HobiDikiş

Elleriyle tatlılar Büyüleyici Çiçek. içinde bir sırrı olan Parlak gelincikler

Herhangi özel bir etkinlik genellikle sadece bir şölen ve iyi bir ruh hali değil, aynı zamanda çiçekleri sunmaktadır eşlik eder. Canlı kutlama özel bir atmosfer yaratır ve el el altında kağıt, şeker, kumaş ve diğer malzemeleri yaptı ve aile ve arkadaşlar lütfen emin tatil çeşitlendirmek. elleriyle tatlılar çiçek - Yeni Yıl tatilleri arifesinde, biz nasıl orijinal hediye oluşturmayı öğrenmek için söylemek istiyorum. kolaylaştırır, ana şey yaratıcı esere biraz zaman ödemeye. Güzel tatlı buket senin misafirin herhangi sevinç ve pozitif duygular getirecektir.

Çiçek Şekerden: Elleriniz ile neşeli gelincikler usta

Çekirdek tomurcuk kadar kızıl yaprakları için yeşil sapı ve siyah: gelinciklerin parlak ve gösterişli bir buket oluşturmak için, oluklu üç renkte kağıt gerekir. Ayrıca, şeker almak için gereklidir. Yeterince rahat tatlılar yuvarlak şekli ile çalışmak. Buna ek olarak, tutkal, cetvel, ince tel ve bant lazım olacak. Ve tabii ki, biz iyi bir ruh hali içinde çalışmaya başlaması gerekiyor! Böylece, Şekerden el sanatları "akışkan" oluşturmaya başlamak. Bir açıklama ve fotoğraflarla Usta sınıfı size onun yürütme tüm ayrıntıları anlatacağım.

İlk olarak, bir plili siyah kağıt almak ve şerit 23h9 cm kesilir. Geri bir taraftan şeker yarısına eşit bir segment çekin. kağıt kalan ince saçak kıyılmış. şeker alın ve dikkatle iki sırayla siyah kağıda sarın - yani haşhaş çekirdek daha gür ve hacim olacaktır. şeffaf yapışkan veya yapışkan bant vasıtasıyla iş parçasını düzeltmek için unutma. Daha sonra iş parçası, ince bir zamk (ya da kapamak sarma) alt kenarına takılan ve çekirdek etrafında bir döngü oluşturan hile ince tel üzerinde. Ayrıca kök yoktur. elleriyle tatlılar Çiçek neredeyse bitti. Parlak kırmızı yaprakları ile süsleyin ve tel sapı süslemek için sadece kalır.

elleriyle tatlılar Çiçek. haşhaş Parlak ve tatlı buket

çok fazla gül üretimi için kırmızı oluklu kağıt gerekecektir. üç kez katlanır, ondan 11h21 cm şerit kes ve üç yaprakları kesilmiş. Düz beyaz kağıt tabakanın üzerine yapılabilir, segment ve doğru bir kesilmiş kontur ekleyin. Yaprakları üst kısmı yuvarlak olmak zorunda olduğu unutulmamalıdır.

Onlara gerçekçi dalgalanma veren üst lob Biraz streç. Şimdi yapıştırmalı kapama elemanları unutmadan, bir perde içinde şekerle siyah çekirdek sarın. Üst üste binen yaprakları tabanında üst üste. Bu yüzden gür, parlak kırmızı haşhaş çiçeklenme döndü. Bu bitkinin kök çizmek kalır. Yeşil kağıt alın ve onu gruptan kesti. Hafif esneme ve bunun etrafında tel sarılır. Biz tomurcuk tabanında tutkal damla unutmayın, çeşitli yerlerde bir kağıt yapıştırıcı düzeltin. Elleri hazır olan tatlılar Tüm çiçek!

çiçekler ve buketleri üretin. ve tatlılar gofrobumagi büyüleyici tatlı hediye olsun.

Güzel bir buket oluşturmak için, yukarıda açıklanan birkaç gelincikler teknolojiyi yapmanız gerekir. Kural olarak, yeterince 5 renk prezentabl ve lüks görünüyordu buket için. Bu gelincikler dekoratif verilebilir çiçek kurdeleler ve organza ile süslemek. Ayrıca küçük bir sepet alabilirsiniz ve haşhaş koydu. Yani alışılmadık bir bileşimini elde kağıt çiçekler kimseyi memnun edecek içerde tatlı bir sır ile!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.