HobiDikiş

Nasıl kendi elleriyle bir kirpi takım yapmak için? Kostüm kirpi

bir çocuk tiyatro üretime dahil ve kirpi uyacak şekilde acilen gereklidir ise, ebeveynler durumdan çıkışın üç var. Uygun bir karnaval giyim kiralama almak mümkündür. Bir satıcıdan hazır kiti satın alabilirsiniz. Ve yapabilirsiniz çocuk kostüm elleriyle kirpi.

iş için bir resim ve hazırlık seçilmesi

kirpi kostüm kendi ellerini yapmaya karar alındıysa, öncelikle genel tasarımı dikkate almak gerekir ve makul yeteneklerini değerlendirmek. Eğer bir dizi satın almış, ancak varsa o sen biraz değişiklik yapabilirsiniz, gibi değildi ya uymaz. takım elbise Elma, sepet, sonbahar yaprakları bitmiş tulum dekore karton veya yumuşak iğneler, kapaklar ve ek özellikleri, oluşabilir. Daha deneyimli terzi sıfırdan kirpi için kıyafet hazırlayabilir, dikkatlice ceket, pantolon ve gömlek oyulmuş.

Böyle bir kit oluşturmayı düşünün için çeşitli seçenekler sunuyoruz. İlk yöntem bile hiç dikmek olamaz olanlar için uygundur. Bir dikiş makinesi becerileri böyle çalışma ve ek malzemeleri gerektirecektir görüntünün tasarımını yaratmak.

Başlarken

Elbiseyi yapmaya başlamadan önce, birkaç şeyi dikkate almak gerekir:

  • vermektir ağır ve hantal kostümleri bunu çocuklar, çok hareketli olurlar;
  • Bir takım elbise veya pijama uygun renkleri varsa, hazır giysiler kullanmak değer sadece aksesuar ve "kat" yapılmış olması;
  • kolay yumuşak dokuların nesypuchih, örneğin, ince bir polar, ya da peluş işlenmesi;
  • Görüntüyü oluşturmak için kumaşlar, sepetler, elma ve mantar hariç çocuklar için güvenli özel bir makyaj, gerekir.

Eğer önlüklüydü basit "köylü" elbise dikmek yerine pantolon ve tulum kız için bir kostüm gerekiyorsa. Ardından ceket gelecek kestanesi burunda sabit ve dikenli kapağı tamamlayacak.

Bir Headdress ve iğneler oluşturma

özel şapkalar imalat ile kirpi takım müdahele başlamalıdır. Bunu yapmak için, eskisini ama doğru boyut sınırı veya panama çocuğu almak gerekir. ayrılmış alanlar - Bir beyzbol şapkası seçerseniz, Vizöründen kaynaklı ise şapka kesmek gerekir. Yaklaşık 50 cm2'lik kumaş parçasını hazırlamak için gereklidir. Renkler tasarlanmış gölge takım uyarınca seçilir. Bu, gri-siyah, kahverengi veya pişmiş olabilir kumaş. Kumaş üç ila beş santimetre dikdörtgen genişliğinin halinde kesilir. Bu tür her bir iş parçası bir yerde 0,5 cm Bu parçalar üçgen katlanabilir ve demir ile sabitlenir kenarına ulaşmadan önce, üzerinde kesilecek -. Gelecekteki iğne olacaktır. kapağın altındaki başlangıç bir daire içinde dikişle omurgaları, iplik 0.5 cm dikdörtgen seredinke bir "nedorezanny" geçmelidir. Üst şapka elemanda tek parça yapılmış birkaç iğne çakmak.

namlu kirpi

hafif kumaş koni üzerinden keser ve pamuk dolgu polyester ya da geleneksel ile doldurulmuş kaynaktan. Ayrıca, küçük parçalar halinde kesilmiş herhangi kumaş artıkları ve örme iplik kullanabilirsiniz. Bitmiş koni burnu, işlemeli ağız ve sabit gözleri dikmek için. kirpi kostüm ise - karnaval, biraz parıltı ya yağmur ekleyebilir. Hazır namlu iğnelerle kapağı (ön taraf) için çakmak gerekiyor.

Bu takımla ana avantajı hareketlilik şudur: Bu kıyafeti giyip çıkarmak çok kolaydır. Bu matine önce bazı detay gözyaşı korkarak hantal kostüm elemanları bebeği elbise uzun gerekmez. tilki, kurt ve tavşan: Bu arada, bu şekilde, herhangi bir küçük hayvanlar için ağızlık yapabilirsiniz.

Kirpi kostüm - Bitir

sonbahar yaprakları, yapay elma, armut ve mantar ile dekore kıyafeti talebi üzerine. Böyle bir dekorasyon en basit versiyonu - meyve ve sebzeler, karton üzerine boyanmış ve yapıştırılmış ve daha iyi ceket kirpi dikilir. Sen kartonpiyer yapılmış plastik elma veya mantar ile sepet eline bebeğinizi verebilir. polistiren köpük kullanılarak, yeterli ışık meyve oluşturmak için - bu duvarları güçlendirmek için kullanılan çok yoğun köpük vardır. Tüm elemanları geleneksel bir veya bir kalem bıçak ileti kullanılarak kesilir, ve daha sonra, sadece, akrilik veya gouache boyaları boya vardır. Eğer daha fazla güvenilirlik vermek için elmadan bu kuyrukları sopa olabilir. Bundan başka, burada meyve kullanılarak diken kat ve kapaklar üzerine monte edilmiştir silikon yapıştırıcı.

karnaval kostüm Sofistike versiyonları

Eğer serbest zaman, kesim ve dikim deneyim, hem de festival için ayrılan en az bir bütçeniz varsa giyim, kostüm kirpi sıfırdan dikebilirsiniz. Bu uyacak ve pelerin davlumbaz için uygun bir bez gerektirecektir. Bitmiş bebek giysileri, doğru boyut ve görüntünün temelinde oluşturulan desen. Bağlantı Elemanları plastik bir fermuar veya standart düğmeleri ile ön olun. rafta dikişler görülecek için, bej veya gri polar geleneksel Velcro bağlandığı "göbek" dikenli protein, kesip. Hood şapkalar için dikenler aynı şekilde yapılmış, iğneler kılıflı. Ayrıca karın dokudan yuvarlak kulakları yapılır. Onlar kaputunun üzere dikilir gizli dikişi makinede veya dikiş. yavaş için - iğneler uygun renk gouache boyanmıştır geleneksel köpük lastikten yapılabilir.

Şimdi genç anne bir kirpi elbise biliyorum. Ana kural - Kendi hayal kısıtlamak değil. iğneler sadece uygun parçalar halinde kesilir ve gouache boyanmış, pencerelerin ısı yalıtımı için kullanılan köpüğün yapılabilir. Cape ceket bitmiş kaputu dayalı kesilebilir. Bunun yerine tulumlar büyük boyutta olduğu kutu ve beyaz gömlek, sıradan pantolon giyebilir. Bu durumda, karın özel sinteponovye yastık takılır. Böyle bir takımdan hazırlık annenin beceri ve seçilen görüntünün ama düzgün bir iş bağlıdır ve bu tür düzen bir ya da iki gece için yapılabilir gerekli tüm malzemeler bulunmaktadır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.