IlişkilerDüğün

Sıcak renklerle Etude: sonbahar düğün buketleri

Sonbahar, erken altın çağı - düğün için mükemmel bir zaman. lezzetli taze meyve, sebze bir sürü bir sürü vardır - onlar hemen tatil tablo, zengin dolgun ve çok çekici hale getirmek için izin verir. Hiçbir az ve süslemeleri ve masa hangi ile renkler, çeşitli ve oda kutlama.

Gelin buketi - bu nasıl olacak?

Bir kullanıcı düğün düşünüyorsa sonbahar buketleri yaz ile, örneğin, karşılaştırıldığında zayıf ve solgun görünüyorsun, onlar derinden yanılıyorlar. "Sad vakit geldi" Bize renklerin böyle bir isyan verdikten sonra, bir gölgeler ve yaz tonları çeşitliliği ve bulunamaz! Üstelik - Kara onlara son damlasına, uzun kış uyuşukluk önce son güç verir, çünkü güz çiçekleri, özel doğal büyü var. Onlar - kuğu doğanın şarkı, tüm canlılara sevgi ve şefkat onun mesajı gibi. kompozisyonda çeşitli ve çok lüks sonbahar düğün buketleri, çeşitli ek dekoratif gül vahşi çilek ile şubeleri şeklinde elemanları, kartopu, dağ kül veya çok renkli yaprakları vardır nedeni budur.

bir buket makyaj

kompozisyon için çiçek seçerken, her şeyden önce, beyaz ve altın (sarı) farklı kombinasyonlar dikkat edilmelidir. kırmızı, turuncu, mor, eflatun hiçbir az çarpıcı bir kombinasyon. sonbahar düğün buketleri

Bir yandan, gelinin masumiyet, tazelik ve gençlik geleneksel imajını yaratmaya yardımcı şefkatle dokunmadan bakmak gerekir. Ancak, bunlar ciddi, şenlikli anda misafir vurgulamak. Ve çiçekler gelin elbiseler ve konuk elbiseler arka planı iyi sıyrılması gerekir çünkü. Ve tabii ki, etkinlik boyunca, yani "emtia" form tutmak için değil solmaya, ama canlı ve güzel görünüyorsun. Tam olarak ne sunabilir?

  • dekoratif tamamlanmaktadır sonbahar geleneksel gül, farklı renklerin orkide, Wedding buketleri akçaağaç, yapraklarından kavak ve diğer parlak renkli ağaçlar. fildişi, çikolata, kırmızı, kabak, vb Uygun tonları Önemli olan - buket tatsız, şatafatlı görünmüyor. Çok iyi, sonbahar tarzı bir düğün buketi uyumlu dudaklarda ruj renk ve gelinin parmağına oje rengi çakışırsa.

  • Parlak, pozitif enerji kompozisyon skompanovannoy solmayan çiçeği, kasımpatı, asters, dahlias yayılacaktır. Sen muhteşem beyaz veya mermer, krem güller ve daha demokratik, basit mor asters ve mor tonları birleştirebilirsiniz. Ya mütevazı sahip geniş ve lüks Dalialar, Scabiosa melkotsvetnymi. Ve ne kadar büyük zamanki kasımpatı, bahçe Hypericum birlikte her köyün, içinde yangını altın topları! Hiçbir yaz çiçekçiler düşüş veren yaratıcı hayal gücü, uygulama böyle özgürlük verecek!
  • sonbahar düğün buketleri süslemek, gördüğünüz resimler o kadar doğal ve üzüm, ince kümeleri gibi "aksesuarlar", ama olabilir bu zarif cennet elma, dallar ve alıç meyve. Tabii ki, gelinin eline böyle bir kompozisyon sürmez, ancak küçücük, narin sepete koyarsanız, olayın kahramanı dirsek asabilirsiniz ve gelenek uyulacaktır.

Sen neşeli ve güzel bir düğün çiçekleri!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.