Sanat ve EğlenceTV

TV kanallarının listesi: eğitim, bilgi, spor, eğlence

ilk etapta dahil etmek bilmiyorum o kadar çok vardır. Tabii ki, orada bir programdır, ancak bunların her yönünü bilmek daha iyidir.

Uzun TV kanallarının listesini on pozisyonları aşmadı zaman geçmiş bulunmaktadır. Şimdi dijital televizyon yüz daha onları daha verme yeteneğine sahiptir. Sadece bunların yarısı izlemek bir şey yok, yanı sıra bunların pereschelkaesh çok zaman geçecek. Yani bazı insanlar birkaç televizyon istasyonlarına tahsis edilir ve sadece onları ziyaret. Ve tanımlanmıştır en popüler TV kanallarında sonuçlandı analizi, bu dayanılarak gerçekleştirilmiştir.

"Kanal"

Televizyon kanallarının bir listesi başlat muhtemelen sadece onunla gerektiği. Bu konuda duymadık insanlar var mı şüpheliyim. "İlk Channel" Çünkü - En büyük kitleyi kapsayan ve en yüksek puana sahip bir şirkettir. Kanal 1995 yılında yayın hayatına başlayan ve 1999 yılından bu yana lideri olan Konstantin Ernst.

yüksek kaliteli medya ürünü için "İlk Kanalı" farklı yön ve farklı türler. bilgilendirici yayın, haber, analitik programları ve TV programları bol var. Buna ek olarak, uzun metrajlı film ve popüler TV dizisi bir çok gösterilmektedir. Bazı efsanevi dişli böyle "Field of Dreams", "Zaman" ve "Ne kadar vardır? Nerede? Ne zaman?". İlk kanal sürekli milli takımlarının katılımıyla, en kapsamlı ve önemli spor olayları vurgulayarak, spor meraklıları teşvik ve kapanır.

"Rusya"

TV Kanalı "Rusya" - VGTRK tutan Rusya'nın en büyük medya parçasıdır ve büyük bir bilgi kanalı, ana kanaldır. Bu Rusya'nın neredeyse tüm toprakları yayınlar, bu yüzden onun seyirci nüfusunun 96% 'dir.

Onun yayın kanalı "Rusya" 1991 yılında başlamıştır. Bu süre boyunca, onun beş başlık ve on logoları değişti. Ve onun yayın ana yön haber programları, talk show, film (belgesel ve kurmaca), diziler (çoğunlukla yerli), canlı spor, sosyal, siyasi ve diğer gelişmelerdir. Ama ana programı her zaman "Vesti" olmuştur.

Ana kanalın 2002 Genel Müdürü olan Anton Zlatopolsky. Igor Shestakov alır genel yapımcı yerleştirin. hazırlık ve bilgilendirme programlarının yaratılması katılan bir birim, komutları Yevgeny Revenko.

"Star"

Ayrıca aynı adı ve sitelerin sayısının bir radyo istasyonu vardır Devlet yayın televizyon kanalı "Star" ait medya grubu "Star",. Yayın kanalı Şubat 2005'te başlatılan ve Mayıs ayında o saat devam etti. 2013 yılında kanalın Genel Müdürü olan Aleksey Pimanov, ve iş ticari yönetmen Ilya Astakhov gerçekleştirir.

"Star" - havanın çoğu bir bütün olarak Rus ordusunun sorunları ve ülkeye adanmış programlar tarafından işgal edildiği için bir vatansever TV kanalı. Ayrıca eğitim programları ve filmleri, askeri ve havacılık ekipmanları, hafif silah, döngüleri yayın askeri kostümleri, tarihsel olayların ve büyük generaller.

bilişsel bir kanal, haber çıkışları Halen de vardır - - "Manşetler" ve "Askeri News" "Star" gerçeğine rağmen. Ve kendi raporlar, belgeseller ve önemli olayları kapsama - Kanal muhabirleri işidir. medya kaynağının yönü göz önüne alındığında, birincil seyirci 18 yaşın üzerindeki erkekler çoğunlukla bulunmaktadır.

"Ev"

"Ev" - TV kanalı, CTC tutan Rus medyası tarafından sahip olunan ve dişi hedef kitleye daha duruldu. Mart 2005 den saat yayın ve kanalın 2014 genel müdürü beri Lika Blank olduğunu Are. Kanal çalışır sırasında yaptığı seyirci 40000000 60 kişi yükselmiştir.

"Ev" - havanın çoğu aile ilişkileri, temizlik ve çocuk yetiştirme için ayrılmıştır TV kanalı. Hatta film ve o ilişkiyi korumak için nasıl davranması öğretilir sanki çevirir dizileri. yemek pişirme, moda ve tasarımla ilgili programlar genellikle olduğundan Genelde, bu, ev kadınları için gerçek bir nimet olduğunu.

"Kültür"

"Kültür" - TV, radyo istasyonu tarafından aynı adla dernek aracılığıyla VGTRK parçası haline geldi. Onun yayın cumhurbaşkanlığı kararı Borisa Eltsina sonra, 1997 yılında başladı. Bu süre zarfında o 4 logo ve üç isim aldı. Güncel genel müdürü Sergei Shumakov olduğunu.

birisi için onlar eğlenceli olacak rağmen kanal, eğitim programları yayınlar. Birçoğu tiyatro, edebiyat, eğitim, film, mimarlık, tarih, müzik ve sanata ayrılmış bulunmaktadır. Genellikle yaşamları hakkında konuşmak stüdyo ilginç insan geliyor. Birçok yetenekli ve tanınmış kişilikleri vardır -. Sanatçılar, bilim adamları, sanatçılar, askerler, yazarlar, aynı zamanda vb siyasetçiler, gösteri bale ayrılan hava çok zaman, klasik müzik ve opera ile konser. Birçok yerli ve yabancı belgeseller.

"Kültür" - Kanal dar odak anlamına gelir belli bir kitle için o. Ama onun için çok önemlidir. Kanal çalışanları bu konuda biliyorum, bu yüzden dünya ve Rus kültürünün olaylar mümkün olduğunca onların izleyiciler kadar göstermeye çalışıyoruz.

"Sport" ( "Match! Oyun")

"Spor" - 2011 yılında yayına başlayan TV kanalı. Ancak o zaman hala "Sport 2" olarak adlandırılan ve RTR parçası oldu. Ama ne zaman 2015 yılı sonunda anonim şirket "Gazprom-Media Holding" Adını tekrar değiştirildi olmak için onlara önderlik etmek. Ve 2016 yılında Rusya'nın başlıca spor kanalı Maç" olarak anılmaya başladı! Oyun. "

"Maç! Oyun "veya" Spor", - TV, sağlıklı bir yaşam tarzı için hangi. eter çoğu önemli spor olaylarını işgal: yayın futbol maçları, voleybol, hokey, basketbol ve hentbol. Ayrıca tenis turnuvaları ve spor ile ilgili diğer etkinliklere kaplı. Tabii ki, kanal cephanelik var, "üst kısımdaki görünüm" gibi çeşitli programlar vardır - basketbol TV dergisinde, ama çok nadirdir.

NTV

Yirmi yılı aşkın bir süredir Ostankino dan NTV yayınları. Ve Rusya'da değil, aynı zamanda BDT ülkelerinde ve hatta Batı'da sadece görünüyor. Kanal kafaları - Alexei Zemsky Timur Vaynshteyn.

NTV "genç" bir kanal olarak adlandırılan olamaz, ancak, o deneme korkmuyor olmasına rağmen, sürekli gelişen ve yeni türler oluşturma. Kanal personelin sonucu iletimini ve dizi reytinge başladı. "Bugün", "PP", "jüri tarafından Deneme", "ana yol", "Konut Sorunu", "Mutfak düello", "soruşturma yapılır ...", "Kırık Lambalar Sokaklar", "Muhtar Dönüşü" - Günlük olarak çok büyük olduğu tüm bu görünüyor dünyanın dört bir yanından seyirci. Eter çoğu, aksiyon dolu seri filmler, iletim aldığını belirlemek kolaydır nerede ostrosotsialnye konuları tartışmaya ve cezai bent ile sosyal açıdan önemli konular ve haber organlarında tartışmaya. Ama bu o bir yıllık ödülü ve layık görüldü benzersiz kanal tarzıdır gazeteciler, muhabirler ve yorumcu ödül çok olsun.

Üç harften kısaltma gelince, öyle görünüyor ki, bu bir şey ifade etmez. Eğer oluşturduğunuzda bir kanal yönetimi şifre çözme olmadan logosunu terk etmeyi kabul etti. Fakat birçok izleyiciler böylece sosyal yönelimi ima "bizim televizyon" olarak adını okuyun.

TNT

Eh, moral bozukluğundan kurtulmak için bir parmak dokunuşuyla, NTV'de suç izlerken. TNT kanalı eğlendirmek ve sadece eğlendirmek için tasarlanmış olduğundan. O birden yüz milyonda biri izleyici ile açıklanabilir ve Rusya arasında yayınlanabilir en popüler beş kanalları arasında yer alıyor. O, "Gazprom-Media Holding" nin onlarla konuşmuyor ve İgor Mishin yönlendirir.

TNT olumlu görüntüleyici, dinlenmek negatif duyguların kurtulmak ve kötü düşünceleri atmaya olanak yayınlar. Ve her yaş grubu insanları eğlendirmek mümkün. Sonuçta, her gün, bilgilendirici esprili ve bilgilendirici programlar, çizgi filmler ve çeşitli türlerde filmlerin çok sayıda gösterilmektedir. Yani nasıl seyirci ve büyüyen bu.

Ama herkes eğlenebilirsiniz. Ve yakında görünmeye başladı onların kabalık, müstehcenlik ve havadaki cinsel temalar için onları eleştiren bazı TNT projelerinde parmağını sokmak başladı edenler. Bir noktada içinde "İkinci ev", kapatma eşiğinde olduğunu, "Bizim Rusya" ve Komedi Kulübü eleştirilmişti. Hatta "Mutlu Birlikte" eğik görünümü kaçmadı. Ama bu hoşnutsuzluk sadece kısmen çalışan kanal etkilenir.

STS

STS - televizyon istasyonu, kendilerine çağrı gururla 1996 yılında yayın ve başladı "İlk eğlence." Bu şirket "CTC Media" aittir ve Elmira Makhmutova onları yönlendirir. seyirci 10 yaş ve üzeri olan herkesi kapsar kanalize etmek. izleyicilerin sayısına göre altı milli kanallarda yer almaktadır. Ancak, 2011 yılına kadar, o onu dördüncülük sıralaması, TV kanalları listenin bir parçası oldu.

"İlk eğlence" her yaş için film, sitcom çizgi film ve eğlence programları büyük miktarda çevirir. En iyi komedi dizisi olan :. "Voronin", "Margot", "Charmed", "ast" ve "Mutfak" programlar arasında, en popüler hedef kitlesi: "24 saat boyunca zamanında" "6 çekim", "Ural köfte", "ayrıntılarda Sinema", "Rousseau turist" ve "derhal çıkarın!". Çocuklar için programın dışında havada Her gün - "Tom ve Jerry Show" "Smeshariki", "Fixiki", "Üç Kedi", "Croods'u" ve diğerleri.

2012 Birkaç düşük kaliteli kanalının Sonra havalandırma sıralamasında projelerde yaşanan ciddi düşüşe yaşamaya başladı unutulmamalıdır. böyle "Mutfak" gibi özgün projeler üzerinde daha duruluyor uzakta dizileri adaptasyonu hareket başladıktan sonra Ama, "Seksenli" ve "ast" değerlendirmesi tekrar büyümeye başladı. Tabii ki, kayıp pozisyonların dönüş henüz hala önde başarılı ama değil.

"Kanal Beş"

Hepsinden eski - TV kanalları "Kanal Beş" tam listesi. Adını o bu birçok isimle önünü yerine 1997 yılında aldı. İlk başta sadece St. Petersburg sakinleri için düşünülmüştü, ancak artan popülaritesi ile, Rusya'da yayına başlamak için karar verildi. Petersburg Hükümeti - JSC "Ulusal Medya Grubu", bir parçası ait kanalın bir parçası. Yönetmen Aleksey Brodsky olduğunu.

"Beşinci Kanal" sayısız belgesel filmleri ve programları yayınlar. Günlük örneğin "İleri", "deniz", "Dedektif" ve ark. Ayrıca, çeşitli dizi gibi iç serisi, dışarı yayın. Dünyanın en önemli olaylardan her gün gelmişti, "Now" programı ve güvenlik talimatları "olay yeri" nasıl Belirli bir durumda davranmaya anlatır söyledi.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.