HobiDikiş

Tişörtü diyagramlar, fotoğraflar ve açıklama ile kanca

Örme konfeksiyon iç için bazı küçük el sanatları veya öğelerin daha karmaşıktır. Burada dikkatle izleyen bir model ve en yetenekli işçiler için en zor şey, çözünmesi kötü siteleri ve onları pansuman, bir desen çizmek boyutlara uymak gerekir.

Ancak, oldukça basit denebilecek bazı modeller vardır. Örneğin, hassas olmayan monte ceket, kanca kravat hangi.

motifleri ile nasıl çalışılır

örgü en zor tekniklerden biri olarak kabul ayrı ilişkili motifler resimlerinin hazırlanması. fragmanları ana güçlük kanca imalatında kendi merkezi kısmı performansını ve sağ bağlantı kesme etmektir. Aynı zamanda böyle olması tüm ürün için ona yeterince için iplik dağıtmak gerekir. Özel Mansiyon çalışmalarının son aşamaya hak: iplik uçlarını gömme. Burada yaratıcı bileşeni vardır ve sıkıcı süreç sadece tahammül gerek, çünkü bu, azim ve sabır craftswoman bir sürü gerektirir.

Bağlama motifler, siz (çünkü onlar pek çok dergi tarafından sunulan çok sayıda, olmamalı ortaya çıkmasına diyagramlar problemlerle) tamamen farklı bir tığ kazak oluşturabilir.

Fragmanlar, 3-5 sıra kapsayan temel zorluk çeşitli seviyeleri olan seri bir çok içerir ve tığ yöntemleri derinlemesine bilgi gerektiren, son derece karmaşık. Bu makale prensibi ajur imalat dikkate alınacaktır kazak kanca şemalar, fotoğraflar ve ana aşamadan ilgili bir açıklama da.

Ayrıca örgü yaz açıklanan bluz kısa kollu bütün desen "ananas" ile ve örgü.

Kare parçalarının bluz gömlek

Sıcak yaz günlerinde ve serin akşamları deniz için mükemmel aşağıdaki fotoğrafta gösterilen model,.

bunun imalatı için en uygun malzeme% 100 pamuk veya keten olacaktır. En uç bir durumda, sentez ürünü liflerden (akrilik, poliamid, naylon, mikro) içeriği% 30 geçmemelidir. Bu bileşenler giysiler "nefes" izin vermez, bu delikler olsa bile, sıcak hale gelir. Ayrıca, bu malzemeler kanca görünüm hırka maliyetini düşürebilir. Şekilde gösterilen şemalarda ile iş çok daha kolay hale gelir.

Boyun ve ürünün alt kenarları ve aynı zamanda itici düzeneğinin bağlanma fragmanını gerçekleştirilmesi prensibi gösterilmektedir. adet kare olduğu gerçeğine dayanarak, tablolar yapmak son derece kolaydır.

renk dağılımı değeri

ceket ilk bakışta bağlantıları beyaz örgü yapılır, bej motiflerin yuvarlak şekli yapılır, ve boşluklar küçük beyaz parçalarıyla dolu gibi görünüyor. Aslında, bu etki iplik doğru renk dağılımı elde edilir. beyaz - Bütün güdü bej iplik ve son serisi ile ilişkilidir. Bu teknik genellikle motif ve örme masa örtüleri, yatak örtüleri ve ajur kroşe kazak ve güzelleştirmeye kullanılır. Bu oyunun altıgen ve üçgen parçaların şemaları ile renk uygulanmasıyla karakterize edilmektedir.

boyun, kollar ve ürünün alt Bağlama (bu durumda, beyaz) güdü son satır bağlanan aynı renk iplik, daha iyi performans. Böylece, bluz görünümünü, çerçeveleme bir tür bitmiş olur.

güdülerini nasıl bağlanır

Hazır ilk parçası, ölçülmesi ve bir bağlantı şeması çizmek gerekmektedir. Bölümlerin sayısı bağlıdır boyutu hırka. Eğer göğüs çevresi ikiye bölünüp gerektiğini ve bu sayı motif genişliğine bölünür, ihtiyaç kaç kareler belirlemek için. Bu durumda, dört motif önce parçaların bir yatay satır oluşturan ve arka ceket kanca. satır daha az sayıda içeren rejimler ile, örme motifler artık gerekecektir.

(Ürün uzunluğu) parçaların yüksekliği, sadece ekleme ya da fragmanlarının bir dizi kaldırmak için gerekli olan, ayarlamak için çok kolaydır.

Örgü iğnesinin son sırada veya tamamen bitmiş parça dikmek: Birçok usta göre nedenleri bağlamak için ne zaman ayrılır. Her yöntemin kendine özgü bir şekilde iyidir Doğru yanıt olarak, burada değil. İlk hızlı ve doğru bir şekilde (sonuçta bunu düzeltmek için bir dikiş rip için yeterli, birkaç parçaların son satırları çözmek gerekmez), ikinci yaklaşım bir hata yapmak korkuyorlar Örgü, başlıyor tüm bez oluşturmanıza olanak sağlar.

Önemli bir ipucu: yıkama veya elemanları bağlıdır ve koşum hazır olduğunda sadece olabilir motiflerin desen desenleri ile yaz tığ kazak buhar üzerine dökün. Aksi takdirde, güdü çarpık şeklini düzeltmek mümkündür, ancak düzeltmek için çok zordur.

Bütün desen desen ile güzel crocheting kazak

Bozulmamış adı desenler örme ve uç kısmına baştan çizgiler (veya dairesel) satırları geri dönerler. Biraz yukarıda açıklandığı gibi daha kolay, ama işin tür de dikkat ve azim gerektirir. Bu kalıpları çoğu örme için kullanılan sıcak kazak file delikleri içermeyen devreleri, tığ.

makalenin başında fotoğrafta bir yaz bluz, boyut ve devre desenine onu desen daha da verilmiştir göstermektedir.

Ayrıntılar forehand ve sırt üstü düz bir bıçak, 9 tekrarlarının bir genişliğe örme. "Ananas" birinci ve üçüncü seriye ait olarak 8 tekrarlar içerir ve iki yarım rayların yakınında bulunan ve genel olarak ikinci satırdaki tüm elemanları vardır. Bu "ananas" zikzaklı olarak düzenlendiğinden kaynaklanmaktadır.

armholes ve Şev oluşumu

örgü eğik boyun, yuvarlak kollu ve armholes kolaylığı için, geliştiriciler örgü örgü gitmek düzeni sunuyoruz. Hücreler azaltmak zaman tuval haline gelir. Hücre onu provyazyvaya veya bağlantı çubukları yardımıyla üstüne gitmiyor, azaltılabilir.

parçaları, tam hazırlanmış ve bluzlar dikişli olduğunda Çemberleme gerçekleştirilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.