SağlıkSigarayı bırakmak

Elektronik sigara için bir yağ seçme

sıkıca hayatımızda Elektronik sigaralar, bazı biz cihazdan inhale kokulu buhar olmadan nasıl yapabilirim düşünemiyorum. Böyle sigaralar ahlaki keyif sunmak ve duman kokusunu değiştirebilir çeşitli varyasyonları kullanarak tat.

Elektron sigaralar için sıvı

elektronik sigara sıkılarak inhale buhar periyodik cihazı yakıt ikmali için gerekli olan bir sıvı meydana getirilir. Sıvı - elektronik sigara tütün bir tür. daha doğrusu sorumlu süreç - bu bileşeni seçilmesi.

Günümüzde elektronik sigara için petrol dört bileşenden oluşur ve oldukça büyük bir aralıkta müşterilere sunulmaktadır. Sen herhangi bir sıvı lezzet ve hatta en zorlu sigara ihtiyaçlarını tatmin edebilir nikotin farklı düzeylerde seçebilirsiniz.

elektronik sigara için bir yağ bileşimi,

 • propilen glikol

One ana bileşenleri şunları içerir sıvı sigara sahiptir tatlı bir tat, az kokulu, iyi çözünürlük su, is renksiz.

Propilen glikol bazlı gibi ilaçların üretimi için kullanılır ve dezenfekte bileşenli gıda katkı maddeleri ve tütün işlemede kullanılan kan plazması için bir ikame maddesidir.

 • gliserin

Yağlı sıvı bir renk, suda çözünür ve teşvik drenaj sahip olan.

Gliserin tutarlılığını arttırmak ve geliştirmek ve fırıncılık ürünlerinin yumuşaklığını korumak için şekerleme işinde kullanılır. Ayrıca çay ve kahve özleri yapmak için kullanılır.

 • nikotin

bir elektronik sigara için yağa ilave edilen bu madde, saf hale ve bir kullanılmış gibi sigara üzerinde bir etkiye sahip olan nikotin yaması ya da bir sakız.

 • tatlar

Bu elektronik sigara daha zevkli hale sigara sayesinde tatlar için bir süreçtir. Çeşitli aromalar, petrol elektronik sigarada, koku değişikliği ve içildiğinde tat olanağı sağlar dahil. Satılık önce test ısıtma esnasında, herhangi bir toksik maddeler ve toksinler oluşturmayan Bu gibi malzemeler, güvenlidir.

Tatlar elektronik sigara ve bitkisel kökenli onların özlerinin için temel yağlar içerir.

 • damıtık su

Bu kullanılan , damıtılmış su, hiçbir yabancı madde içinde ihtiva edilmektedir, çünkü.

sıvı tipleri

Bağlı üzerine kompozisyon içinde sıvı için elektronik sigara isimli bölünmüş içine üç tipi:

 • Geleneksel - Eğer buhar ve sigara tadı optimum oranını keyfini çıkarmanızı sağlar. Bu% 60 propilen glikol ve% 40 gliserol ihtiva etmektedir.
 • Buz bıçak - geleneksel sigara ile orantılı bir duygu sunan zengin tat ve kuru buhar daha küçük bir miktarda vardır. Bu gliserin, nikotin, propilen glikol ve damıtılmış su karışımı içermemektedir.
 • Kadife bulut - bu sıvı yumuşak buhar, zayıf tat ile karakterize edilir, bitkisel bileşenler içerir. Bu, propilen glikol içermez, ancak gliserol, nikotin ve damıtılmış su oluşmaktadır.

Sıvıların tipleri veya

Aşağıdaki türler nikotin içeriğine ayırt edilebilir:

 • Hayır - nikotin sıvı olabilir.
 • Düşük - hafif sigara 6 mg / ml sine tekabül eder.
 • Orta - Geleneksel sigaralar 12 mg / ml sine tekabül eder.
 • Yüksek - karşılık güçlü sigaralar 18 mg / ml.
 • Çok Yüksek - çok güçlü sigaralar 24 mg / ml sine tekabül eder.
 • Süper Yüksek - güçlü sıvı 36 mg / ml olmuştur.

sıvı seçimi

sıvıyı satın alırken üç şeylere dikkat etmek gereklidir:

 • kale

Aslında, çok zayıf elektronik sigara istenen yakın vermez ve çok güçlü çiftleri de bazı rahatsızlık alır, nefes zor olacaktır Aslında, kale istenen sıvı seviyesi seçmek çok önemlidir. Doğru sıvı seçmek için, sigaraların nikotin içeriğine dikkat ve bu sayıyı 30'a çarpmak gerekir.

 • tat

dut, meyve, kahve - - bu yüzden büyük çeşitli tadın o sıvının herhangi biri üzerinde seçim durdurmak için oldukça zordur. Yeni bir lezzeti her zaman deneyin ve sonunda sizin için en uygun bulacaksınız. eşsiz bir lezzet oluştururken en deneyimli sigara içen birkaç sıvıları karıştırın.

 • sayı

Worth o sizin tarafınızdan test edilmemiştir, özellikle sıvının sadece bir şişe satın. Belki size uymuyor ve dükkanını ikinci kez ziyaret etmek gerekir.

Genel olarak, bugün mallar benzer kategori teklifin satıcılar da zevke ve sıvının çeşitli içerir elektronik sigara kiti satın almak.

E-sigaraların takımları sürekli benzer cihazlar hoşlanan kişi için değil, aynı zamanda sigarayı bırakmak için planlama olanlar için değil sadece büyük hediyesi. elektronik sigara, normal sigaraya iyi bir alternatiftir.

Nasıl evde sıvıyı yapılır?

ille bu alanda özel bilgi yoktur elektronik sigara için yağ hazırlamak. Birçok yemek tarifleri, denemeler ve kendi benzersiz sıvıyı oluşturabilirsiniz.

% 75 gliserol - - 25%, nikotin konsantrasyonu, - 12 mg / ml Bu nedenle, elektronik sigara tütünü elde etmek için, nikotin baz propilen glikol 10 ml kullanmak gereklidir. Daha sonra ihtiyaç için ekleme 10 damla sıvı her tat.

Böylece kendi sıvıyı pişirmek ve favori lezzetlerinin tadını çıkarmak mümkündür.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.