TeknolojininGadgets

Nasıl iTunes'a film eklenir? iTunes Kılavuzuna bir film eklemek için

Birçok kişi iOS cihazlarında bulunan kullanıcılar, satın alma ya da iTunes'da film kopyalayabilirsiniz biliyoruz. Bu nasıl yapılabilir?

iPad'de Uzak sunucudan akışı video indirmek nasıl

Evrensel iTunes yazılımı depolamak film, video veya TV yeteneğine sahiptir iTunes Store üzerinden satın olabileceğini göstermektedir. Buna ek olarak, bu hizmet kişisel koleksiyonundan ev filmleri ve videoları içe zor olmayacaktır. Eğer iTunes kütüphanesine ithalat resimleri indirmek veya sonra, sürükleyip ve video özellikli mobil cihaz için programın içine bırakın ya da mobil cihaza indirilmiş yeni dosyalar için senkronize edebilirsiniz. iTunes'a film nasıl eklenir - aşağıya bakın.

aşama 1

iTunes uygulamasını açın.

aşama 2

Kaynak listesi altında iTunes Store düğmesine tıklayın ve filmler ve TV şovları sayfalarını açmak için gezinme çubuğunda "Filmler" ve "TV programı" seçeneğini seçin.

aşama 3

Bir anahtar kelime veya konu arama için bir talepte veya el sayfalarını taramak ve ilginizi çeken öğeleri seçebilirsiniz, çünkü kategorisi "Hızlı Bağlantılar" seçin. Uygun bilgi sayfasını almak için filmin adını tıklayın.

adım 4

Film bilgileri sayfasına özet ve görüş okuyun. Almak ya da sadece bir filmi görmek istiyorum belirleyin. Bir şey satın almaya, Satın HD Film düğmesi veya BuyMovie tıklayın. Eğer umurumda değil, nasıl zaman iTunes'a bir film eklemek için, ve sadece bir kez izlemek HD Kirala Film tıklayın veya Film düğmesini Kiralama istiyorum. Bu durumda, ücretli videolar indirmek tarihinden itibaren 30 gün boyunca satışa sunulacak. En kısa zamanda film indirme başlar gibi, sen indirmeden tamamlamak için 24 saatin var.

adım 5

Hesap iTunes Apple kimliğini ve şifresini girin ve ardından "satın alın." Bu eylem iTunes'a film nasıl ekleneceğini, görevini yerine getirecektir.

adım 6

oynamak veya ona filmi taşımak için bir bilgisayara mobil cihaz bağlamak için videoyu çift tıklayın.

Bilgisayarınızdan iTunes'a bir film ekleme

aşama 1

ITunes'u açın.

aşama 2

"Kütüphane Dosya Ekle" yi seçin veya "Dosya" menüsünden "Kitaplığa Klasör Ekle". Eğer ilk sürümü kalırsan, hesabınıza aktarılacak bireysel filmleri seçebilirsiniz. İkinci çalma listesine biçimlendirilmiş dosyaları (MOV veya MPEG-4) ekler.

aşama 3

Bilgisayarınızda, siz "Klasör Ekle" "Dosya Ekle" iletişim kutusunu tıklayarak ya da MOV veya MP4 dosyalarını depolamak klasöre gidin. "Aç" 'ı istenen film ya dosyayı seçin ve. filmler servis kütüphaneye yüklenecektir.

adım 4

oynamak veya ona filmi taşımak için bir bilgisayara mobil cihaz bağlamak için videoyu çift tıklayın.

Windows Explorer iTunes'a bir film nasıl eklenir

aşama 1

Aç Windows Gezgini'ni ve dosya MOV veya MP4 içeren klasöre gidin.

aşama 2

Dosyayı sağ tıklayın ve "Kopyala".

aşama 3

Müzik \ rota "Bilgisayar \ Müzik \ iTunes içeren klasörü açın \ otomatik olarak iTunes» ekleyin. Nasıl bir film yüklemek için? Basitçe bu rota için resim eklemek. hizmet otomatik olarak yeniden başlatma oynayan filmler listesinde yerleştirecektir.

Sonuç

iTunes mağazasından satın alınan müzik videoları, filmler ve TV şovları, tamamen yasal olarak yayıldı ve korkusu olmadan IOS kişisel cihazlara kopyalayabilirsiniz, bunlar zararlı bilgiler içermez. Ancak, sel ve paylaşım hizmetlerine indirilen video, uygulama sorumlu tutulamaz kendisi için korsan içerik edilir Yutuba gelen filmlerden "parçaları monte" ya da DVD kayıt çabalarını üzerine. ITunes Store tarafından yapılan tüm alımları, kesindir ve orada edinilen tüm kendi kullanımınız için sizin tarafınızdan kullanılabileceğini bilmek de gereklidir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.