SağlıkSigarayı bırakmak

Çoğu Novosibirsk nargile. kurumun tanımı.

Son yıllarda ülkemizde sigaranın Yenilikçi yolları giderek daha popüler hale gelmiştir. Farklı şehirlerde herkesin denemek ve bir nargile esaslarını değerlendirebilen uzman kurumları açıldı. Ayrıca bir istisna değildir Ülkenin kuzey parçalar. Özellikle dikkat Kısa süre önce onu çekici nargile Novosibirsk karşımıza çıkmaktadır.

yeni bir tür Kurumu

Birisi Kuzey'de, hayat başka bir şekilde nasılsa gider düşünüyorsa, bu konuda derin bir yanılgı içindedir. Tabii ki, küçük kasabalar kentlerin sakinleri ne göze alamaz. Örneğin, Novosibirsk atın. Bu şehir federal öneme sahiptir ve bu tür Moskova ve St. Petersburg olarak devleri sonra önemi sıralanır. Bir işletme, bilimsel ve endüstriyel merkezi olarak, o da Kuzey bölgenin kültürel kalbi sayılan. İçinde eşsiz doğası ve dünya önemi mimari noktalarına ek olarak sıradan insanların sadece iyi vakit kapalı olabilir birçok yer vardır. Novosibirsk şehrinin sakinleri için hoş bir yenilik nargile başladı.

ziyaretçiler davetlidir Bu özel kafe ve restoranlar Doğu kültürünü katılmak. Onlar iyi bir şirket nargile içindedir ve bu alışılmadık bir şekilde cazibesini takdir ediyoruz. Nargile Novosibirsk - kurumun yeni bir tür. Onlarda barış ve huzur ruhunu hüküm sürer.

countermove

Daha fazla insan son zamanlarda doğu kültürüne onu dönüyor. Her zaman o engin sınırsız dünyasında kendinizi kaybetmemek için bir kişi yardımcı olduğunu olmuştur. Şehirde en yakın komşuları örneğini izleyerek yerde 2014 yılında, samimi konuşma ve izlerken eğlence programları ile bu işgali birleştirerek konuklar nargile duman küçük kafe işletmek başladı büyük ekran TV'de gösterdi. Bu gibi yerlerde nedeniyle kendi mutfağına eksikliği yiyecek veya içecek temini sağlanmadı.

O yıllarda, nargile Novosibirsk gençleri sosyalleşme için ortak bir yer idi. Doğaçlama kulüpleri mantar gibi fırladı ve altı ay sonra, yaklaşık on beş vardı. o her zevke uygun farklı tatlar karışımı sipariş etmek mümkün olduğu için onlar resmen "buhar kokteyl merkezleri" olarak adlandırılan edildi. nargile popülerlik gün geçtikçe büyüdü ve yıl sonuna kadar bu sayı neredeyse dört kat arttı. Ve basında bu kulüpleri kendi sürede tüm kamusal alanlarda sigara içilmesini yasakladı şehir otoriteleri, bir meydan okuma olmuştur savunan bir görüş vardı.

Bu tatil için yerler

Bu tür kuruluşların ilk odak sadece sigara sınırlıydı. Bu Novosibirsk ilk nargile oldu. Liste son zamanlarda önemli ölçüde büyüdü. Oh, ve Salonlar biraz farklı hale gelmiştir yoktur. En popüler HookahPlace, MIST, Shisha ayırt edilebilir arasında, «Gori çarpmak" ve Smoke House.

tütünlerin 200 farklı türlerinden biri bu kurumlarda seçilebilir. Ve böyle karışımların liste sürekli yeni tatlar ile güncellenir. Müşteriler nargile Doğu'dan getirilen sigara ve yerel uzmanlar tarafından yapılanlar olarak kullanmak. Bu kafelerde kendi içkisini getirmek için izin verilir. Bu kimse ihlallerinin için ve hatta buz sunmak ve bulaşıkları temizlemek olabilir. Bu odaların bazıları binanın bodrum katında yer almaktadır. Buna rağmen organizatörleri iyi bir havalandırma sistemi düşünülmüş. rahatsızlık yaratabilecek buharsız perdeler vardır. Burada her şey konfor ve iyi ruh hali için yapılır. hookah için fiyatı nispeten küçüktür: 600 den 1000 ruble. Ama Novosibirsk'deki sadece bazı nargile görünüyor. liste uzayıp gidebilir. Evet, ve bu farklı şekillerde her kafe veya restoran işletmektedir.

Şehir Merkezi yükselen

yıkananlara toplamak en popüler yer, bir nargile "Fabrika" olarak kabul edilir. Novosibirsk, bildiğiniz gibi - neredeyse yarısına milyon nüfusa sahip bir şehir. Ve tüm bu insanların oldukça önemli bir kısmı - gençlik. Bunlar rahatlama ve konfor kendi kavram var. Bu fikirler dayanarak ve bir kafe içini donatılmıştır.

Neredeyse bütün toprakları işgal edildiği bir iki seviyeli bir odadır sigara içilebilen alanlar. rahat sandalyeler ve kanepeler Birçok tablolar tavla oynamayı, çay içme örneğin, arkadaşlarınızla sohbet veya sürecinde mümkün kılar. güleryüzlü personeli her zaman iyi bir şekilde dinlenebileceğiniz ve okul veya sabit işten sonra evde hissediyorum, hızlı ve sorunsuz çalışır. Ziyaretçi altı çeşitleri birini keyfini (Khalil Mamoon, nargile Amy ve diğerlerinin Şekilleri). Ve aralarında bulunduğu on en iyi bilinen üreticileri tarafından sağlanan tütün dumanı tüten için: Al Fakher, Starbuzz ve Afzal. Doğru, ve nargile burada daha fazla (800 ruble) ödemek zorunda kalacak. Ama bu isteyen az olmaz. Restoran öğleden sonra başlar ve gecenin bir saat sonra sona erer. Bu zamanlama neredeyse herkes için çok yararlıdır.

Dünkü liderler

Rahat bar ve eski liderlerinin restoranlar çıkışıyla sık dışarı kaybediyor. Daha yakın zamanlarda, "En İyi nargile Novosibirsk" listesi Shisha adında bir karaoke bar açtı.

Ünlü Kızıl Caddesi üzerinde şehir merkezinde yer almaktadır. İç o rahat dinlenme fanlar doğu tarzı olarak yakındır. ziyaretçi Avrupa, Meksika, İtalyan ve hatta Japon mutfağının yemekleri temin etmek için. seçim oldukça büyük ve herhangi ihtiyaçlarına cevap verebilecek. Buna ek olarak, kullanıcılar sadece karaoke veya masa oyunları yardımı ile eğlenin. Öğle vakti özel iş yemeği sağladı. Ve canlı iletişim ile ilgilenen olmayanlar, ücretsiz Wi-Fi yararlanmak ve internet uzaya dalabilir. Her şeyden önce bu konuk mutlaka bir nargile ateşlemek ve istenen tatlar isteği üzerine gelip alacak yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız uzmanlar bekleyin. Ancak, bazı eski ziyaretçiler bu restoran daha fazla şehirdeki en iyi yer bulmak değil. bodrum, fakir aydınlatma ve ilkel ile karıştırılıyor Ayrıca, restoran edilir tamamen iç düşünülmüş değil. Bunun nedeni belki her geçen yıl gittikçe zorlaşmaktadır rekabet etmektedir.

Oryantal motifler

nargile "Ali Baba" - Şimdi yeni bir kurum ivme kazanıyor. Novosibirsk - gençlerin bir şehir, bu yüzden seçim oldukça anlaşılabilir bir durumdur. Restoran sokakta Dusi Kovalchuk üzerinde binanın birinci katında yer almaktadır.

Oda, sadece yirmi bir koltuk, ama nispeten rahat küçüktür. Bu oryantal tarzda yapmış ve bir mağara andıran gelmiştir. halı boyanmış uvesheny kayalar şeklinde duvarlar. Bir müstakil köşk ve dekoratif bir şömine bile yoktur. tüm iç kırmızı tonları hakim, aynı renk düzeninde eşleştirilir. Bu o özel bir efekt verir. Yüksek sesle müzik sesleri altında nargile duman ve iyi bir zaman olabilir. Ama böyle bir eğlence sonrasında memnun hepsi değil. Bazı müzik çok yüksek olduğunu ve diğerlerinin onlara göre, her zaman müşterileri ile nazik davranmıyor, personelin davranışı ile memnun düşünüyorum. Kurum başarı ve tanınma yolunda sadece ilk adımlarını yapar çünkü Ama bütün tamir edilebilir ve zamanla değişebilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.