HobiDikiş

Bir kazak büyük viskoz çomak örme nasıl

formaları elle yapılır, her zaman moda olmuştur. Onun gardıropta ilkbahar ve sonbaharda rahat sıcak giysiler olması özellikle önemlidir. Bir kullanarak örgü nasıl düşünün konuşmacı kadının kazak viskoz büyük. önerilen model çizim çeşitli örgü ve narin motifleri, ferahlatıcı değiştirilebilir.

Büyük desenli kazak - Sezonun trendi

Bir rölyef desenli Sweatshirt ve kazak her zaman onur yerinde moda kadınların dolap içinde olmuştur. Geçen sezon, geniş erkek ve kadınlar için örme kazak ayrıca savurganlık cildin bile ince tabaka örten, popülerliğinin zirvesinde kalmıştır. Ve kesinlikle yakın gelecekte durum değişmeyecektir. Bir tek kelimeyle muhteşem modellerin çeşitli ve pratikliği ile triko da fashionistaların tarafından seviliyorsunuz. Herkes en uygun seçeneği bulacaksınız. Böylece, spor tarzı destekçileri genellikle uzun bir modeller tunik şeklinde, onların tercih vermek. Daha sofistike kişi memnuniyetle kurdele ve orijinal ile örgü atkuyruklu süslenmiş ince çizgi, mini hırka gösterişle. Büyük ceket, örme bakılmaksızın çizim tarafından kullanılan modelin, doku ve desen kombinasyonu, her zaman sade, şık ve modaya aynı anda bakabilirsiniz.

desen çeşitli eşsiz modeller oluşturmak için izin verir

Dikişçi başlayanlar genellikle büyük örme kazak üretmek çok zor olduğunu düşünüyorum. hep işin ayrıntılı bilgi eşliğinde kural olarak, çok kolay ve hızlı yapmak Düzenleri desen prosedürü ve teknolojiyi anlamak için. Daha deneyimli terzi ustaca birden motifleri birleştirebilirsiniz. Bu karmaşık süslemeleri ile dokuma gerçek başyapıtlarından oluşturmak için olanak sağlar. Büyük viskoz ile tüm ürünlerin ana özelliği nedir? Hangi motifler açıkça bu modelleri karakterize? Genellikle göze çarpan ilk şey - örgü türleri varlığı. Bu sadece bir ürün veya ek yerleri dahil simetrik modelin bütün yüzeyini dekorasyon birkaç benzer örgüleri, ön kısmının merkezi üzerinde yer alan, tek bir örgü olabilir. Yeterli beceri ve deneyim yokluğunda olan ayrıntılı bir açıklama aşağıda verilmiştir basit bir ürün yapmak için başlangıç deneyin.

Kadın moda kazak büyük viskoz: süs açıklama ve döngünün hesaplama

önerilen model uygulamak oldukça basittir. İmalat raf ve arka Teknoloji birbirlerine sadece boyun tasarımından farklıdır. Genellikle modeli geniş örgüyü büyük örgü süsler. İki simetrik desenlerin düzenlemenin merkezinde bir desen gibi görünüyor. Aynı kenarlarında tekrarlanır. kullanımları "rezinochnoe" örgü Arada. Uygulamanın basitliğini rağmen ürün çok şık ve hacim görünüyor. Bu şiş normalden daha genellikle biraz daha dar bir genişliğe döner üzerinde kumaş, ön ya da ters örgü dikişi yaptı. Bu nedenle, hesaplamak için döngüler tek flama ve çeşitli tekrarlar zamkı, küçük bir ön kalıp izleyin. Bu şekilde kolayca her boyuttaki ürünler için döngüler gerekli sayıda hesaplayabilirsiniz. arzu edilen kumaş genişliği örgü rezinochnogo dokuma kenarlarında ekleyerek elde edilebilir olun.

raflar ve sırtları teknolojiyi gerçekleştirmek

fotoğraf nasıl bitmiş örme kazak geniş gösterir. boyutta konuşmacı işi gerçekleştirmek için gerekli? № kullanımı iplik kalınlığına bağlı olarak, 4 2.5 №. 42-44 İçin boyut ürünler Bu talimatların işi:

 1. 87 döngüler ve örgü geleneksel silgi (1, s. 1 PHI.), 7 cm'lik bir yüksekliğe çevirin.
 2. Daha sonra, ön yan süs 1 krom, 2 PHI 3 uyum sakız gerçekleştirmek için devam .. ve 1 lt., 2 PHI., 10 L örgü., 2 PHI 3 uyum sakızı. ve 1 lt., 2 PHI., 10 L örgü., 1 PHI., 10 L örgü., 2 PHI 3 uyum sakızı. ve 1 lt., 2 PHI., 10 L örgü., 2 PHI 3 uyum sakızı. ve 1 lt., 2 PHI., 1 krom.
 3. Birbirine her 10 satır geçirirler.
 4. yavaş yavaş 10 dikiş her iki tarafta kapama, 25 cm delikli kumaş vyvyazhite Kol tamamlandıktan sonra.
 5. bir raf üzerinde 20 cm pimlerin üzerine kaldırılmalarına, dairesel kesik 32 ikinci döngüleri düzenlemek.
 6. Arkalık belli belirsiz bu şekilde yapılır. kesme 25 cm vyvyazyvayut başlayın.
 7. omuzlar iniş olmadan doğrudan kapatılır.

kol performans teknolojisi ve ürünlerin montaj

Tüm ayrıntılar üzerinde büyük viskoz tamamen bu süveteri Gerçekleştirilen. Kolaylık olması açısından, örgü olmadan tuval "rezinochnoe" onların kollarında kullanabilirsiniz. fotoğrafta görüldüğü gibi, ürün imalat teknolojisinin sonundan önce düşünün:

 1. kol 32 ve ilmek örgü geleneksel silgi (1, s. 1 PHI.), 7 cm'lik bir yüksekliğe çevirin.
 2. Daha sonra, ön yan süs 1 krom, 2 PHI 3 uyum sakız gerçekleştirmek için devam .. ve 1 lt., 2 PHI., 10 L örgü., 2 PHI 3 uyum sakızı. ve 1 lt., 2 PHI., 1 krom.
 3. 10 dikiş deseni "sakız" her iki tarafında yavaş yavaş (8-10 serisi) ilave, 30 cm delikli kumaş gerçekleştirin.
 4. Sonra yumuşak bir iniş, vyvyazyvaya yüksek ıslatılmış başlar.
 5. kanca kullanarak omuz dikişleri "tambur" katılın.
 6. armholes omuz bölümleri etrafında montaj dağıtımında kollu, ön süpürme yerleştirin. Daha sonra zincir dikiş bağlamak için kullanılır.
 7. Sonuç olarak, tarafları bir araya çimdik. Ürünün dibine kol altından dikişler izleyin.
 8. Boyun halkası üzerindeki iğneler arama ve yüksekliği de silgi 1 x 1 4-5 cm doldurun.

gerçekleştirilen önerilen kazak yana büyük viskoz en süs kabartma serbest (sızıntılı) örgü elde edilir.

Ne dokular ve renkler iyi erkek modeller için uygundur?

Garip ama mod gardırop Eğer kadın türü için yapılır formaları bulabilirsiniz. Ana benzerlikler nelerdir? en avantajlı gösterileri tüm kabartmalar, genellikle sınırlı ışık tonları olan renk düzeni. En popüler, elbette, kremsi-bej bir lacivert paleti ve beyazdır. Bu arka plan tüm görüntüler için en avantajlı bir çözüm ve dokular kombinasyonunu gösterir. Tüm modellerde klasik sürümü - beyaz kazak büyük örme. erkek modellerinde belirli bir desen seçimi ile ilgili olarak file ekler karşılamamaktadır. Bir örgü örgü sc kullanarak bükülme - bazen "kayma" maksimum. Bu, küçük bir örgü kumaş varlığı ile karakterize olan bağlama. Ön ya da arka levhanın arka plan üzerinde çeşitli süs eşyaları ile dekore erkekler için çoğu ürün. Bazen Sırtı ve kolları genellikle dekoratif motiflerin varlığı olmadan jartiyer dikiş yürütülmektedir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.