Gıda ve içecekYemek tarifleri

Ekşi çorbası: adım tarifi

Ekşi çorbası, biraz nokta tarifi herhangi bir lezzetli et elde edilir. Ancak, bugün size sadece kemiğinde sığır birinci çanak zenginliğini yapmak için nasıl adım yöntemi ile adım sunuyoruz.

Lezzetli ekşi çorbası: tarifi bitmiş yemeğin bir fotoğraf ile

Gerekli bileşenler:

  • kemiğinde taze sığır - 900 gr;
  • salamura lahana turşusu - 2 fincan;
  • deniz tuzu, tatlı biber, kurutulmuş dereotu - tat ekleyin;
  • Büyük havuç - 1 adet;.
  • Büyük soğan kafa - 2 parça;.
  • defne yaprakları - 2-3 adet;.
  • , 3 adet - Patates yumruları küçüktür.
  • marine domates - 2 adet.

et ürününün hazırlanması

sığır dayanmaktadır tarifi olan Ekşi çorbası, dikkatle et ürünü işlenecektir sonra yapılmalıdır. Bu iyi bir yıkama ihtiyacı ve daha sonra kemik düz geniş bir kap içine koyun.

sebze

İlk kursa hazırlık için tüm gereksinimleri gözlemlemek, sen lahana turşusu ile lezzetli ve besleyici çorba almak için eminiz. Patates yumruları, büyük havuç ve soğan: öğleden tarifi aşağıdaki bileşenleri içerir. Bütün bu sebzeler temizlenir ve daha sonra ince doğrayın gerekmektedir. Ayrıca tuzlu su lahana turşusu tamamen şerit ile kabuğu kaldırmak gerekir marine domates, ve daha sonra bir hamura ezdikten.

Gıda ısıl işlem

Ekşi çorba (tarifi 6-8 porsiyon için tasarlanmıştır) eti kaynayan ile pişirmeye başlamalıdır. Bunu yapmak için bir sığır su, tuz ekleyin ve kaynatın gerektirir. Köpük suyu yüzeyi üzerinde oluşturulduktan sonra, skimmer kaldırmak yangın minimum değerin koymak ve sonra ilk saat içinde et pişirmek için gereklidir. kemikteki sığır hazır olacak, kaldırmak ve serin için gereklidir. Aynı zamanda, suyu defne yaprağı, havuç, lahana turşusu, turşu domates pulpu, soğan, karabiber ve kurutuldu dereotu konulmalıdır. Bu bileşimde, çorba yarım saat pişirilir edilmelidir.

çorba hazırlanmasındaki son aşama,

Sonra lahana turşusu gibi hem de sebze kalanı yumuşayana, et suyu değirmen patates yumruları gerekli dökün. Sonra, çanak ihale son madde kadar pişirilmelidir. çorba sonunda (gerekirse) olması, ek tuz dökmek gerektiği, aynı zamanda et kemiklerden önceden ayrılmış hazırlamak ve küçük parçalar halinde kesmek için.

Tabloya ilk çanak hizmet nasıl

Ekşi çorba, biz bu makalede kabul var tarifi sıcak halde derin çorba plakalarda aile üyelerine gönderilmesi gerekmektedir. Bu gibi sıvı bulaşık eğer başka tat taze otlar, karabiber ve koyu yağlı bir krem daha lezzetli olacaktır. İstenirse, bu akşam çavdar veya buğday ekmeği sunulabilir. Bu basit olduğunu belirtmekte fayda, ancak böyle lahana turşusu ve salamura domates gibi kokulu maddeler oluşur çünkü yemeğin zenginliği özel bir tadı vardır. Afiyet olsun!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.