SağlıkTakviyeler ve Vitaminler

Yüzünde sivilce için iyi vitaminler

Akne - bu her yaşta endişe gerçek nedenidir. Genellikle bir bulgusudur görüntüler iç sorunların var.

akne nedenleri çocuklarda

Bir çocukta akne en sık nedenidir temel hijyen gözlemlemek için bir başarısızlık. tıkanmış gözenekler ve yağ bezlerine Nadir su arıtma kurşun. Sıcak sezonunda özellikle önemlidir. Dolayısıyla, sadece her türlü görünmüyor akne için vitaminler yüz ve vücut üzerinde. Ama aynı zamanda afet cildin ölçeğine çocuk hareketsiz kalarak gerekli değildir getirmek. Küçük yaşlardan itibaren saflık uyulmasına yavrularını alıştırmak. halka açık yerlerde yaptığı tartışmasız bir kural olacak her ziyaretten sonra ellerini yıkamak alışkanlığı olsun. Çocuklarda akne diğer bir nedeni - Hormonal vücudu değiştirir. Ergenlik olduğunda Çoğu zaman bu, ergenlik döneminde olduğunu. Bu durumda, hormonal müdahale ve şevkle aramaya, doğa ile tartışmaya gerek yoktur cilt için vitamin. büyüyen vücuttaki hormonların için gerekli zamandan tasarruf sadece Akne normale döndü. Çok uzun olduğunu düşünüyorum eğer Her durumda, bir birey dönem, ancak, o zaman bir doktora danışmalısınız. Sonuçta, sadece bir ebeveyn herkes gibi çocuklarının bilir. Olası bir hastalığın ilk belirtilerini kaçırmamaya şekilde, çocuklarına olarak dikkatli olun.

Yetişkinlerde akne nedenleri

Yetişkinlerde Akne - başka bir hikaye. Onların görünüşü nedeniyle hijyen ihmal çok nadirdir. döküntüler pryschevyh yağlı gıdaların Kötüye mutlaka şeklinde deride yansıtılacaktır. Ve en hiçbiri iyi vitamin yüz ve vücut üzerinde sivilce için yardımcı olacaktır. orijinal kadın vücudunda karakteristik döküntü ve hormonal bozukluklar olabilir. üreme sistemi hastalıkları ile ilişkili Sorunlar, dışa akne şeklinde tezahür. Buna ek olarak, merak etmemek için, gastrointestinal sistem ile ilgili sorunları önlemek için gereklidir: "Ne Vitaminler içmek" yüzünde akne ve problem gövdesinin içinde yatıyor eğer vücut, tek başına vitamin kompleksleri yardımcı olmayacaktır. Bu nedenle, bir doktor ziyareti ve bazı testlerin sonuçları ihlallerinin doğru bir resmini gösterebilir. Deneyimli bir hekim görünüşte önemsiz belirti göz ardı olmaz.

yeri tipik konsantrasyonlar

Bağımsız pek yaygın adamı göze tanı sağlar. Ama sivilce vücudun belirli sistemlerde sorunlar hakkında bilgilendirir yüz ve insan vücudu üzerinde birkaç yer vardır. Böylece, yüz ve "suçlu" ergenlik arkasındaki ergenlerde akne görünümü. bu durumda daha muhtemel tabi T bölgesi. Hatta yaşlı çağında kadınlarda ürogenital sistemin hastalıklarda çene döküntü belirir. Bu noktada, kadın ikincisi görünümü doğası habersiz yüzünde sivilce için eczane vitaminler, aramaya başlar. Ama bütün vücudu nefret sivilce ile kaplıdır durumlar vardır. Görsel reddi dışında sakıncaya teslim edemez. Ama çok acı verici olabilir. Bu durumda, yüz ve vücut üzerinde akne karşı vitaminler sadece yararsız değil, aynı zamanda tehlikeli olabilir. En az yanlış bu farmprodukte anlayışımız.

Tedavi metotları

hastalığın herhangi bir tedavi için, oluşun sebebini ortadan kaldırması için ya da geliştiği ortam değiştirmek gereklidir. Bu aynı zamanda akne için de geçerlidir. Bunlar topikal tedavi edilebilir. Bu gündelik temizlik işlemlerini içerir. Sizin cilt tipine uygun bir koruyucu maddeleri kullanmak önemlidir. Ve kozmetik içeren anti bakteriyel ajanlar maskelemek için yardımcı olur. maskeler onları önceden kesilmiş, yüzünde sivilce için vitamin tanıtmak ve sonucu değerlendirebilir. scrubs ve peeling durumu kötüleştirebilir sadece, çünkü maskenin içinde aşındırıcı parçacıkların varlığını izin vermeyin. vitaminler yüz akne tabletler sıvı formülasyonu içeren bir çok kapsül daha iyi kullanımı. Çeşitli ilaçların iç alımı için olduğu gibi, orada deneyler kabul edilemez. Bu durumda mümkün olduğunu Hepsi - uygun bir diyet kurmak ve sağlıklı bir yaşam tarzı geçmek için daha iyidir. Bir gün yeme alışkanlıklarını değiştirmek ve daha çok günlük fiziksel aktivite tanıtmak için Tabii ki, bu imkansızdır. Ama diyet ve yaşam tarzı - cildimiz durumunun temel nedeni. Hiçbir sihirli hap vardır: Eğer her derde deva bulduk bile Ve - - yüzünde sivilce karşı modaya vitaminler, onlar bir şey için aşağı kaynatın çünkü halkın çoğunluğu, sizi hayal kırıklığına gözden geçirmektedir. Entegre bir yaklaşım bu soruna çözüm olacaktır.

akne ürünleri nedensel

Üç yetersiz beslenme balina - akne temeli: yağlı, şekerli gıdalar ve nişastalı gıdalar. Rafineri gıda - Ana düşman bu gerekli ve mümkündür mücadele. Tabii ki, yağ, şeker ve karbonhidrat diyet olmalıdır. sadece kendi kalite ve makul tüketimi sorgular. Şişman, balık gibi sadece cilt üzerinde olumlu etkileri vardır. buğday unu ve makarnalık buğday ve ürünleri bağırsak fonksiyonunu normalleştirmek ve böylece döküntü görünümünü karşı. Meyve ve sebzeler doğal olarak vardır, yüzünde bir vejetaryen uyması gerçek gerçek vegan ve insanları akne için vitaminler içerir - direkt onay.

Ürünler - doktorların pryschevyh döküntü

tabi olmayan ısı muamelesi veya yumuşak bir şekilde tedavi edilen etmek ürünler, akne mücadelede ana araç olacaktır. Un? Maksimum lif içeriği ile daha iyi kepekli. Et? , Hindi, tavşan, tavuk (göğüs) - O zaman yalın almak daha iyidir. Sebze ve meyve - mevsimlik, podedennye solucan. İlginç, balmumu temizlemek için emin olun. Gıda aşçı yağı olmadan veya minimal kullanımı ile buharda. rafine edilmemiş yağ seçin. Ama vitaminlerle zenginleştirilmiş - yüzünde sivilce için vitamin tam değil Bileşiminde içerdiğinden, mağazada rafta bırakın. Ne bu nedenle hiçbirisi üreticiye olur. Kar pazarlamacıları peşinde muhteşem sözler verdiğini ve böyle bir hile gidin. Neden çiğ gıdalar? onlar bizim vücut için çok önemli içerirler Elyaf. Bu, fırça gibi onları genel olarak ve özellikle de değişik deri tabakalarında organizmada yayılmasına izin vermeyerek, toksinler ve diğer zararlı maddelerin bağırsakları temizler. Rafine ürünler, tam tersine, bağırsakları halsiz olun. boşaltım sistemi başarısız olursa, akne kaçınılmazdır.

tedavisi için halk ilaçları

otlar bakterisidal özellikleri akne kurtulmak için tedavi temelini oluşturur. Rus arazinin parası böyle bitkilerde zengindir. Bu, örneğin, papatya, nergis, civanperçemi. Bu otlar zayıf bir çözüm yıkama olumlu etki getirecektir. İçeri iksirleri kullanabilirsiniz, ancak birçok özellik ve kontrendikasyonlar vardır. Bu 12 değil 3 yaşından itibaren bitkisel gösterileri çocuklar, uzun bir süredir düşünülüyordu olduğunu hatırlamakta fayda var. Bu otlara ve yararlı bir toksik maddelerin içeriğini ölçmek için aslında mümkün değildir kaynaklanmaktadır. Çocuğun vücut alerjik reaksiyonlar Kaynaklanan geri dönüşümsüz olabilir. Yani bir doktorun tavsiyesi göz ardı etmeyin. aynı anti-bakteriyel özellikleri için ünlü arı ürünleri için geçerlidir. o defalarca kanıtlamıştır çünkü kamu paranın bilinçli ve tedbirli kullanımı akne mücadeleyi kolaylaştıracaktır.

kil dayalı Tarifler maskeleri

Kozmetik kil her yüz ve vücut akne mücadele etmek için etkili bir araç olarak kabul edilmiştir. esas olarak, herhangi alabilir: mavi, pembe veya beyaz. sıcak süt, et suyu otlar (papatya, kadife çiçeği) ya da kaynamış su - daha iyi bir depozisyon maskeleri için, bir sıvı bileşen ekleyin. Çay ağacı yağı veya sulandırılmış limon suyu - Ve sonra antibakteriyel bileşenini girin. Bu ek bileşenler cilt akne için gerekli vitaminleri içerir. tutarlılık yumuşak ve nazik olmalıdır. gevşeme 10-15 dakika - ve maske sıcak su ile yıkanabilir.

Tehlike vitamin kompleksleri

Kötü çevre, sürekli stres bağışıklık indirdi - bunlar bugünün hayatının gerçeklerdir. Sağlık peşinde, biz giderek sihirli hap arıyoruz. Genellikle bu yani vitaminleri içerir. Ve onlar büyülü ve güvenli olup olmadığı? Vitamin takviyeleri her yerde - şeker ve marmelat içinde hububat ve konserve gıdalar, bebek maması ve meyve suları içinde. Manifold vitamin kompleksleri ve bunların resepsiyon çeşitli düzenleri uyuşukluk içinde tatbik edilmektedir. Ve biz de daha önce, korunan, ancak mevcut nesil sağlıklı olmaz gibi görünüyor. Neden? Sentetik vitaminler - farmakoloji ürünü yani kimyasal bir üründür ... Vitamin açısından kontrolsüz ve hatta profilaktik kullanım kanser kışkırtır ortaya çıktı. Ciddi hastalıklar, ameliyat sonrası dönemde, vücut ciddi şekilde zayıflar ve kendi temel unsurları sentez edemez - Onlar sadece bir doktor reçetesi ile ve kritik durumlarda kullanılmalıdır. Bu nedenle, seçme, tatlı sonraki ve güzel şeker, Vitaminka çocuğa, onların tasarım olarak zararsız sanki düşünüyorum ve kullanışlı ambalaj üzerinde bir yetkili pazarlama metni tarafından raporlanan.

Öz - bir seçenek değil

bilginin aşırı bize yeterli bile akne kurtulmanın konularda, durumu değerlendirmek için izin vermez. sosyal ağlar ve çevrimiçi topluluklar üzerindeki sayısız tarifleri ve ipuçları bir çözüm olabilir veya istisnai durumlarda sorunları çözmeye yardımcı olabilir. "Kanıtlanmış" tarifi metnindeki temel yazım hatası sonrasında öngörülemeyen etkileri olabilir. Ve internette bilgi sorgulanabilir kalitede olabilir. Bu arada, sağlık deneyleri zarar vermez. Kendine iyi bak ve sağlıklı kalmak!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.