SağlıkTakviyeler ve Vitaminler

"Tridzheks" (vitaminler): kullanıma yorumlar, açıklamalar ve talimatlar

İnsan vücudunda, biyolojik işlemler, farklı eser elementler çeşitli tarafından kontrol edilir. Özellikle iç organları vitamin ve minerallerin sağlık ve düzgün işleyişini sağlamak gerekir. Bunların çoğu vücutta üretilmeyen ve dışarıdan gelmelidir. Nedenle, normal sağlık açısından gerekli vitamin ve mineraller gerekli seviyede muhafaza etmek çok zordur.

Bu eser elementlerin dezavantajı organizmanın işlevsel bozukluklara neden olur hastalığının gelişmesine neden olur. Bunu önlemek için, artık "Tridzheks" (vitaminler) olarak kabul edilir iyi olan farklı ilaçlar, alınması tavsiye edilir. Yorumlar gerekli mikro besinlerin eksikliği telafi için verimli, lezzetli ve ucuz yolu olarak bu konuda konuşmak.

"Tridzheks" nedir

Bu besin takviyesi Belarus ilaç firması tarafından üretilmiştir. İlaç özellikle dikkate vitamin ve mineraller açısından bu bölgenin sakinlerinin ihtiyaçlarını alarak seçilir. çözünür ilaçların Her bir tablet, bir 4 g vücut iz elementlerin arzu edilen miktarlarını ihtiva eder. Özellikle kayda değer diğer farmasötik ürünler içinde bulmak zor bunlardan bazıları B vitaminleri, sağlığı için gerekli 5 olmasıdır. Yani birçok hasta ilaç "Tridzheks" tercih budur. Bu bileşim, diğer vitamin ve mineral kompleksleri ile uygun olan:

 • en önemlisi B12 vitamini içeren - gövdenin günlük ihtiyaçları% 500;
 • Tam ilaç ve vitamin B1, B2, B5, B9, PP, A ve C arasında gerekli olan dozajı tatmin;
 • Yeterince iyodin;
 • E vitamini ve selenyum için karşılanmamış ihtiyacı neredeyse yarısı;
 • çinko, demir ve magnezyum da vardır;
 • Preparat biraz manganez, bakır ve kalsiyum içeren fakat vücut için yararlıdır.

Orada kolaylaştırıcıların: tatlandırıcı, lezzet "limon kireç", sitrik asit ve diğerleri. Onlar tabletten hazırlanan içecek, daha lezzetli ve keyifli almak yapmasına yardımcı oluyor.

Endikasyonları

Vitamin eksikliği ve birçok doktor ciddi bir hastalıktan sonra felaket kurtarma için "Tridzheks" (vitaminler) almaya hastaları tavsiye zaman. Böyle tedavinin Yorumlar ilaç aslında ruh halinizi iyileştirmeye yardımcı ve kuvvet verir işaret etmektedir. Bu kompleks, aşağıdaki durumlarda kullanılmak üzere belirtilir:

 • sonbahar ve kış aylarında vitamin eksikliği;
 • eksiklik mineralleri de;
 • Oruç sırasında dengesiz veya yetersiz beslenme;
 • Bu vitaminler çocuklara karşı bağışıklık için yararlıdır;
 • rahatsız metabolizma durumunda;
 • cerrahi, akut ya da kronik bulaşıcı hastalıkların sonra sağlık ve güç geri;
 • zaman ekolojik dezavantajlı bölgelerde kalan;
 • Antibiyotik tedavisi, radyoterapi ya da kemoterapi sonrası.

alıcı kontrendikasyonlar

Kullanım doktora danışmalısınız önce bu besin takviyesi, buna rağmen, bir ilaç değildir. Bazı durumlarda, araçların bileşenleri ve ilaç alarak en iyi durağına mümkün alerjik reaksiyon. bu vitaminlerin kullanımına Mutlak kontrendikasyon phenylketonuria. Sonuçta, ürün sağlıklı insanlar zarar verilmez ve bu sindirmek olmadığı için bu hastalığı olan hastalarda, iç organların çeşitli rahatsızlıklara neden olur tatlandırıcı aspartam içerir. Sanki almaya istenmeyen "Tridzheks" bu ilaçlar olarak "Levodopa" yardımı ile Parkinson hastalığı için tedavi altına olanlar, uyumlu değildir.

"Tridzheks": kullanım talimatları

4 g, her biri anında efervesan tabletler şeklinde mevcut ilaç. Zengin bir bileşim vücut için gerekli eser elementler bir günlük ihtiyacı sağlar. Bu nedenle günde sadece 1 tablet almak için yeterlidir. Bu içme suyu bir bardak çözülmesi gerekmektedir.

İlk alımından sonra güzel bir sarı renk ve aroma kireç içecek haline gelir Elde edilen çözelti,. Sen 4 yaşından büyük çocuklar için dokunulmazlık bu vitaminleri alabilir. Ama çocuk poltabletki vermek 12 yıla kadar önerilir. Tedavi sırasında diğer vitamin kompleksleri ve vitamin eksikliği daha az tehlikelidir bir doz aşımı neden olabilir grup B vitaminleri içeren preparatlar almak istenen bir durum değildir.

vitamin kullanmanın sonucu

Birçok kişi denemede "Tridzheks" sonra mutluyuz. Vitaminler yorum hevesli. Birçok ders kullandıktan sonra şu değişiklikler var diyebilir:

 • cilt, saç ve vücut canlandırır durumu geliştirir;
 • Kötü gününde geçer;
 • bir güç dalgalanma, içki bütün gün canlılık bir ücret verir keçe;
 • hastalıkla mücadele etmek için vücudun savunma, bağışıklık güçlendirir artırır;
 • Bu kardiyovasküler sistemi normalleştirir.

"Tridzheks" Çocuklar için

İlaç 4 yaşındakiler ile kullanılmak üzere belirtilir. Bu salgın sırasında enfeksiyonlar bebeği korumaya yardımcı olmak için harika bir araçtır. Yoğun entelektüel faaliyetin, stres, fiziksel aşırı bir süre içinde ilacın bir ders yürütmek için yararlıdır. Bu nedenle, birçok doktor çocuğu "Tridzheks" (vitaminler) verilmesi önerilir. ebeveynlerin Yorumlar ağır yük ek sınıflar ve spor eğitim durumunda, sınavlar sırasında, Grade 1 kaydolmak yardımcı olduğunu söylüyor. Bu soğuk algınlığına karşı savaşmada harika bir yardımcı.

"Tridzheks" vitaminler: yorumlar

Birçok kişi vitamini hapları çok çeşitli şudur arasından seçim. Avantajları Bu iyi tolere anlamına doğal yapısını ve grup B vitaminleri yüksek miktarda ilgilidir hoş bir tadı ve aroması vardır.

- 20 haplar için yaklaşık 150 ruble, yüksek verim - Birçok hatta sabah neşelendirmek için içki yerine kahve kullanmak onların fiyat en ilaçlardan çok daha düşüktür: vitaminler "Tridzheks" diğer faydaları vardır. Bu ilaç çıkıyor - en popüler ve etkili vitamin komplekslerinden biri.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.