Entelektüel gelişimiAstroloji

Eğer doğum tarihi ile Burç nasıl bulacağını biliyor musunuz?

Ebeveynleri özellikle düşünmeyen bir çocuğun doğum, doğum tarihine göre neyi onun Burç ile. İlk kez, onlar böylece devam çocuğu vaftiz iyi olduğunda, sonra bebek için vakit bir isim seçerek ve endişe ediyor. D. yeni aile üyesi hakkında sorun girdabında olarak, doğum tarihi üzerine Zodyak'ın işaretini öğrenmeyi düşündü uzun menzilli plana itilir.

Zodyak'ın işareti karakteri

İyi anne ve baba hemen fark ettiyseniz, bebeklerinin dünyaya geldi takımyıldızı neyi altında, bir çocuk yetiştirmek çok yardımcı olacağını olabilir. Çoğu zaman biz çocuk çok gençtim, demek ki genç annelerin şikayetleri duymuş ve onun karakteri zaten gösteriyor. Bu kısmen Burç bir işaret etkiler olan karakter oluşumu. Yeterli bilgi bulundurma Eğer her yaştan kişiye yaklaşım sağlar.

ekliptik

çeşitli takımyıldızları karşı ilahi bir vücudu görüyoruz ise yıl boyunca, bizim Toprak, güneş etrafında hareket halinde. Bir daire içinde yıldızlar arasında Yolu ekliptiği denir ve bu 12 takımyıldızları geçiyor. Çoğu zaman biz ifadesi "İşaret" adı hayvanı anlamına gelen Yunanca kelime "zoomlu" den geldi ise kullanırlar.

Zodyak'ın işaretleri

Birçok kişi doğum günü Zodyak'ın işaretini öğrenmeyi sorusu ilgileniyor. Ama önce biraz tarih. Eğer dikkat ederse takımyıldızların adları insanlık tarihinin tarımsal ve av döneminin notları yakalamak mümkündür. Eğer alırsan Terazi takımyıldızı ve Başak, bu adlar hasat, Boğa ve Koç dönemine zamanlı olabilir - bu sığır sembolize olarak, Kova ve Balık - balıkçılık ile ilişkili olabilir.

insan kalitesi

Burç kişinin İşaret Güneş doğduğu anda ne takımyıldızı içinde gösterir. tek kelimeyle, biz benzersiz, kendi yöntemleriyle her - Hepimiz farklı alışkanlıkları, tercihleri, karakter var. Örneğin, güneşin insan irade gücü üzerinde bir etkiye sahip olduğuna inanılmaktadır, potansiyelini tespit eder. sırayla yapın, bize özellikleri ve temel karakter kişinin sahip hangi özelliklerin anlamanızı sağlar. Nedeniyle Zodyak'ın karakteristiğine tüm insanlar şartlı 12 takımyıldızları ayrılabilir.

Bir tarihi hata

Son zamanlarda burçlar ilgi duymaya olanlar, doğum günü Zodyak'ın işaretini öğrenmeyi merak. Aslında, her şey çok basittir. kolay aittir Burç insanın hangi işareti belirlemek için yapmak için açık bir seçenek var her takımyıldızı. Ama deneyimli uzmanlar hepimiz düşünme alışık oldukları gibi yeni bir gün, 12 am başlar, çünkü hesaba ay ve ay takvimi bölümlerini almak için gerekli olduğunu söylüyorlar. Dolayısıyla, Zodyak'ın onun işareti kesin tarihini belirleme hataları olabilir. Ama bu tür incelikler Zodyak'ın iki işaretlerinin kavşakta, sadece tabiri caizse, doğarlar o insanlar ile ilgili olabilir. Böyle durumlarda, uzmanlar ve burçlara takvimler her türlü iletişim kurabilirsiniz. Bu sayede takvime, kolayca Zodyak'ın burcun ne belirleyebilir.

dört element

Aslında dışında 12 zodyak işaretleri olduğunu, bunların her biri dört mevcut elemanları düşebilir (Su, Hava, Toprak, Ateş). Üstelik hala böyle devam gezegenin korunması, olumlu etkisi ve vardır. D. zodyak farklı işaretler, yine aynı elemanın altında doğmuş ortak özellikleri ve karakter özelliklerine sahip, ancak edildi insanlar "spontane patron" etkilenebilir olması şaşırtıcı değildir farklı şekillerde.

Ama biraz daha bu konuda konuşmak ve asılsız olmamak için, biz örnek verelim.

eleman Su

Bu Akrep, Yengeç ve Balık burcunda doğan kişiler yer alır. Bu işaretler temsilcileri farklı duygu, derin alıcılığı ve hassasiyet vardır. Bunlar, su gibi, bir taşın etrafında akan sorunları kaçınarak ve zor durumlarda bir çıkış yolu bulmak. Ancak, kanser su buharı, karşılaştırılabilir burada insanlara enerjisini taşan, sıcak, ama Akrepler böyle - daha ziyade diğer plan ve duyguları gizlemek için güçlü bir "soğuk buz", ama bu işaretin insanlar, eğer arzu edebilir eritmek. Balık için, yeraltı akar sudur. Bu yıldız işareti temsilcileri nihayet genellikle zorluklar direnmek ve sorunlarla mücadele ediyorlar, ama - kazan.

eleman Hava

arenada İkizler, Terazi ve Kova burcunda doğan insanlar var. Bu insanlık çok serin temsilcileri ise, aynı zamanda oldukça komik ve enerjik iken duygular, akıllarını ele geçirmek izin vermeyin. Terazi en "soğuk", kendinden emin, sakin ve Kova birçok plan ve düşünceler her zaman gergin olsa da, hesaplama. İkizler - Bu muhtemelen en değiştirilebilir işaretidir, o hava gibi, soğuk, sonra sıcak olabilir. Başlıca koz - çekicilik ve zekâ.

eleman Yangın

çok eleman adı kendisi için konuşur. Bir şekilde ve doğum kusurlarına "ateş insanlar" verdi ki ancak, ateşli, dinamik ve neşeli bu aktif insanlar, - sabırsızlık, inatçılık, bir eğilim tüm yalanlamak. Bu elementin insanlara altında doğarlar Leo takımyıldızında Koç ve Yay. Kesinlikle tüm üyeler benzer özelliklere, sadece daha fazla olan biri ve daha az belirgin nitelikleri olan biri var.

eleman Toprak

Burada Boğa, Oğlak ve Başak arasındadır. Bu belki de cömertçe "koğuşta", onlara azim, çalışkanlık, tutarlılık ve pratikliği ödüllendirme verdi en saklıdır ve içerdiği şiirler vardır. Ancak, yine de sakıncaları var - bu insanlar oldukça kötümser sert ve haris vardır. Bu bakire bir işareti toprak elementinin en belirgin temsil olmasıdır.

Horoscope seviyorum

adama ulaşmaya amacıyla, onun burç yeterli bilmek. Zodyak (tarih belirtileri herkese bilinmektedir arasında) size çok şey söylemek, hatta güvenilir ve kalıcı bir evlilik oluşturmak için bir ortak seçimini belirlemeye yardımcı olabilir. Aşk konulu bu ilkelerin, kehanet birçok türde ve tahminlere dayanmaktadır. astrologlar tavsiye çok basittir - insanlar aynı elementin burçları aitse, bu çok güçlü bir tandem olacak.

Ve şimdi ideal bir ortak seçmek için doğum tarihine göre Burç bilmek nasıl bir soruya bir cevap arayanlar için bir ipucu. Gerçek aşka daha güçlü hiçbir şey gelmedi, bu yüzden eşini zodyak ne işaretini endam çok fazla dikkat ödemezseniz: yaşamın çok önemli bir kural unutmayın.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.