Entelektüel gelişimiAstroloji

Yesenia: adı değeri, isim kaderin rolü

eskilere adının menşei kökleri. Bazı kaynaklarda adı Yesenia anlamı "güzel" anlamına gelen Arapça Yasmin geldiğini iddia ederler. Diğerleri - sözcük Yesenia (isim değeri) Yunan dilinden gelmektedir ve bu çeviri gibi geliyor "bir yabancı." adı Sırrı karakteri, alışkanlıkları, aile hayatı ve insan işgalinin bile geleceği tanımlar. Bu insanların güçlü bir enerjiye sahip çünkü Yesenia güzel ama hatta dış kısmında, kimse, önem veriyor.

karakter

Yesenia denilen kızın niteliği nedir? Bu değeri nadir adı gülümseyen, nazik bir ölçüde, iyi kalpli olarak onun karakterinde böyle özellikleri belirledi. Her zaman ona destek verecek, hatta alışılmadık kişi, kimseyi yardımcı olmaya çalışıyoruz. Sorumlu bir memurun işten güvenmek her zaman mümkündür. Genellikle bu tür insanlar kariyer merdiveninin tepesine ulaşmak ve iyi bir lider olmak. farklı istemli nitelikleri, organizasyon becerileri, stres ile lider - bu Yesenia olduğunu. ismin anlamı bu insanlar açıkça durum ve eylemleriyle düşünmek gerekir, bu yüzden takımın başındadır.

evcimenlik

Bunlar liderlik nitelikleri kendini gösterecektir aile hayatına. Ancak, bu savunmasız bir ruh ile ilgili ve sevecen bir eş olduğunu. Doğanın bir açık yoluyla olmak, kocası adına edepsizlik tahammül etmez, bu üzücü ve son derece rahatsız olduğunu. Yesenia, bu konuda açık adı anlamı, herhangi bir biçimde bağımsızdır. arayan değil erken evliliği, o işe ve kazanmak ve ancak o zaman aile kurmak ve ailelerinden ayrı yaşamaya çalışan başlamak için, enstitü mezun tercih etmektedir. Yesenia iyi ev kadını olduğu için, buna rağmen, temiz bir becerikli aşçı olduğunu, evde bir rahatlık ve düzeni Abdülmecid ve uzun bir süre uyku seviyor. Onun nişanlısı o şekilde değişmez ve her zaman olacağını anlayacaktır Ancak, mutlu bir evlilikte de onu seviyordu.

adını Yesenia taşıyan kadınların doğasına, herhangi dezavantajı var mı? Ad değeri sadece belirleyen olumlu özellikleri, aynı zamanda negatif belirler. Bu nadir isim temsilcileri sıcak öfke var. Bu meslektaşları ve sevdikleriniz ile ilişkilerde zorluklar yaratır. Ayrıca birkaç özgüvenin şişirilmiş özeleştiri ve onun profesyonel nitelikleri belki de bu özgüven Yesenia kariyer yükseklikleri yol açar olsa.

Minik formu: Senia Oran, Esenka, Esja Enja, Esi.

Jessen, Hesseniya, Heessen, Bahar: adı üzerinde Varyasyonlar.

Merkür gezegeni-patron.

Burç: İkizler ve Kız.

Gün: Çarşamba.

Taş: akik, zümrüt, safir, topaz.

takvimde Melek Günü görünmüyor.

Hayvan patron: tilki.

Bitki Charm: Maydanoz

nadir adıyla Yesenia ile ünlü insanlar

  • Eseniya (Meksika melodram bilinen kahraman, çingene);
  • Yesenia Volzhankina - Letonyalı sporcu;
  • Film Melekler ve Şeytanlar, Sevgili Doktor, CSI rol oynamıştır Yesenia Adame: Miami (Dizi);
  • aktris Yesenia Medina.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.