Sanat ve EğlenceMüzik

Terry Balsamo: biyografi ve eserleri

Terry Balsamo - Amerikalı müzisyen, bant "Evanescence", bu grubun birkaç şarkı yazarının gitarist. Bu grubun "Limp Bizkit" eski bir üyesi olarak bilinir. eğitim Balsamo haberi - elektrikçi.

(Daha iyi Terry Balsamo olarak da bilinir) Terrence Patrick David Balsamo Florida'da, güney Amerika Birleşik Devletleri'nde 9 Ekim 1973 doğdu. Yaklaşık on üç sene boyunca, o müziğe ilgi ve gitar çalmayı öğrenmek oldu. onaltı yıldır o mükemmel bu aracı hakim. çok iyi gitar oynanır çünkü bu yaşta, Terry, onun şehrin gençler arasında çok ünlüydü.

Balsamo genç gruplar bir dizi müzikleri. Onlar zamanın popüler rock hit oynarken, okul gerekçesiyle idi. Çeşitli partiler, okul mezuniyet topları oynamak için davet edildi. Yani gitarist canlı bir seyirci ilk deneyimi var.

Erken kariyer

1994 yılında takımın "Limp Bizkit" davet edildi. Ancak, genç adam tamamen açmak ve bir yıl sonra yaklaşık bıraktı olamazdı. müzisyen bir grup hatırlattı gibi daha yeni başladığı ve ilk stüdyo albümü üzerinde çalışıyor. şöhret için çok uzakta hâlâ. 1996 yılından 1999'a kadar orada kalıcı gitarist olmak grubu "Mil" de oynadı. doksan dokuz yılında "Soğuk" gruba katıldı. Bu takım yılında uzun yıllar geçirdiği ve şarkı için müzik ve şarkı sözleri yazmaya, onun çalışmalarıyla ilgili iz bıraktı.

Yavaş yavaş grup parçalanır ve popülerliğini kaybetmeye başladı. 2003 yılında "Soğuk" kolektif "Evanescence" için açılış hareket edildi. Terry Balsamo, yakından müzisyenlerle tanışmış Bu makalede, görebileceğiniz bir fotoğraf. Ve Ocak 2004 tarihinde resmen "Evanescence katılmak ve kalıcı gitarist olmak üzere davet edildi.

hakaret

Gelecek yılın sonunda, bir sonraki albümün kaydı sırasında, gitarist kalp krizi geçirdi. Bu servikal arterin yırtılması nedeniyle oldu. o sağlık sorunları yaşamadan Pazar günü yatağa gitti hatırlatır. Ve pazartesi sabahı ben stüdyoya girip çalışmaya devam etmeye hazır olduğunu, ancak aniden vücudu felç oldu.

Terry hastanede biraz zaman harcamak zorunda kaldı. Vücudunun sol tarafı felç oldu. Anlaşıldığı üzere, Terry Balsamo sürekli diğer birçok müzisyen gibi, konserlerde başını sallayarak nedenle felç oldu. Eli felç oldu ve doktorlar bu müzikal kariyeri sona erdiği ikna etmeye çalıştı. vücut kurtarmak mümkün olsa bile, el gitarını hareket edemez. Onlara göre, durum geri dönülmez oldu.

kurtarma

Ancak, Terry Balsamo istememiş bu durumu tolere. O bütün bir yıl kendine çok çalıştı ve fizik tedavi uzmanları için gözlemledik. Doktorlar şok irade müzisyen ona neredeyse tamamen kurtarmak ve hemen grubuyla beraber tura yardımcı oldu. Ne yazık ki, eli eskisi gibi çalışamaz, fakat bant "Evanescence" üyeleri o kurtarmak ve gruba dönmek mümkün olduğunu memnun.

Takım yeni gitarist arayan ve Terry'yi desteklememiştir. şanslı Grubu bu vuruştan önce Balsamo neredeyse yeni albüm için bütün gitar parçaları kaydetmek başardı. kalan Ne, grubu geçici bir misafir müzisyen hizmetlerini kullanarak rötuşları.

grup bırakmak

Sonraki tüm yaş Terry Balsamo albümü ve bant ile tur devam etti. Ama transfer felç önce kendisi keçe yaptı. Gitarist sıklıkla sol kolunda ağrı ve uyuşma şikayetçiydi. Yani, Ağustos 2015 yılında, o takımı ayrıldığını açıkladı. gelecekteki kariyer müzisyen ile ilgili olarak özellikle geçerli değildir. O, harika bir tatil düzenlemek sağlık özen ve zihinsel rahatlamak için gerekli olduğuna inanmaktadır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.