Kendini yetiştirmeMotivasyonları

Sınıfta dik olmak için nasıl birkaç ipucu

Öğrencilerin çok sayıda sık sık "ne kadar soğuk olması." acaba Nadiren zahmetsizce bu statüyü "kazan" olabilir. : Bu birçok faktöre bağlıdır liderlik, böylece güven, şans, güç, zeka ve. Birisi niteliğine havalı olmaya verilir ve kişi büyük araması gereken bilgi miktarına ve gri kitle arasından sıyrılmak için bazı ipuçlarını izleyin.

Nasıl serin olması

Er ya da geç, hemen hemen tüm çocuklar (erkek ve kız), soru "nasıl dik olmaya." sınıfta, büyük olasılıkla, zaten herkes havalı kabul, ama nasıl etrafında almak için belli bir lideri vardır?

sert adam eylemleri yetişkin çelişen neden olumsuz yapmak için agresif, ukala olmak için bir yanlış kanı vardır. Aslında tam tersi şekilde olabilir onların serinlik ölçeğini artırmak. Örneğin, spor her türlü kendilerini ifade etmek, biz sadece en iyi elde ne düşündüğünü gerek ne ruh - ve daha fazlası! Herhangi işinde başarılı olmak için, çaba ve çok şey yapmak gerekir, bu nedenle hızlı ve kolay bir yol değil, ama büyük yarar olacağı bilinmektedir. Bir soru varsa biz onu büyük bir ciddiyetle yaklaşmak gerekir "nasıl sınıfta havalı olmak". Belki sınıf zorbalardan içinde zorbalık karşısında olmak ve zayıf yardım ve kolayca sınıf arkadaşlarının saldırılarına püskürtmek gerekir.

çocuk için ipuçları

Her kişi dikliği kendi tanımı vardır. Çok farklı kavram, ilke ve eylemleri kapsıyor olabilir. Eğer gerçekten merak Ama eğer "nasıl soğutucu olmak" sınıfta ve bazı sözleşmelerin uymalıdır bahçesinde:

 • Hiçbir zaman o bir daha eski veya daha fazla olsa bile, düşmanın önünde korkmayın. mücadele edebilmek için - bu kazanmak, özellikle serin.
 • , Iyi bir şekilde herkes (gibi olmak hepsini tüketilen ve sizi çağırdı zaman, örneğin, sigara ve / veya alkol vazgeçmek değil.
 • Karmaşık hileler (: paten, snowboard, bisiklet ve başka bir şey kalbin arzularını her sporu veya hobi) gerçekleştirmek için edebilmek.
 • Firma durun ve görüşlerini savunmak mümkün.

Temel kurallar "Krutyshka"

Garip, kızlar da merak ediyor "nasıl dik olmaya." sınıfında kesinlikle "gaggle" sevgili varsa veya size serinlik gösteriş yapmak istiyorum kime bir çocuk sevdim. kız ve erkek çocuklar için geçerli bazı kurallar vardır:

 • görünümlerini izleyin. Amacıyla her şey olması: giysi, ayakkabı, deri, saç. Eğer mükemmel durumda görünümünü korumak gerektiğini "Ben mükemmel olmak istiyorum" kendinize söyledi.
 • her şeyde emin olun. Yaptığın her neyse, her şey kararlı olmalıdır.
 • Dolayısıyla, her zaman onlara uymak, onların ilkelerini geliştirmek ve.
 • liderlik becerileri geliştirin. Gerçekten onların sınıf arkadaşları, arkadaşları ve tanıdıkları neden mümkün serin.
 • yetişkinlerden Mali bağımsızlık. Mümkünse, bağımsız gelir olasılığını dikkate değer. Ve kendi parasıyla satın şeyler serinlik birkaç kez ekleyecektir.
 • sürekli kendini iyileştirme ve kendini geliştirme unutmayın. Dik durum hep bir adım önde olmalarını zorunlu kılmaktadır.
 • şehirde bir alanda, okulda birçok arkadaş var. Bildiğiniz fazla insan, daha fazla bir şey olasılığı (kelimenin iyi anlamıyla, elbette) ünlü olmak için.

Yıkıcı "soğukkanlılık"

Bu diğerleri için iffetsiz davranış, saldırganlık, hor, ama o kadar değil - "cool" çocuklar ve kızlar büyük bir kısmı yamaç inanıyoruz. Merak öğrenciler için ana hatalı pozisyonları yol istiyoruz "nasıl dik olmaya."

 1. sınıfta herkesi satın çalışmamalıdır. Para kendi emeğini kazanmak yok, özellikle insanları bozar.
 2. sınıf arkadaşları olarak ve onların büyükleri (öğretmenler, veliler) için küçümseyen tavrı. Bu davranış sadece yabancılaştırmak ve seni antagonize edecek.
 3. Onun beceri, kuvvet veya bilginin Doğal olmayan, çok fazla övgü. kendi etraflarında Güçlü ve zeki bir adam herhangi düşük tekniklerin yardımı olmadan, dik tanır.

Özetlersek

Yukarıdakilerin hepsi göz önüne alındığında, adam ya da kız (o bir soru, eğer hala "nasıl sınıfta havalı olmak") çabaları serin / soğuk olması ne yapmanız gerektiğine bir ufak bir anlayışa sahip olmalıdır.

"Cool" statü kendilerini çok çalışma gerçekleştirmek için gerektirir. Sürekli öğrenme, dünyanın ve insanların biliş - günlük kendini geliştirmeyi gerektirir ve pek çok şeyde kendilerini sınırlamak büyük bir iş. bağlı kalmaktır temel kural, - kendin olmaktır. Hiçbir ani davranış doğal, iyilik değiştirebilir ve insanlara yardım etmek isteyen ve bu sadece hayatta, okulda kişilerde takdir etmez.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.