SağlıkRüya

Düşen uykuda veya kültür uyku

Benim günlük rutin modern insanın erken uyanış ve uyku için belli bir zaman (8-9 saat) gerektirir. Zamanında (10-11 pm) üzerinde gitmez Ve eğer bütün iş günü ters gider. Ve stres ile, gündelik sorunlar uyku oldukça zor olabilir.

Doğru zamanda uyku eksikliği, uykusuzluk, zamanla, alt verimliliği, genel duygu dolayısıyla uyku ve kronik yorgunluk eksikliği yol açabilir ve. Bu hızda devam ederse, kazanmak ve ciddi hastalıklar olabilir.

Nasıl kendinizi aşmak ve vücudunuzun sağlıklı bir uyku vermek? Gerçekten gerekli uymak için yardımcı uykuya dalmak için yollar düşünün günün koşullarına.

  1. Pişirme. Böyle bir üzücü iyi alışkanlıklar, günlük hijyen, deri, saç, tırnaklar için ekstra bakım, yatmadan doğru eşit derecede titiz tutum üzerinde temiz ve düzenli bir görünüm, resim, geçerli değildir önemsiyorum. beyin hareketsiz iken farklı bir bilinç durumuna gitmek daha kolay olduğu gibi düzgün, geri kalanına vücut hazırlamak durumunda, vücut rahatlatır ve ruh günün tüm deneyimlerini "sindirmek" için.

Yani bu tür hazırlıkların atıfta? Kademeli gevşeme! Bu kutu be elde farklı yolları: sıcak banyo, yumuşak kokusu içinde mumlar (lavanta, papatya, ylang-ylang, çay ağacı), oldukça zayıf yeşil çay veya bir kaynatma ait otlar, yavaş müzik, okuma favorisi dergi, kitap. daire koşturup durmak, umutsuzca sen bugün yapacak zamanım yok başka ne hatırlayarak: Zaten gerek yatmadan önce bir saat dinlenme ve yavaş yavaş etkinliklerini azaltmak için ayarlanabilir. Odayı havalandırmak rahat bir yatak kendisi, nevresim, yumuşak ve rahat gece pijama hoş tazeliğini sağlamak için tavsiye edilir. Geceleri Hiçbir gıda (veya onların yerine uyku 1.5-2 saatte bir hızlı sindirim sürecini olsun).

  1. yatakta yatmak. Kendinizi uykuya dalmak nasıl merak işkence etmeye gerek yoktur. Bu konuda sanmıyorum uyu, alamadım kendinizi koymayın. Düşünceleriniz günün yararlı bir analizini almak daha iyidir. Böyle bir analiz olumsuz duygular Ama eğer, daha iyi sen olmak istediğini bir yer hayal etmek çalışacaktı nerede mutlu, rahat, konforlu, keyifli. Rüya. Biz yetişkin yaşamı boyunca yeterince olumlu duygular yok, bu yüzden günah ve çocukluk dönmek ve fantezi teslim yoktur.
  2. Ek önlemler. uykusuzluk sıkıca hayatında takılıp kalırsa, daha ciddi önlemler gerekebilir. Kendi kendine hipnoz Örneğin, teknikleri. biri sadece uyku almak için nasıl sorunu çözer. Her şey daha sonra kalbi rahatlatır, rahat bir duruş alarak başlar. kalpte El, kendini hipnoz formülün ritmini yavaşlatır, (5 kez tekrarlayın) "Kalbimin sakin ve sessiz". aşağıdaki gibi yükleme olabilir Fix: "ısı vücuda yayılır ve rahatlatır", "Elimdeki sıcaklığını göğüste alır", "Elim sıcak" Kalp hızı gerçekten yavaşlar ve vücut rahatlatır. Uykuya dalmak için nasıl fark etmez.

Belki ilk bakışta benzer egzersizleri inanılmaz aptalca görünüyor. Ama gerçekten işe yarıyor! sorusunu acı yeter, ne uyku. Tüm yollar denemek için zamanı, bazı gerçekten çalışır.

Birçok "Ben geceleri uyanıp uyuyamıyorum." Şikayet anksiyete neden bu ani uyanış. Nasıl bu durumda olması? ardı etmek daha az önemli kendisi için sorunlar dalgası olun. Tabii ki, daha kolay yapılır söyledi. Ama denemeye değer. sinirlerimi yazık var! Hoş düşünceler üzerinde odaklanmakta yarar var.

yardımcı olacaktır uyku nasıl sorununa doğru tutum doğru zamanda uyku gece, eksikliği sırasında, uykusuzluk uyanma kurtulmak. , Yatma hazırlama günlük rutin ve ritüel gözlemleyin sinirlerin bakımı ve sağlıklı bir uyku almak, gün boyunca aynı canlılık garantilidir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.