Haber ve ToplumPolitika

Rus Suriye taban: açıklama ve yangın tehdidi. Suriye'de Rus askeri üssü

Karmaşık uluslararası durum ülkemizin toprakları dışında Silahlı Kuvvetlerinin tesislerini güçlendirmek için Rusya zorlar. uluslararası kanunla düzenlenir başka ülkelerin topraklarında askeri tesisler bulma. Böylece, Suriye'de Rus üssü bir hükümetler arası anlaşmanın temelinde vardır.

İlk Rus askeri üssü ne kadar büyük?

Aslında bu baz ve bu seri numarasını 720 sahiptir lojistik noktası değil, tek bir model tarafından oluşturulan sıradan teknik bir nokta. Rusya'da noktalarının sayısını ilişkin bilgiler, askeri sırların listesine bakın, daha yüksek komutanların sadece farkındadır. kamu kaynaklarından sadece bu öğelerin pek çok harap bir vaziyette olduğu bilinmektedir.

Şu anda, dünyaca ünlü 720 E & P - Suriye Deniz Rus üssü (Tartous) - üç küçük depolarda, kuru dok, otomobiller için park yeri, iki duba köprü, beton demirleme-kişilik geniş bir yatak, sivil mahkemeler için üç limanlar oluşur, tek demiryolu iz ve güçlü savunma duvarı.

Cihaz, konum ve askeri amacın büyüklüğü açıkça bütün ülkelerin ilgili uydulardan görülmektedir.

Ruslar Suriye'de ne kadar süre vardır?

Suriye ve Rusya resmi işbirliğinin başlangıcı (daha sonra SSCB) son yüzyılın 50-inci yıl anlamına gelir. Suriye Sovyet birliklerinin kalmaya ihtiyacı hakkında görüşmeler Nikitoy Hruschovym ve Şükrü el Kuvvetli ardından arasındaki zaman vardı Suriye başkanı.

Uygulamada, açıldığı Suriye'de ilk Rus üssüne 20 yıldan fazla sürdü. O 1971 yılında Suriye Tartous olay olduğunda Hafız Esad, şimdiki başkanın babası.

O 1971 yılında tekrar belirtmekte fayda - Soğuk Savaş'ın sırasında. Paragraf lojistik SSCB Donanma gemilerinin 5 Akdeniz filo hizmet gerekiyordu. zamanda tugayın Düşman ABD Deniz Kuvvetleri 6 Fleet kabul edildi.

Sovyet gemileri tamir ve yakıt tedarikine ilişkin öğenin giren yanı sıra gıda, temiz su ve malzeme stoklarını yenilemek için.

Biraz tarih

Sovyetler Birliği ve ABD arasında Soğuk Savaş sırasında Yüzleşme ciddiydi. Dünya Savaşı sonrasında Akdeniz tamamen ABD, İngiltere tarafından kontrol edilen ve yaklaşık 1.950 - NATO kuvvetlerinin. O zaman bile, ABD'nin kendisine bir nükleer tehdit oluşturarak, Sovyetler Birliği'nin nüfuzunu zayıflatmak için her şekilde kendisine hayati düşünmektedir.

Bunu yapmak için, 6 ABD filosu saldırısı altında SSCB tüm güney-batı düşmek nükleer silahların, silahlı taşıyıcılar, o neredeyse tüm günümüz Ukrayna olduğunu.

60 yıl içinde SSCB ülkemizde hayatta kalmak için izin balistik füzeler ile denizaltılar inşa başardı.

5 filosunun oluşturulması karşı tarafa ABD tepkisi için bir tehdit kararlarını askıya içerir olması gerekiyordu. "Muscle esneme" ve ABD ve NATO sürekli saldırganlık yeterli yanıt barış ve güvenlik içinde yaşamak Sovyet halkının birkaç nesil sağladı. Birlikteki yaratılmasına büyük bir katkı SSCB varlığına gerçek bir tehdit gördük diğerlerinden daha net Amiral Gorshkov ve Kasatonov yaptı.

Suriye'de Rus üssü yabancı saldırganlığına cevap olarak sadece oluştu. Olayların dizisinin basit analiz nedensel ilişkileri netleştirir.

Sovyetler Birliği'nin çökmesinden sonra Olaylar

90 yıl içinde filo tüm zamanlar gibi, çöktü. 2007 yılına kadar E & P sadece ara sıra Akdeniz'e geliyor, Rus gemilere hizmet veren, "nefes". zamanda nokta personeli zaten 4 ... askerlere oldu.

2010 yılından bu yana, Suriye'de Rus üssü var uçak gemileri ve kruvazör hizmet edebilmek amacıyla modernize edilmesi, Rus donanmasının kollarında ortaya çıktı. Ayrıca Somalili korsanlardan sivil gemilerin korunması için mücadele görev gemileri tarafından orada hizmet olacağını planlandı.

iç savaş Suriye'de başlayan Ancak, bu planlar, gerçekleşmedi. E & P sadece siviller olduklarını servis edin. Askeri olası provokasyonlar ve elverişsiz uluslararası rezonansı önlemek için çekildi.

Mart ayında geçen yıl, Suriye hükümeti askeri varlığını genişletmek için Rusya'ya çağrıda bulundu. güçlendirilmesi provoke etmemek için Fakat tam teşekküllü askeri üs yaratılmasına Suriye, reddedildi uluslararası çatışma.

Ama PTMO o yükseltilmiş temizlenir ve, Fairway, yükseltilmiş altyapı oluşturulacaktır çareler derinleşti 1700 personel sayısını getirilmiştir. Tartous Askeri ve sivil personeli ikisi de var.

Suriye Rus hava üssü

Tartus - Suriye'de Rus askeri yeri kalmaz, hala Lazkiye hava üssü yoktur. onun yaratılış öyküsü tamamen farklıdır.

Başlarken - Eylül 2015 30, bu siparişinden bu gün tarih olan Supreme Commander. LIH karşı savaşta yardım için geçerli Suriye Cumhurbaşkanı Beşar Esad uygulandıktan sonra bir veritabanı.

Daha önce, Suriye'de Rus üssü askeri uzmanları, yani Akademi Şam, tercüman profesörler ve diğer meslek mensuplarının sadece sınırlı bir grubun varlığı ile sınırlı böyle temsilini vardı.

Suriye'de Rus üssü (Lazkiye) malzeme Hmeymim International Airport temelinde kurulmuştur.

Bu baz Rus bileşenlerin çölde mavi dışarı anlamıyla oluşturuldu. konteynerleri, klimalar, pencere üniteleri, duş kabinleri, catering ekipmanları, yatak ve masa, yumuşak mutfak araç ve gereçlerini: Lazkiye hava ihtiyacınız olan her şeyi teslim.

Bizim askeri için sabit kışla çok farklıydı mükemmel yaşam koşulları sunmaktadır. Sıcak yemek, onarım ve uçakların servis Verilmesi saat seslendirdi. Bütün sarsılmış hız ve işlerin kalitesine, Suriye'deki Rus üssü erişim sağladığını Gazeteciler yanı sıra muharebe misyonları yoğunluğu.

Suriye'de Rus üssü bombardıman

Farklı kaynaklara göre, Hmeymima yangın 26 Kasım 2015 tarihlerinde meydana geldi. ACS birkaç çekim yapıldığı bildirilmektedir. kamu malı kayıpları hakkında Resmi veriler mevcut değildir.

Suriye'de Rus üssü, hem de Türkiye'nin dört göklerinde Rus uçağın imha Bu bombardımanı şimdi bizim asker standart hava savunma sistemleri tarafından sadece korunur ne yol açtı, ama aynı zamanda modern Rus S-400 "Triumph" geliştirilmesi var. adını söyleyerek haklı: Yeni uçaksavar füze sistemi kesinlikle tüm hava ve aralıkta uzay saldırı araçlarını ve 600 kilometre yok eder.

Neden hep bu ihtiyacın var?

uluslararası politika ile ilgisi yoktur Hatta birisi, bir haritasına bakmak için yeterli değildir. Bundan sonra, bu bölgenin doğal zenginlik listesinde, hem de bütün ülkelerin çıkarları çatışması hakkında bilgi almak için arzu edilir burada.

Bu şansa durumu koyarsanız, onun Rusça kaçınılmaz müdahalesinin olduğu büyük savaşı tezgâh olduğu görülüyor. Suriye'de Rus askeri üssü - gerçek kalkanı bizim nispeten sakin hayat, adil bir dünya düzeni için umut.

dünya tarihinin karanlık yüzü

Bazen sırayla tarihinin yeterince aşina Bunun nedenleri ya da bu ülkeyi anlamak için.

okul ders itibaren biz Amerika Columbus tarafından keşfedildi unutmayın. Ama "bir kurallar top" kim var?

Amerika Aborijinler - Kızılderililer - 17. yüzyılda Eski Dünyadan değil geldi göçmen orada varken, kıtada barış içinde yaşayabilir. Biz kendi ülkelerinde yaşamak için iyi bir yer bulamadık insanlar kaçtı. Onlar işimiz yok topraksız köylüler vardı. Orada da değil onların içeriğine para harcamak isteyen suçluları gönderildi.

Yerliler açık bir zihinle ziyaretçileri karşıladı. Onlar avlanmak ve balık, işlenmiş ahşap, hayatta kalmasını sağladığını genellikle yenilebilir bitki ve aramaya öğretmiştir. Ama hiçbir ahlaki çekirdeği olan bir kişi, bir şey değiştiremez.

Settlers tam avantajı basitliği ve yerli nüfusun saflığını aldı. ucuz rom ve parlak bok için onlar kürkler, toprağı altın satın aldı ve nihayet başka fırsat bırakarak, atalarının topraklarından Hintlileri güdüldüler - köle olmaktır. boncuk ve bıçakların bu kadar masraf seti, fiyat "adil değişim" idi - Böylece, New York'ta orta kesimi 24 $ için yerlileri tarafından satın alınan arsa üzerinde duruyor.

günümüze kadar 17. yüzyıldan itibaren esasen hiçbir şey ölçekli dolandırıcılığı dışında değişti. Günümüzde en inanılmaz utandım olur birkaç yıl toplumumuzun önce "satın alma" ne saçma ve yanlış sözler. Biz yurtdışında da kendi tarzında "yararları ihsan" gereken naif Aborijinler olarak algılanan bir şey var.

Onlar Suriye Rus askeri üsleri inşa edecek

Şimdi Palmyra Homs ve Al Tayas yardımcı havaalanı Shayrat kullanımı. harika bir grup ve bir o kadar 45 kadar tutuyor vardır: O Shayrate başka üs kurmayı planlandığı içindedir.

Al-Kamışlı'da görünebilir düzenli üssü, ortak bir taban havalimanı olduğunu dolaylı kanıtlar da vardır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.