Sanat ve EğlenceLiteratür

Dünya klasik edebiyat Hermann Hesse, Kurt Vonnegut ve Henry Miller

Dünya klasik literatür denize olarak sınırsız. Ve onun firması adım ise daha ileri adımlar, daha klasik insanlığın belleğinde ortaya çıkar. tüm iyi bilinen eserleri hakkında yazmak için saf ve küstah kriterler, çeşitli göre dağıtılır internet ve kitap listelerinin çağda. Bu nedenle, olağanüstü bir yazar üzerinde durulacak, ama çok eserlerinin tanınmış değil. şirket garip olacak: Alman diğeri Amerikalı iki var - Dünya klasik edebiyatını. şöyle listesi:

  • Hermann Hesse;
  • Henry Miller;
  • Kurt Vonnegut.

Hermann Hesse - yazar "Cam Boncuk Oyun", "Steppenwolf", "Siddhartha" değil sadece

Bir kişinin "Hesse" duyunca, yukarıdaki üç adet akla getirir, bu nedenle kesin ilk iki. Ancak, orada 1946 yılında Nobel Edebiyat Ödülü sahibi üzerinde bazı okuyucular, ve bir şey duymadık ve bu talihsiz ama tamir edilebilir. kurt ve tüm oyun hakkında internette eserlerin yetiştirme zaten oldukça yorgun olduğundan, makale genel okuyucular çalışmak arasında en az iyi değil çok popüler öneriyor. "Gerdtruda" - Bu da edebiyatın tam dünya klasikleri, ama nedense kamuoyuna yeterince dikkate alınmadığını edilmemiştir.

"Gertrude"

Sıradan hayat gecede dışında kalmadı besteci Coons, yaklaşık bir roman: kış konservatuar diğer öğrenciler ile yürür ülkenin biri sırasında, o hevesli şarkıcı Liddy ile yaptığı kızak içinde oturdu ve bir çok dik eğim ile onun dışına, ancak kontrolünü kaybetti ve düştü . Liddy hafifçe indi ve elle doğranmış (sadece bir çizik oldu) ve Kuhn çok kötü sonsuza topal oldu bacağını kırdı.

Tevazu, kendini kabul etmek diğerlerine karşı kişisel nefreti, kendi iç geçişler ve yaratıcılık eriterek: roman, her şeyi ile ilgilenen, ama her şeyden dönüşüm Kuna süreci içinde. kahramanı ve ona yakın kadınların sıkıntıları seviyorum. Tabii ki, müzik ve felsefi niyetleri olmadan G. Hesse düşünülemez nesir.

Kurt Vonnegut ve "Şampiyonların kahvaltı"

"Baba Kurt" (S. King) ile Hesse ile aynı hikayedir. "Vonnegut" "Kedi Beşiği", "Mezbaha sayısı 5" ve belki "Oyuncu Piano" demek ki (dünya edebiyatının klasikleri, eserlerin bir listesini oldukça iyi olduğunu). Ve yine Vonnegut da birkaç kişi dikkat harika bir çok kitap yazdı.

Büyük ve güçlü Bruce Uilissom adaptasyonu değil saygıdeğer gözünde bir kült film okuma kamu haline rağmen "Şampiyonların kahvaltı".

arsa gelişmesiyle birlikte iki kahraman birbirlerine doğru hareket ederler. Ve bu hareketin süreçte onlarla maceralarını çeşitli olur. Sert, alaycı, bazen eşsiz vonnegutovsky mizahı, ancak hemen hemen her zaman insan için bir sır, gizli aşkı içeriyor - Doğruyu söylemek gerekirse, kitabın arsa değil Vonnegut önemli bir rol, bu konuyu çevreleyen ana şey oynar var. Bu kendi üretim çalışmaları favori değildi yani K. Vonnegut kendisi 5 puanlık bir ölçekte "kahvaltı ..." 3 koyun, hâlâ da öyle - .. Dünya klasik edebiyat ve okuyucu tarafından geçemezse. Herkes ilgileniyorsa, firma beş K. Vonnegut vurmak "... Bir "Sirenler ...", "Anne karanlığı", "Mezbaha ...", "bir ... Beşiği" ve başka iki ya da üç adet, ancak" kahvaltı yaptım yaratıcısına rezalet. Bu tür vakalar.

tahminlere ilişkin bilgiler son zamanlarda Rus kitaplarda yayınlanmış K. Vonnegut'ın alınan "Palm Pazar."

'Saldırgan' edebi klasik Genri Miller

Dünya klasik edebiyat kimin sovetstkih zaman okumak için bu yazar, aynı zamanda temsil edilebilir, muhtemelen, sadece yakışıksız olurdu. Eserlerinin çoğu, dedikleri gibi, hoşgörü 18, hatta 21 seviyesi. Bu, elbette, biz Henry Miller bahsediyoruz. İki ana üçlemesini "Rosa çarmıha" vardır (o "Seksus" oluşur, "Pleksus", "Nexus") ve "otobiyografik Üçlemesi" ( "Kara Bahar", "Yengeç Dönencesi" ve "Oğlak Dönencesi").

"Yengeç Dönencesi"

Prensip olarak, bir G. Miller herhangi bir çalışma sürebilir ve "Yengeç Dönencesi'nin" gibi kabaca aynı olurdu: arsa, maksimum sanatsal ve felsefi içeriği minimum. Birçok kitap G. Miller otobiyografik bulunmaktadır. O unashamedly cinsel hayatları hakkında detaylı anlatıyor. değil alfa ve anlatının omega - Bunu okuduğumda, bütün dünya gerçekten ama yine H. Miller tensel zevkler romanlarında, ıslatılmış ve seks kokuyordu gibi görünüyor. Çalışmaları - bu görüntülerin ve düşüncelerin dipsiz bir rezervuar var. Özellikle, kadının kendi sublimely düşük yansımaları ile iyi "Yengeç Dönencesi". Herkes literatürde (en iyi) arasında ilgilenen dünya klasikleri ise, hatta bir saniye nesir Henry Miller çağrılabilir tereddüt etmeyin. Bilindiği gibi, bu tür kitaplar insanlara zarar veremez, sadece, heyecan verici lezzetli ve eğlenceli, aynı zamanda iyi yazılmış olduğunu. Bu "Dünya Klasik Edebiyat" kategorisinin neredeyse tüm yazarlar, çok geniş bunlardan bir liste için geçerlidir.

düşünce ve stil onun hızının birçok 18 yaşın altındaki adam anlaşılmaz olabilir, ancak çünkü yoğun bir erotizm, fakat Ancak, Bay Miller iyi 18 ya da 20 yıl sonra okunur.

şöyle Böylece dünya edebiyatı (bu yazıyı okuduktan sonra okuma tavsiye ürünlerin listesinin) klasiktir:

  • "Gertrude" (H. Hesse).
  • "Şampiyonların kahvaltı" (V. Vonnegut).
  • "Yengeç Dönencesi" (Bay Miller).

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.