ModaAlışveriş

St. Petersburg "Tsentrobuv": Tüm aile için seçim

ayakkabı pazarı her yıl büyük bir ivme kazanıyor. Başka bir çift almak istemem hiçbir kadın yoktur. Bu nedenle, müşterilere hitap etmek amacıyla, satıcılar terimler ayakkabı tasarımında excel.

piyasada önemli bir oyuncu

Tüm aile için ilginç ayakkabılar büyük satıcıları biri St. Petersburg "Tsentrobuv" dir. 1996 yılından bu yana Rusya'da saklayın. O zamandan beri, bu güne kadar perakende ziyaretçiler yeni kıyafetler için gidiş, mağazalar fırtına yorgun alamadım.

Yararları Satıcı

Mağazalar "Tsentrobuv" (St. Petersburg) bakılmaksızın cinsiyet ve yaş, kesinlikle mağazalarda yeni kıyafetler alabilirsiniz avantajları eşsiz sayıda, yani her alıcı var. Ana avantajları aşağıdaki gibidir:

 1. Büyük bir aralık. Biz "dev" kelimesi derken, herkes kapsamını anlar. Her ay birçok dükkan yeni modeller ile güncellendi aralığı.
 2. Tüm aile için ayakkabı. Burada kadın ayakkabıları hem de erkekler ve hatta çocuklar sadece satın alabilirsiniz. Her alıcı iyi bir seçim vardır.
 3. Makul fiyatlar. St. Petersburg "Tsentrobuv" oldukça makul fiyatlar göstermektedir. mağaza fiyatı üzerinden çok rekabetçi. Herkes bütçenize mal bulacaksınız.

Perakende zincir mağazalar

Bugün, "Tsentrobuv" in St. Petersburg dükkanlar geniş bir ağa sahiptir. Ülke genelinde yaklaşık 1.500 satış sayabilir. Bu kadar büyük bir ağ alışverişe gitmek şehrin herhangi sakini bu mağazada olduğunu verir.

St. Petersburg Mağazalar "Tsentrobuv" Aşağıdaki adresleri şunlardır:

 • Pr. Murinsky, 51.
 • Pr. Lenin, 122, Bldg. A.
 • Pr. Test ve 35a.
 • Pr. Komutan, 33, Bldg. 3a.
 • Pr. Metal, 100a.
 • Pr. Sanatçılar, 14.
 • Str. Yaroslava Gasheka, 6, Bldg. 2.

Bu adresler için, kadın, erkek ve çocuk ayakkabıları yelpazesi bulabilirsiniz. Petersburg Zincir mağazalar "Tsentrobuv" sürekli güncellenen büyük bir veritabanını sundu. Burada her mevsim için ayakkabı satın alabilirsiniz.

İlk mağaza şirket başlangıcını alır St. Petersburg, bunu açıldı olduğu bilinmektedir. Beklendiği gibi, büyük bir nüfusa sahip şehir ilk çıkış açılması için bir seçim oldu.

Hiçbir az uğrak alışveriş St. Petersburg "Tsentrobuv" (adres makalesinde ise) tarafından aşağıdaki alışveriş merkezlerinde bulunan perakende satış, şunlardır:

 • TC "İnsanlar."
 • TC "Roket".
 • TC GÜMÜŞ.
 • TC "BOOM".
 • TC "OKA".
 • "Havana" TTS.
 • Alışveriş merkezi "Gostiny Dvor".
 • TC "Kuzey Mall".
 • TC "terimi".

müşterilerinin farklı kategoride için ürünler

mağazalarda satılmaktadır Koleksiyonları yılda 10 kez yenilenmektedir. Muhtemelen, başka hiçbir üretici "Tsentrobuv" olarak, aralığa bu ek sağlayamaz. Şirket genellikle defileler yer almak birkaç tasarımcıları sponsor olduğu bilinmektedir. Bu depolar, diğer üreticileri ile rekabet sağlar.

Her bir koleksiyon gerçek profesyonelleri dahil pazarlama verileri temelinde tasarlanmıştır. Yeni koleksiyon pazar talebinin ayrıntılı bir çalışma bırakmadan önce.

Kim şirketin ürünlerini tercih

popülerlik düzenli, ayakkabı satın alır bu marka aşina olmayan bir adam yok Rusya'da, konuşamıyor. St. Petersburg "Tsentrobuv" en popüler mağaza. Örneğin, şirketin müşterilerinin yaklaşık% 19 - gençler.

Buna ek olarak, şirketin üretim eski nesil odaklanmıştır. Örneğin, bir çok koleksiyon ortopedik uçlar düz bir kurs modelleri çok sayıda kendi aralığındadır. yaşlılık insanlar, bu ürün tercih vermek. fiyatı oldukça makul olduğu göz önüne alındığında, satış büyümesi giderek devam ediyor.

Genç çiftler deposunda güvenmek ve onların bebekler için alışveriş yapmak. erkek ve perakende zincir mağazalar sunulan kızlar için, Parlak, güzel ve şenlikli ayakkabılar. Çocuk ayakkabıları her zaman parlak renklerde yapılmış, yani birkaç seçim vardır.

büyüme şirketleri

2011 yılına kadar, şirketin 1 milyar $ ciro elde .. Bu gösterge, bazı 5 yıl için bir ağ ulaştı. popülaritesi şirketin büyüme her yıl öncesinde benzer perakende zincirlerinin birkaç kez arasında, muazzam bir hızıdır. Bugün şirket, ürünlerinin 2500 ismi vardır. 2014 yılında ayakkabı 40 milyondan fazla. Çiftler sattı. Bu hacimler değil her satıcı, övünebilir.

Şirketin perakende satış bu kadar büyük mekansal dağılımı göz önüne alındığında, bugün Rusya'nın her ikamet kalitesi ve uygun fiyatlı ayakkabı satın almak mümkün olabilir. yabancı malların maliyeti hesaba bile sabit kur dalgalanmaları alarak çok yüksektir. Başka bir şey - tasarruf iyi bir satın almayı sağlar yerli üretim. Sürekli her mevsim için ayakkabı bulmak için her yerde izin güncellenir mağazaların büyük bir ağ. Yetişkinler ve çocuklar üreticisi güvenilir olduğunu bilerek alışveriş "Tsentrobuv" tercih ederler. Bu, pek çok alıcı ikna etti.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.