BilgisayarlarBilgisayar oyunları

Kodları "Kontra Şehri" ne nereye gireceğim ve nerelerde kullanıldığı

Kural olarak kimse kolay para vermez. Bu şema yalnızca hayatta değil aynı zamanda sanal dünyada da çalışır. Kodlar sınırsız miktarda para ve buna bağlı olarak rakiplere ayrıcalık sağlamanıza izin verir.

Contra Şehri

Her öğrenci bu atıcının varlığını bilir. Bununla birlikte, bazen yeni bir pahalı silah almak istersiniz, böylece kavga kazanabilirsiniz! Bu nedenle insanlar çeşitli hileler kullanıyor. Deneyimsiz bir kullanıcı, "Kontra Şehri" ne kodların nereye gireceği konusunda merak edebilir. Bedensel ekipman, para, silah, özel cihazlar alma, yeni haritalar açma - sistemi atlayarak ulaşmanın tüm olasılıkları özel kombinasyonların yardımıyla açılıyor.

Kullanım Talimatları

Düşmanın yerini bilmek ve hatta ona yakın olabilmek için oyunlar için çok sayıda şifre var. Liste yeterince geniştir, ancak önce "Kontra Şehri" ne kodları nereye gireceğinizi anlamanız gerekir. Diyalog kutusunda programlamaya yönelik tüm kombinasyonları belirtmelisiniz. Bir dizi anahtar kullanarak arayabilirsiniz. Shift + Ё tuşuna bastıktan sonra gerekli kodu girmeniz gereken bir satır olmalıdır. Bazı durumlarda, bu parametreler değişir, bu nedenle herkes "Sayaç-Şehir" te kodların girileceği bir yer aramaya devam eder. Bu sorunun bir çözümü, tüm ayarları "varsayılan" durumuna sıfırlamaktır. Bu nedenle, bir dizi düğmeye bastığınızda, kodları "Kontra Şehri" ne girdiğinizin değerli penceresini göreceksiniz.

Ek yazılım

Saldırı programını da indirebilirsiniz. Böylece, "Kontra Şehri" ne kodların nereye gireceği sorusunu önleyebilirsiniz. Program, onları otomatik olarak tüm sorunlu unsurları atlayarak oyuna yükler. Kodları kullanmak, kullanıcının görevlerini büyük ölçüde basitleştirir, ancak tüm başarılar hackten değil de beceriden değil geldiğinde, süreç genellikle daha az ilginç hale gelir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.