SeyahatSeyahat İpuçları

Nerede Ağustos ayında gitmek için?

Ağustos - hala sıcak, güneşli ay ancak Temmuz ayının bunaltıcı sıcaklık olmadan. tatil yazın sonunda düşer ve Ağustos ayında nereye düşünme eğer Yani, seyahat şirketleri tarafından sunulan turları ile dikkat edebilirsiniz. Ağustos iyi hava hemen hemen tüm Avrupa ülkelerinde hüküm sürer o hoş. İtalya ya da İspanya, Portekiz veya Yunanistan, Çek Cumhuriyeti ve Fransa -, seçtiğiniz ülke, birçok tarihi turistik ziyaret, şehir etrafında yürüyüş çok eğlenceli bir olsun. Eğer sıcak ve nemli bir iklime sevmiyorum Ancak, daha sonra Ağustos ayında güney Avrupa ülkelerine bir ziyaret, terk edilmesi gerektiğini, sıkıcı yolculuklar kalıcı tedirgin edebilir. Daha iyi Böyle turları sonbaharda hareket etmek.

yaz sonunda, bazı tur operatörleri İzlanda ziyaret etmek iyi indirimler ve ikramiye sunuyoruz. Vikinglerin toprak da birinci elden görmek ister misiniz? Fjords ve şelaleler, volkanlar ve buzullar - İzlanda görkemli sahne Ağustos ayında dinlenmeye nereye düşünüyorum sayıda turisti ağırlamaktadır. Bu gezi bir ziyaret ile kombine edilmelidir Faroe Adaları veya Norveç.

Ağustos - bu antik uygarlıkların yerlere güzel kumsalları, yemyeşil tropik ormanlar, büyüleyici geziler ziyaretçi çeken Latin Amerika'ya geziler için turizm sezonu başlangıcıdır. Castaway bir ziyaret Paskalya Adası herhangi turist etkileyecek.

Eğer sıkıcı hissediyorum sahilde ölçülen dinlenme, o zaman belki yürüyüş veya at Kırım veya Karpat Dağları yürüyüş gitmek isterseniz? spelunking, dağcılık ve rafting tutkunları bir yer bulmak mümkün olacak nerede Ağustos ayında dinlenmek için.

Küçük çocuk varsa, hiç şüphesiz nereye Ağustos ayında gitmek yerin seçimine, özel bir dikkat ile ele alınmalıdır vardır. Neredeyse turları uygun doymuş. Büyük olasılıkla rahat kumsalları, sıcak yumuşak deniz ve tema parkları ve turistik bir zenginliği ile bir yer seçmek olacaktır. Bulgaristan ve İspanya en iyi çocuklu aileler için uygundur. Hala istiyorsanız tatillerinde çocuklarınız yeni bir şey öğrendik, Çek Cumhuriyeti, ağırlamanın gezi turları İskandinavya veya Loire kaleleri sizin ve çocuklar için bekleyen Fransa'da.

Eğer beklenmemektedir bırakın ve çocuklar geliştirmek ve onlara iyi bir dinlenme için fırsat vermek istiyorsanız ne yaparsınız? Eğer bağımsız bir yolculuğa göndererek sakıncası yoksa, o çocuk kampları yelpazesi sunar - spor, müzik veya yabancı dil - dinlenme, onlar o seviyor ne yapabilirim nereye geleneksel ve vaka. Birçok tür kampları Almanya, Bulgaristan, Avusturya, Birleşik Krallık'ta mevcuttur.

Yaz - eğlence ve kutlamalarının saati. Eğer müzik seviyorsanız, ne olursa olsun türün, sen senin ilgini çeker bir festivale bulmak için eminiz. Avusturya'da, Budapeşte opera festivalleri Festivali Pop, İspanyolca Endülüs flamenko festivali - zevkinize göre seçin! şanlı cesur tarihi ve gelenekleri ile ülkeler genellikle gerçek topları ve turnuvalar dahil bir ortaçağ kalesinde yaz tatili ile karşılanır. örneğin, süslüyor kaleler bolluğu iken, Avusturya, Ağustos ayında gitmek için böyle yerler bulmak eminiz. Bir ortaçağ kale ziyaret ederek, Kraliyet ailesi gibi hissedebilirsiniz.

Almanya'da, geleneksel olarak bira festivallerinden yaz sezonu sonunda düzenlenen ve Hollanda'da - Havai Fişek Festivali.

Tabii ki, Ağustos ayında nereye hakkında genel öneriler yapmak çok zordur. Herkes kendi fiziksel yetenekleri dayanarak, kendi tercihleri ve alışkanlıkları dayanarak, seçer. Size tatil size eğlenceli, yeni deneyimler ve unutulmaz bir konaklama bir sürü getirdi yapmak istiyoruz.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.