SağlıkDişçilikte

Eğer diş eklemek istiyorsanız, ne seçilir?

Modern diş hekimliği son ekipman ve ağrısız tedavi kullanmanın daha liberal bir yaklaşım sunuyor. Ancak, yine de Sovyet matkap ve anestezikler malzemeleri hatırlatarak insanların, çoğu uzun doktora bir gezi karar veremez. Bu son derece önemli olmasına rağmen bir sonucu olarak, hastalar, tedavi ve doktora bir kampanyaya bile yavaş olabilir diş, kaybederler. diş yerleştirin diş etleri yumuşak olduğu için bitişik dişlerin amacıyla, tahrip edilmez ve bunlar sarsılmış ve uygun desteği olmadan yalın olan gereklidir. Ayrıca, karşıt çeneye bulunur diş basınç altında artık silinebilir ve büyümeye başlar.

Bu ciddi sorunlara yol açabilir. onun kaybından sonra en kısa sürede diş takmak gerekir nedeni budur. Bununla birlikte, malzeme ve diş sırası seti yerine yöntemleri ile ilgilidir. Eğer hangi seçmek daha iyidir, takma dişleri ihtiyacımız? Bu sorun tercihleri ve kalite ve malzemeyi hastanın iyiliği sadece ilgilidir. en pahalı bir malzeme - bir seramik. Modern üretim koşullarının mümkün sizin dişler bakımından daha uygun olan bu tür protezlerin yapmak ve 15 yıldır size hizmet edecektir olun. Tüm metal seçenekleri, daha dayanıklı olan daha az maliyetli, ancak estetik olarak ön dişlerin üzerinde hoş bir görünüm değildir. Malzeme anlamda orta varyant - sermet. Protez kendisi metalden yapılır ve görülebilir bir el ile, o seramik kaplamalar kapalı.

tahrip veya arka diş sırasına (molar veya azıdişleri) eksik ise, bunların protez herhangi bir malzeme ve protezlerin kendileri tipleri kullanılarak gerçekleştirilebilir. Ön dişler daha dikkatli bir yaklaşım gerektirmektedir. Genellikle ön dişler vb kavga veya kaza, düşme sırasında vurunca olarak, acil bir durumda sonra yok edilir edilir Ama çürük dişlerde bunun rağmen daha duyarlı, uzakta bu dişlerden çekinmeyiz. Kron sadece seramik veya sermet ön dişlerin üzerine yerleştirilir. Dişlerin gölgesinde ve dışarıdan kesinlikle görülmez doğru protez ve nitel farklar kalanı tarafından seçilen Seramik rengi. Ancak, unutulmamalıdır dosyasında bu malzemeler daha ihtiyaç diş söyledi. Yine ön dişlerinde kron gülümsemeni değil, aynı zamanda gıda ısırmak yeteneği sadece kurtaracak.

Önce bir diş ekleme çünkü bir doktora danışmak gereklidir işlemler için gerekli olabilir sakızı tedavisi veya çürük imha başka bir diş, yani Enfeksiyonun protez almak değil, ağız sterilize gerekiyor.

Oldukça sık artık implant teknolojisini kullandı. Protezin bu tipi en doğal diş ve bağlantı elemanı düzenlemesi uyarlanmış. Özünde daha sonra tam olarak bağlı olan diş etlerinde özel vida düzenlemesi yatmaktadır seramik diş. Servis oldukça pahalı, ama sadece diş takmak olamaz, ama aynı zamanda (köprüler gibi) komşu dişlerin kayıp dosyalama komşu kullanmadan kısmının yerine kullanılabilir.

Sorun implantasyon zayıf ya da ağrılı diş etleri güvenilir pim (vida) tutmak mümkün değildir haline veya tıbbi metal tahammülsüzlük olabilir. ikinci oldukça sık, bu tür karmaşık ve maliyetli bir prosedür için bir alerjik reaksiyon üzerinde test yapmak için mutlaka meydana gelir. implantasyon önemli bir avantajı, bu tür bir protez ile parçalanma ve zarar sonra kolayca değiştirilebilir olduğu düşünülebilir.

Oysa seçim sizin: kron, implant veya köprü. Biz her zaman sağlıklı ve olmak isteyen güzel gülüş!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.