GüzellikCilt bakımı

Dövme "Griffinler": değer. Mistik dövmeler tekrar moda olan

Bildiğiniz gibi, vücudunuzun öyle ya da dövme süslemek önce, ilk değerini bilmeli. Şu anda, mistik dövmeler popülerlik ivme kazanıyor. Bugün griffin bahsedeceğiz.

mistik oluşturma

Birçok mitolojik oluşturma çok sayıda hayvan bir karışımıdır. Griffinler - istisna değildir. Bu mistik yaratık aslan, bir kartal kafası ve vücudu var. kanatları, cennet ve dünyayı yönetme simgeleyen - bir grifonun zorunlu nitelik.

griffins 5-6 yüzyıllara M.Ö. göründü bahsetmektedir. Sonra nöbet ve Hint altın adalet güneşi veliler ve yaşam ağacını temsil etti. dikkat ve muhakeme simgeleyen, Tehlike olmak - Eski Yunanlılar griffins inanıyordu.

Herhangi tarihsel referansları ve açıklamaları griffins idolleştirmişti ve onları tapan ortak görüşüne azalır. Bu yaratıklar bunlar, teklifleri yapılmış altın heykeller inşa daha normal hayvanlar olarak kabul edilir. Orta çağlarda griffins bayrak ve amblem sık "misafir" idi. Simbiyoz güçlü aslan ve keskin gözlü kartal cesaret, onur, kahramanlık ve cesaret sembolize etmiştir.

SAVAŞÇISIN dövme

Bir dövmesi vardır Değer, sayısız "Griffinler". onlar usta dediğimiz gibi, belirli bir durumda, her bir kişi tam olarak kendisi için inanç ve kalbinde, ruhunda yakın olan fikrini ve anlam seçer.

Antik Yunan efsane giderseniz, dövme değer "Griffinler" da farklı olacaktır. adalet ve intikam - Efsaneye göre, bu canlılar için tanrıça Athena bilgelik ve Nemesis için gizli fırsatlar simgelemektedir. Griffinler Zeus korunan ve Apollo mücadelede yardımcı oldu.

Çoğu zaman insanlar askeri spesiyalleri dövme "Gryphon" do. Bu durumda rakamın değeri iki kelime "veli" ve aşağı kaynar "gücü". Bu dövme gerçek savaşçı sembolize en iyi yoldur. Onun bir aslan gibi çevik ve cesur sahibi, ve step kartal olarak keskin bir gözü var söyler.

Pek çok bilim Griffinler da bilgelik ve büyük zihinsel gücünü simgeleyen bir sembol olduğunu savunuyorlar. Bu durumda, tüccarlar, bilim ve sanat işçileri de dövme "Griffinler" dikkat çekmek olabilir.

koruyucu koğuş

Slav mitolojisinde, griffins şerrinden koruyan iyi savunmasında öne varlıklar idi. Dövme "Griffinler" da bir anlamı vardır "ölü içinde yaşam zafer." Birçok koruyucu muska olarak kullanmak amacıyla, vücudunda kendi imajlarını neden olur. Efsaneye göre, griffins - sadık yaratıklar, hep efendisini, bir arkadaş, savaşta bir müttefik koruyan.

bir dövme seçimi, onun büyüklüğü ile değil, aynı zamanda uygulamanın site değil sadece karar vermelidir. seçiminiz dövme "Griffin" düştü ise, modellerin fotoğrafları iyi bir yardımcı olacaktır. Tipik haliyle, bu rakamlar hacmi ve ön kolun üzerine uygulanan, sırt ve göğüs. Kırmızı, sarı ve altın parlak sıçraması ile siyah beyaz veya renkli olabilir. Bu renklerin bu aralık inanılmaz kuvveti, kahramanca cesaret ve büyük bir zihin Griffinler iletebilirsiniz olduğunu.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.