GüzellikCilt bakımı

Ne burun halkası?

vücut dekorasyon - bu bir sanat. Giysiler, makyaj, saç modeli - gezegenin bütün insanları dönüşümü sıradan şeyler. cesur ve olağanüstü bir sürü insan - Ama yüzünde delici. Parlak, şık burun halkası yaratıcılık imajını vermek ve öne çıkarın.

Oryantal motifler

Antik yol ve sırt Doğu'ya gider - vücut piercing Dekorasyon. dünyanın bu nüfus bir çok pahallı mücevher giymeyi seviyor. Ama sadece onları asmak ve çeşitli delmek delikleri yok vücudun parçaları ve metal halkalar ve Çıtçıt yerleştirin. burun halkası başaramazsan Kendine saygısı Hint kadın, evi terk etmedi. Bazı tamamlayıcı halka zincir, ona kulak arkasında bırakarak. Bu bir tören aksesuar olarak kabul edildi.

Daha önce, burun deldi onlar hippi ya serseri kültürüne ait olduğunu göstermek için. Ama şimdi kızlar hem de erkekler tarafından giyilen takı çok yaygın bir türüdür.

ağrısız delinme

Gone mods ev birbirine delici yapılan günler çingene iğne. Bu yerine güzel bir vücut dekorasyon, enfekte almak mümkündür, çok tehlikeli bir adımdır. Şimdi salonları ve klinikler üzerinde hizmet sunan burun delinmesi. Her şey steril bir ortamda ve nominal bir ücret karşılığında, güvenli yapılır.

Orada damızlık burun kanadında belirli bir noktaya için. istediğiniz gibi Ama bir burun halkası düzenlenebilir. Ama standart bir delik yapmak daha iyidir ve yorucu halka güzel bir damızlık ile değiştirilebilir.

Modanın Yeni eğilim - burun septum takılı halka. Bu süsler çok agresif görünüyor. Onlar kişiye şok edici ve dikkat seven, insanı seçilir!

metal gücü

burun için Dekorasyon bir takı mağaza veya salonda satın almak daha iyidir. Tıbbi alaşımdan yapılmış mali kapasite, seç, altın, platin, titanyum veya dekorasyon temelinde. Gümüş birinci pierce buruna kullanılmaz. halka beğendiğiniz herhangi bir boyutta olabilir.

Yara iyileştikten sonra, herhangi bir takı giyebilir. Piyasa taşlar podvesochkami, hasır ile halkaların her türlü ile doyurulur. İşte zevke ve bütçeye meselesidir!

iyi delme ucu halka elde etmek için, alerjiye neden olmayan bir alaşımdan imal edilmiş olmalıdır. Eğer şiddetli iltihap fark veya delinme etrafında kararma varsa, bir doktora danışın daha iyidir.

Profesyonel aracı - İğne

Burun piercing Oldukça yaygın yöntem - tabancası. Özel bir cihaz sadece yöneliktir kulak delme! Bu uzman piercer burun için silah kullanır asla. birkaç nedeni vardır:

  • Burun - kalın kıkırdak. Bir delinme çalışmıyor ilk andan itibaren önce ağrı ve rahatsızlık getirmek birkaç kez "ateş" var.
  • steril olmayan aracı - Eğer enfeksiyon alabilirsiniz.
  • delik o çirkin görünüyor, çok geniş.

Yardım tabanca burun halkasıyla takılı incelemek - fotoğrafları. kendileri üzerinde deneyler yapmayın!

Bakım ve endişe

Ranke burnunda bir delikten sonra sürekli bakım gerektirir. halka dikkatlice günde bir kez temiz eller ilerlemek olmalıdır. Kendisi bir pamuklu çubuk ile tuzlu su muamele yara. Gece boyunca oluşmuş Kabuk, dikkatli temiz pamuklu çubuk kaldırmak gerekir. hareketi Akan, halka deliğinden çıkıp olmamalıdır. Kağıt havlu pat temizlendikten sonra yarayı kurutmak, ancak ovmak yoktur.

Ponksiyon sonrası ilk 5 gün boyunca vitamini alınması tavsiye edilir: Bu hızlı iyileşme sağlar.

dekorasyonun ilk 6 ay her zaman burun içinde olmalıdır. Halka aksi kapanış delik riski vardır, birkaç saat fazla çekebilir. Sonra tekrar delmek zorunda.

tam iyileşmeye kadar yara vakıf, bronzlaştırıcı, saç spreyi girmesini kısıtlamak. Tüm bu kimyasal maddeler iyileşme sürecini geciktirebilir.

görsel aldatma

Ameliyat karşıtları için, orada, özel klipleri burun halkası taklit eder. Onlar piercing daha kötü görünür, ama onlarla herhangi bir sorun vardır. O çıkardı ve tabuta koydu. Halkalar geniş bir alanda kullanılabilir. minik halkalar itibaren yukarı yarısını yüzünde büyük bir çemberler için!

Eğer burun deldi koyulmadan önce - defalarca düşünüyorum. Birçok acıyı getiriyor.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.