ModaGiysi

Yeni moda trendleri: Kanadalı oduncu metrosexuals yerini

rafine erkek metrosexuals yerine, haset her kadını ince manikür olarak, erkeksi ve kaba görünümlü, sakallı kıllı gelir. moda yeni trend yavaş yavaş tüm dünyayı kapsayan ve agresif seksi görünümlü şımartılmış acımasız güzellikleri, ve daha güçlü seks temsilcileri değildir podyum gösterisi kıyafet olmuştur. Kentsel "Amerikan kaydedici" toplum arıtmanın erkekler tarafından dayatılan standartların yorgun sonra ortaya çıktı.

Uzmanlar uzun süre metrosexuals için iyi bakım Adını İngiliz dilinden ödünç tarzı ortaya çıkmasına konumlarını ve tüm sayesinde teslim söylüyorlar.

Lumbersexual - değil mi?

"Oduncu" ve Kuzey Amerika oduncuların görünüş olarak tercüme Lumberjack kelime, açık havada çok zaman harcamak, popülerlik kazanmaktadır, modern tarzın temelini oluşturmuştur. Anahtar özellikler lumbersexual - Bu, tabii ki, sakal ve birçok dövmeler (sözde kol - boynuna bilekten), vurgulayan bireyselliği.

Sakal - kendi içinde büyümek güzel olmaz olacağından, bakmak istediğiniz şimdi erkekler takı. ihmal karşılama olmadığı için nedenle, düzgün bir görüntü sağlamak amacıyla, profesyoneller temas çoğu zaman gereklidir. Rusya'da, saygın sakal kez ulusal bir karakteristik olduğunu ve Peter I sırasına sonra, birçok erkek, onunla intihar ayırdı sahip. Biz şimdi köklerine geri dönüyor gibi görünüyor.

bir balta olmadan Oduncular

"Kanada Lumberjack" denilen Moda trendi yakından art-house kültür, orijinal müzik, telif filmleri düşkün ve iç özgürlüğünü vaaz hipsters son geçişi ile bağlantılıdır.

Tabii ki, biz bu lumberjacks aksine asla balta elinde tutulan, bu lumbersexual tanıması gerekir. Tipik bir kent sakini, kasten kaba görünümlü modern teknolojileri alanında çalışan, iyi bir maaş alıyor. O laptop ofiste oturan, entelektüel çalışma yapan ve iPhone'un son modeli elinden ortadan kaldırmaz. Bu arada, mağaza acımasız erkeklerde Apple'dan yeni aygıtlar yanı sıra sigara için pahalı boru kesinlikle vardır.

iyi bir fiziksel şekli ve görünüm kombinasyonu

moda trendleri Her temsilci erkek kozmetik bir servet harcamak ve tam bir Kanadalı oduncu ne Saçı ve sakalı, takip çalışıyorum etmez. Çok iyi bir form korumak ve bir pub ya da şık bir kulüp ve spor salonunda, işten sonra bırakın. Denilebilir gerektiğini ona inanılmaz mutlu yeni trendin yanında fiziksel ve ruhsal yönden çaresiz erkeklerin yorgun kadınlar. Adil seks çekici ve sakal bakımlı, ama yine de işin içinde bol acımasız görüntülerin çok düşkün - öyle değil bir rüya mı?

Lumbersexual doğayı sever ve onun arkadaşı ile dinleniyor dağ veya orman alanları kampanyalarında sosyal ağlar için zorunlu fotoğraf raporunu teyit popüler tatil değildir ve.

kasıtlı ihmal

(- flanel "ekose" Kanadalı lumberjacks ulusal elbise) Erkeklerin gerçekten geniş bir kafes içinde düz tişört, örme kazak, kürk şapka, yıpranmış kot pantolon, ağır botları ve tabii ki, gömlek giymek tarzı ile rahatsız etmeyin görünüyor.

Acımasız sakallı adamlar inanılmaz gitmelerine ceket ve iş takım elbise, bulunabilir. Resmi bir etkinlikte onlar vesilesiyle göre giyiniyorum, ama aynı lumbersexual kalması olduğu açıktır. ancak bunun yerine elinde bir balta şık bir gadget arasında tehlikeyi atlatmış gibiydi güzelce kesilmiş olan sakallı adam, - bir şaka stilistler, lambersexual olarak.

Ne giymek?

cesur oduncudan görsel olarak benzeyen, modern yönünü takip Huysuz adam, ve "Kanada Lumberjack" denilen tarzı yıpranmış kot yardımcı olacaktır tamamlayacak düz kesim, hiçbir fırfırlar ile gevşek tişört, kaba bir meydanda gömlekler. Takım elbise ve yün pantolon, kazak kaba örme, deri ceketler. Lumbersexual genellikle çok katmanlı giysiler içinde kullandı: gevşek gömlek giyen bir ışık tişört üzerinde.

Yeni stil - yaşam tarzı

Yani, stilize Kanadalı oduncu - sıkı erkek görüntüsü. güçlü seks temsilcileri kendileri trendleri yaratmak yerine kendi trendleri takip göstermektedir.

Özensiz tarzı görünüm olarak değil, aynı zamanda yaşam ve düşünce yolunda sadece belirgindir. Adam açıkça ne istediğini bilir ve hiçbir şekilde yapar. hep ayaklarımız üzerinde olmak zorunda işadamı, modern moda anlar ve çağa ayak tutar.

Lumbersexual kendileri umurumda değil ve erkek modasını uymayan diğerlerini güvence, ama aslında mükemmel tadı var gibiydi. Ve bu çağrıldı tarzı tam da "Amerikan kaydedici."

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.