Haber ve ToplumÜnlüler

Dmitry Grachev - komedi aktörü

Modern Rus taklitçi ve komedyen - Bir Rusya'da ünlü bir kişinin fotoğraf ile karışabilir Dmitry Grachev fotoğraflar. Son yıllarda, o sebebiyle Rusya Federasyonu Başkanı ve konuşma yaptığı yüz ifadeleri, ses, bir şekilde oynamak için yeterince iyi bir beceriyle onun bir benzerini birçok yönden ülkemizin halk arasında popülerlik çok kazanmıştır.

okul

Ukrayna SSC, 23 Aralık 1977'de bulunan Kerç parodici doğduğu,. Zaten genç yaşta Dmitry hayatın belli bir alan üzerinde velilerine ve akrabaları erken gelişmiş akıllı fikirler ve sağlıklı bir tartışma vurabilir. okuldan Grachev sadece meraklarını değil, aynı zamanda yaratıcı bir kişi olarak kendini ortaya çıkarmak için göstermeye başladı. Örneğin, hep çeşitli yapımları, amatör kulüp ve yarışmalara katıldı. Üstelik, küçük yaşta Dmitry Grachev okul oyun için komut yazmak ve provalar ve oyunların performansları sürecini yönetmeye başladık.

üniversite

Oldukça iyi derece ile 1990 yılında okuldan mezun olduktan sonra Dmitry Grachev o Uluslararası Gazetecilik Moskova Devlet Enstitüsü fakültesine kaydoldu Rus başkentine gitti. Zaten orada öğrenci vücutta, çünkü olumlu nitelikleri, neşe, nezaket ve sempati, genç adam yeni bir sürü arkadaş buldum. Hatta daha diyebiliriz - Dmitry yoldaşlara dinleyen şirket, net lideri ruhu haline geldi.

KVN

Burada MGIMO Grachev oldu KVN oyununu keşfetti. Daha doğrusu, yetenek, komedi aktör genç adam görünmesini uzun süre oldu, ama KVN tamamen ifşa başardı içindedir. mizahi yapımları Buluşturmak, Grachev gazetecilik diye hayatının hedefi olmadığını onu büyülemişti tek şey olmadığını fark etti. Daha sonra toplu ekipleri "altın gençlik" ve "MAMI" konuşan Dmitry daha onun kaderine bağlı olacağını, kararlı, mizah dünyasına daldı.

kimin biyografi komik programların birçok hayranlarına bilinen haline gelmiştir enstitü, Dmitry Grachev, mezun olduktan sonra Ulaştırma Bakanlığı bir iş aldı. sahne ona hiçbir dinlenme verdi Ancak, o, nispeten kısa ömürlü devlet yapısında çalıştı.

cumhurbaşkanının görüntü

Dmitry Grachev kolayca TV'de var olduğuna inanmak gerekli değildir. Abartılı olmadan, biz onun ülkenin mavi ekranlarında görünmesini fırsat bulamadan genç adam, birçok zorlukların dönüş olduğunu söyleyebiliriz. Bu, hiç şüphesiz, ona mesleki yeteneklerini ve işin günlük saat geliştirmek istediğini sağladı.

Bu Grachev sebat ve şimdi onun en iyi kopyacı ve parodici Vladimir Vladimiroviç kabul edilen elde edebilirsiniz kazanma arzusu sayesinde. O değil mizahi metin yönü ise bazı durumlarda, bir televizyonda aslında ilk devlet başkanı yayınlar düşünürdüm ki, taklit Başkan tüm unsurları dikkate konuşma tarzını keşfetmek için böyle bir ölçüde başardı. Birçok mizahçılar ve komedyenler ve kalite V. V. Putina parodisi yapmaya çalışmadan önce, ama seviye Grachev kimseye ve ulaşılamadı. Süper Dimitry'nin hareket ederek, onun diksiyon hiç de küçük bir yol gerçekten karmaşık şekillerde oluşturulmasına katkıda bulundu.

kendisi bir parodisi olarak dahil güvenilir kaynaklardan Vladimir Putin mizah açılardan gelen tanındı nasıl. Üstelik Vladimir Vladimiroviç böyle aktiviteyi teşvik eder ve yetenekli sanatçıların her zaman bekliyoruz. Ayrıca internette Başkan Grachev senaryoyu gördüğünü bilgiyi sızdıran, ama onlara herhangi bir değişiklik yapılmamaktadır - tüm metin orijinal biçiminde bırakılmıştır.

Komedi kulübü

Geçen binyılın sonunda Dimitri KVN ekibi kompozisyonunu canlandırmalarını başladı ve bir süre sonra, Komedi kulübü gösterir birçok favori komedi katılmak yaptı. Bu projede, Grachev birçok Ruslara aşina olduğunu kendilerine ait çeşitli odalar bulunmaktadır. Bu "İyi geceler, yetişkinler!", Ve peri masalı "Konak" ve birkaç diğer ünlü sahneleri.

Dmitry Grachev - yönetmen ve yetenekli bir sanatçı. Proje Komedi kulübü katılım sırasında o komik sayılar oynadığı, aynı zamanda aktif bir "alternatör" fikirler değildi sadece. Bu oluşturulduğu destek ve alternatif proje Komedi kadının katılımıyla olduğunu.

film

Zaten daha sonra Komedi kulüp çerçeveleri Dmitry için çok sıkı idi. O ona tam potansiyellerine ulaşmalarına izin olurdu bazı diğer alanlarda aramaya başladı. Belki de bu filmin yönü oldu. Nedeniyle bir sanatçının tanınmasına, filmin yıldızı davet edildi. Dmitry elbette onun rolü Rusya devlet başkanı olan, komedi "Kupalar" de oynamıştır. "Duhless" - Ayrıca, gençler ciddi filmlerin daha vurulması yer aldı. Birinci ve ikinci filmi hem çekimleri sırasında sahnenin ortakları arasında, KVN birçok arkadaş vardı. Birçok sanatçı Dmitry çekimler sırasında öğrendi. Ve bu ve diğerleri Dmitry komedi aktör yetenek değil, aynı zamanda dramatik sadece sahip olduğunu belirterek, çok olumlu bu konuda konuştu.

sanatçının son çalışması denir NTV kanalında yayınlanan bir programdı "Evet, Bay Başkan." Dmitry Grachev - kimin biyografi birçok ilgilendiren olan yönetmen. bu TV programında başkan günlük yaşamını gösterir. Tabii ki bu mizahi bakış açısıyla yapılır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.