Sanat ve EğlenceFilmler

"Lavrov yöntemi": Serinin aktörler

"Yöntem Lavrova" - Rus orijinal polisiye dizisi. Onun galası kanalı "CTC" konulu, 23 Mayıs 2011 yılında ülkemizde gerçekleşti. Ünlü aktris, büyüleyici Svetlana Hodchenkova Oyuncular. Sitcom oldukça tartışmalı konu rağmen hızla popülerlik kazandı. İzleyiciler hevesle 'Yöntem Lavrova" her yeni bölüm bekliyor. serideki en belirgin rol oynamıştır Aktörler, bu makalede yer alacaktır.

öykü

Lavrova Ekaterina acil durumdan sonra polise hizmet bırakmıştır. O İçişleri Bakanlığı Üniversitesi'nde öğretim görevlisi olarak iş buldu. Katia Keskin ve batma hızla öğrenciler arasında popülerlik kazandı. Bazıları gizemli ve karmaşık olgularının incelenmesi Lavrov çekmeye başladı. dizisinde, sadece bir dedektif öyküsü vardır. Denis Ivan Vitali Barbara, Marina, Rodion Fedorov ve diğerleri: Filmde ayrıca kişisel yaşam Ekateriny Lavrovoy ve onun öğrencileri anlatır. "Yöntem Lavrov" kalbinde suçluyu hesaplamak için değil, aynı zamanda başka bir işlem hesaplamak için, bunu anlamak arzusu. Bundan sonra kişinin iddia gerçeğine zorlayabilir.

dizi Kolluk kuvvetleri tarafından eleştirildi. ceza davalarının soruşturma öğrencilere getiren: Birçok ana öncül dahil komplo gerçekçi resmini kaydetti. Ancak, bu makalede sunulan açıklama olduğu "Lavrov Metodu", iki mevsim kurtuldu. büyük ölçüde gizemli suç etrafında gelişen eylemin ilk sayısında, ikinci - daha fazla detay karakterlerin kişisel yaşamlarına ortaya çıkardı.

Ekaterina Lavrova

Svetlana Hodchenkova zeki ve güzel Ekaterinu Lavrovu oynadı. Asıl olarak Sherlock Holmes ve Angelina Jolie dış verilerin zihinsel kapasiteye sahip kız temsil etmek gerekiyordu. Ancak, aktris orijinal görüntü oluşturmak başardı. zeki, güzel ve kendine yeten kadın İçişleri Bakanlığı Üniversitesinde öğretmen olarak çalışır ve gerçek ceza davaları araştırılmasına öğrenci çekmektedir - dizi Ekaterina Lavrova ilk sezonunda. ana karakteri, "Lavrov Yöntemi" nin ikinci bölümü onun kişisel hayatı düzenlemek için çalışıyor. işte sürekli tıkanıklık rağmen, aile kurmak düşüncesi tarafından ziyaret edilmektedir.

aktris Svetlana Khodchenkova 21 Ocak'ta, 1983 yılında doğdu. onbeş yıllık o bir model olarak çalıştı. Borisova Mihaila 2005 yılında Shchukin Okulu'nda kursundan mezun. İlk sinema rolü onu popüler yapmıştır. O filmde Stanislav Govorukhin yönettiği "Kadın Korusun" oynadığı ve hemen ünlendi. Hodchenkova - Rus film endüstrisinde en önemli ve gelecek vaat eden oyuncularından biri. Bu durum TV dizisi "yöntemi Lavrova" oynayan Svetlana virtüözü tarafından onaylanır. bu filmde onlar tarafından gerçekleştirilen Aktörler ve rolleri, aşağıda listelenir.

Michael Chiglintsev

Dmitry Blokhin polis majör rol oynamıştır. Onun kahraman otuz beş yıl geçti ve o zamanlar Katya çalıştı operasyonel grup şefi. O dünyanın kenarına gidebilir kime olanlar cesur ve güvenilir adamın biri. Michael Lavrov ile aşkı karşılıksız. O karşılıklılık hiçbir umut olmadığını anlar, çünkü duygularını itiraf etmeye gelmez. Onun gibi Catherine ama artık. Ancak Chiglintsev dizi boyunca Katya destekler. O - onun sadık şövalye.

Aktör Dmitry Blokhin 26 Nisan'da, 1971 yılında doğdu. O stüdyo yönetmeni Fokin VP okudu ve Proshkina AA O Devlet Sinema Komitesi ve VGIK filmi işçiler İleri Araştırmalar Tüm Rusya Enstitüsü Oyunculuk Okulu'nda okudu.

Dolgov Rodion

Bir askeri öğrenci Rodion Dolgov rolü Paul Priluchny oynadı. O Petersburg İçişleri Bakanlığı Üniversitesi yirmi Harbiyelilerin boyadı. Onun karakteri - Tipik bir "inek." O, okumak antik ve arkeoloji ile ilgilenen sever, gözlük, yelek ve hacimli portföy giyer. Genelde, çalışkan öğrenci olarak, iyice "Lavrov Yöntemi" içeren ilkelerini takip etmek isteyen.

dizi Aktörler mükemmel onun görev ile başa ve Paul Priluchny istisna. O Çimkent, Kazakistan kentinde, 5 Kasım 1987'de doğdu. Adam, diploma aktör var Novosibirsk Devlet Tiyatrosu Okulu'ndan mezun oldu. O da yapımları Gençlik Tiyatrosu "Globus" katıldı. Paul eğitim kursunu Golomazova AS tamamladı 2010 yılında Drama Sanatları Rus Akademisi. dizi "Kapalı Okulu" vurulması yer aldığı için bilinen geniş izleyici aktör. Şimdi Priluchny Malaya Bronnaya üzerinde Moskova Dram Tiyatrosu'nu vermektedir.

Lydia Kudilina

Yarbay İçişleri Bakanlığı, akademik işlerinden sorumlu Üniversitesi müdür yardımcısı - aktris Alena Ivchenko kırk güzellikler rol oynamıştır. Ana kötü wisher Ekaterina Lavrova ve tartışmalı yöntemin onun ana rakip. Alena Ivchenko 17 Mayıs'ta, 1974 yılında müzisyen bir ailede doğdu. Onun vatan - Beyaz Rusya'da Minsk şehir. Hep bir oyuncu olmayı hayal ve 1996 yılında Shchukin Okulu'nda eğitimini tamamlamıştır. Şimdi gözetiminde Et Cetera Tiyatrosu olarak hizmet vermektedir Aleksandra Kalyagina.

Artem Zahoronok

Sanatçı Grigorev Artem da filmi "yöntemi Lavrova" karışmıştı. Onunla çalıştım Aktörler o büyük profesyonel ve iyi bir arkadaş olduğunu söylüyorlar. Artem 4 Eylül 1982'de Yaroslavl kentinde doğdu. 2004 yılında Moskova Sanat Tiyatrosu, atölye E. Kamenkovich mezun oldu. O oyun yazarı ve yönetmen Merkezi ve Tiyatro Doc yapımları katılmıştır.

dizisinde, Artem Grigoriev bir polis teğmen, şef yardımcısı Michael Chiglintseva Artem Zahoronka rolünü oynadı. Bu iyi bir mizah duygusu ile güzel bir genç. genç pervasızlık ve hafiflik onu karakterindeki sağlamlığı ve bilgelik ile birleştirdi. Artem Grigoriev süper bu şekilde ele.

Varvara Zaharova (Misko)

aktris Ivanova Darya oynadığı rol yürekli ülke kız. Bu otantik dvadtsatiodnoletny Harbiyelilerin MIA Üniversitesi tasvir. İlk konu gelin Barbara Vitaliya Misko oldu. dizi "Lavrov Yöntemi" (Sezon 2) ise kahraman sevgilisi evli bırakır. Ailenin endişeli mali durumunuz tutumlu ev kadınları: Bundan sonra o zaten biraz farklı bir şekilde seyirci önünde belirir.

Darya Ivanova Mirny ilçesinde, Yakutistan'daki, 23 Temmuz'da, 1986 yılında doğdu. Kız 2008 yılında o WTU adına MS mezun Shchepkina ders Viktor Korshunov. Aktris tiyatro "Skandalı için Okulu" ve "Yaz ve Duman" yer almıştır.

Vitaly Misko

sıkıcı ve asosyal Bu Harbiyeli MVD Üniversitesi. O, akıllı titiz ve düşünceli, ama onlara karşı öğrencilerin kalanını yükseltir daha kendi üstlerine gerçeği bildirmektedir. o asla yoldaşları arkasında hareket ettiğinden Vitali "muhbir" değildi. Ancak, onun sevmediğim takımda.

Hayati rol myasko oynanan Jaroslav Zhalnin. O Nizhny Tagil kentinde, 25 Mart 1986 yılında doğdu. oğlan altı yaşından beri sirk sanatı ve dans eğitimi aldı. 17 yıl içinde, Jaroslav VGIK girdi. 2008 yılında üniversite tiyatro mezun oldu. Zhalnin Bulgakov evinde düzenlenen stüdyoda tiyatro "Boo", çalışır ve filmlerde aktif olduğunu.

Marina Nikishin

Bir, çekici, çekici ve biraz şirret bayanlar görüntü ekranı aktris Dibtseva Olga üzerinde somutlaşan. Onun kahraman yirmi yıl ve tüm erkek öğrenci ona aşık. Michael Chiglintsevym - - sevgilisi ile kavga ettikten sonra kız İçişleri Üniversitesi Bakanlığı bırakır.

Olga Dibtseva akıllı yaratıcı ailede, Leningrad, 25 Haziran 1986 yılında doğdu. Annesi - Bir üniversite hocası ve babası - ünlü bir mimar. 2009 yılında, o GITIS mezun oldu. O favori öğrencilerden biri Alekseya Vladimirovicha Borodina, bütün mezuniyet performansları bunu yapan var usta idi.

Yulia Panova

Büyük bir başarıyla, "- 2 Lavrov yöntemi" ekranlarında yayınlandı. Aktörler ikinci sezon az popüler ilk sanatçı daha kazandı. serideki en iyi oyuncularından biri Olga Khokhlova oldu. O üçüncü yılın öğrencisi oynadı İç Üniversitesi bağımsız ve cesur Yulia Panova Bakanlığı. İkinci sezonun Bu kahraman. O ekstrem sporlar ilgi, bir motosiklet yıpranmış ve asla onun sözleri tırmanma değildir. Bu kızın yeni bir dizi için tüm olası adayları arasında en iyisiydi. pervasız kızın maskesi ardında sorumlu ve ciddi doğasını gizleme. Yegor Arkadieva aşık Julia.

aktris Hohlova Olga 15 Şubat tarihinde, 1988 yılında doğdu. O WTU adına MS mezun 2009 yılında Shchepkin. O 2007 yılında ilk filmde rol aldı. Kim metrajlı film ve TV dizisi filme katılır.

Egor Arkadev

Bu TV dizisi "yöntemi Lavrova" (Sezon 2) diğerine karakterdir. Hikayede, üçüncü yılında St. Petersburg Üniversitesine transfer etti. diğer acemi öğrenciler ancak, sakince onları alay tüm engel olduğunuzu, kibirli düşmanlık araya geldi. Birçok ona polise çalışmak mümkün değildir rastgele bir kişi, kabul. Daha sonra 19. yüzyılın sonlarında yaptığı uzak atası Moskova cezai soruşturma çalışmış olduğu ortaya çıktı. Öğrencilerin herhangi bir araştırma için alınmışken, Yegor hep eski arşivleri benzer durumda bulmayı başardılar. O Yulia Panova aşık olduğunu.

Yegor Arkadieva Alexander Sokolovsky oynadığı. aktör St. Petersburg, 12 Şubat 1989 yılında doğdu. Liseden sonra o Steblova Evgeniya Yurevicha bir stüdyoda okudu GITIS, alındı. 2009 yılında mezun olduktan sonra meslekte bir süre çalıştı. Ancak yakında, daha sonra TV dizisi "Split" ve rolü için oyuncu oldu değerlendirme projelerinin birçok rol aldı. 2014 yılından beri Sokolovsky Moskova arasında topluluğu girer il tiyatro.

Ivan Shishkarev

Bu karakter, bir televizyon ekranı aktör Grigoriy Ivanets üzerinde somutlaşan. O Harbiyeli MVD Üniversitesi, çarpışmalara katılmış eski bir paraşütçü tasvir. Askeri arka plan basit bir kasaba çocuğu değiştiremedi. O çok nazik bir adam ve sadık arkadaşı. Konuşmasında sık sık gibi ifadeleri slip "dinç kompostosu!" İlk bakışta O çocuk karikatür büyük iyi huylu ayı andırmaktadır.

Aktör Grigoriy Ivanets Kaluga kentinde, 19 Şubat 1984 yılında doğdu. O plastik aşamanın bölümünde yüksek lisans okula sonra 2005 yılında GITIS mezun, vb. Aktör birçok ünlü film ve televizyon dizisinde rol aldı.

Fedor Chernykh

Karanlık bir geçmişi olan bir adam rolü, polisiyle birlikte çalışan bir aktör Vyacheslav Shihaleev oynadı. Onun karakteri başlangıçta tiksinti hissi üretir. O, acı suratsız ve çekingen olduğunu. Gençliğinde Bu adam genelde yasaları ihlal: memleketi küçük bir eşkıya vardı. Catherine aşık Fyodor Lavrov. Bu tartışmalı, ama çok ilginç bir yol.

Vyacheslav Shiholeev Irkutsk bölgesinde Bratsk kentinde, 2 Ocak 1982 yılında doğdu. 2001 yılında yerel tiyatro okulundan mezun. Bir yıl sonra Moskova Tiyatrosu "Dramatik Sanat Okulu" topluluğu katıldı. Yetenekli oyuncular en çeşitli roller egzersiz yapın.

Vadim Usov

Bu eski kocası Ekateriny Lavrovoy olduğunu. O bir aktör ve insanlar üzerinde doğru bir izlenim yapmak bilir. Katya, onun yaratıcı doğasının karmaşıklığını ve derinliğini kazandı. Aslında bu oldukça iyi, cömert ve anlayış adam neredeyse kadınsı bir karaktere sahiptir. Kate hızla ailesini yok etmek için acele ona hayal kırıklığına değil. Vadim onu aldattığını Sadece, o hızla onunla ilişkilerini kesti.

Vadik'i oynayan aktör, Stephantsov adı Alexander olduğunu. O 27 Nisan'da, 1977 yılında doğdu. O Moskova Sanat Tiyatrosu Okulu'nda ders Mikhail Lobanov ve Oleg Tabakov üzerinde çalışmıştır. 2002 yılında bu okuldan mezun ve birkaç tanınmış filmlerde rol aldı. müzikte ciddi ilgilenen Aktör. 2008 yılından bu yana grubun Dr. Lector lideri onun için şarkı yazdım olduğunu.

Oleg Ivanovich Pereverzev

dizi "yöntemi Lavrova" Birçok aktörler orada ilk kayda değer bir rol oynamıştır. Nevzorov ancak bu Dmitry için geçerli değildir. seride "yöntemi Lavrova" diye Tümgeneral, İçişleri Üniversitesi Bakanlığı Şefi oynadı. Bu eski bir arkadaşı Ekateriny Lavrovoy babası. O kuvvetle tüm ana karakteri, hatta en riskli teşebbüsleri destekler.

Aktör Boris Nevzorov, Oleg Pereverzev oynadığı, temsil etmek gerekli değildir. televizyon dizisi projesinde O'nun sadece varlığı birkaç noktada derece yükseltir. O Starominskaya Krasnodar bölgesinde köyünde, 18 Ocak 1950 yılında doğdu. 1975 yılında, aktör okul stüdyosunda "MAT" mezun oldu. Daha sonra çok sayıda sinema filmi ve televizyon oynanan en popüler Rus oyunculardan biri olmaya devam ediyor. 1997 yılından beri Boris Nevzorov - Rusya Sanatçısı Onur. 2011 yılında o Halk Sanatçısı unvanı verildi.

Birçok izleyici "yöntemi Lavrova" sevdim. Aktörler ve bu filmin rolleri bu makalede tarif edilmiştir. Bu proje bir suç tema ile kadın seri bir tepki olarak düşünülebilir. arsa güzelliği ve özgünlüğü takdir etmek için, bir bütün olarak bu diziyi görmek daha iyidir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.