SağlıkSağlıklı beslenme

Diüretikler ürünleri

Birçok zararlı maddeler vücuttan idrarla atılır. Ama bazı hastalıklar, obezite, ilaç ve ihlallerinin alımının etkisi hormonal olumsuz idrar fonksiyonunu etkiler. Baş ağrısı, uyuşukluk nedeniyle, ödem bağışıklık azalmıştır. Organizma idrarda negatif unsurları gösteremez ise, sağlık durumunun değişmesi ile fark edilebilir olacaktır. Bu durumda, en iyi ilaç vücuttaki dengeyi yeniden yardımcı diüretik ürünler olacaktır.

dengeli beslenme

Tedaviden önce tamamen diyet değiştirmek için gereklidir. Gıda lif açısından zengin olmalıdır, ancak hayvansal yağ ortadan kaldırmak veya en aza tüketim miktarını azaltmak için daha iyidir. Tuz ve baharat bir çok kullanmak gerekli değildir. Zararlı kimyasallar, alkol ve tütün, tüm dahil edilmesi arzu edilir.

tedavi sırasında diüretikler hangi ürünlerin bilmek gereklidir ve bu, tam tersine, zararlı maddelerin durgunluk katkıda bulunur. Buna ek olarak, diyet de, günde yaklaşık 20 bardak su içerler gerekir. Bu durumda, su içmek daha iyidir ve kahve ve güçlü çay infüzyon ekarte edilmelidir.

maydanoz, dereotu, kereviz, kimyon, sarımsak, yeşil soğan ve sebze - diyet taze otlar mevcut olması gerekir. Bu ürünler bir diüretik etkisi yoktur, ancak diyette değiştirilir ve tuz organizma mikro besinlerin eksikliği tamamlar. kızılcık, siyah kuş üzümü veya kızılcık - üriner sistem üzerinde olumlu etkisi meyveler ile desteklenmesi gerekir sebze, salatalar var. içinde bulunan potasyum vücuttan fazla akışkanın hızla çekilmesi katkıda bulunur.

diüretikler ürünleri

Şimdi meyve ve sebzelerin yeterince büyük bir miktarda sürekli kullanılabilir. Tabii ki, hepsi var kullanışlı özellikleri, ama en diüretik gıdalar - bu kavun ve karpuz. Onlar etkili vücuttan fazla suyu çıkarmak ve toksinlerin temizlemek yardımcı olur. Yeter kum ve küçük taşlardan üriner sistem temizlemek sağlayan karpuz diyeti bilinmektedir.

Sebze suları sıvının çekilmesi için mükemmel bir araç olarak kabul edilmektedir. Örneğin, havuç suyu, salatalık ve pancar eşit oranlarda karıştırmak mümkündür. beslenme önerilerine göre, meyve suyu karışımı gövdesi belirli bir ürün alışkın olmadığı için gereklidir. Ayrıca, bu yüzden daha kullanışlı vitaminleri yapar.

Kereviz suyu, cam yaklaşık üçte biri, bir şekilde hareket edebilen bir diüretik tablet. Ancak bu durumda vücut vitaminleri ile doldurulan ve yan etkileri riski yoktur edilir.

Tarifler diüretik gıdalar

Ana rolü diüretik etkisi ile ürünler tarafından oynanır hazırlanan çayı ve kokteyller olabilir fazla sıvıyı türetmek. örnek, at kuyruğu ve huş yaprakları, demlenmiş ve şimdiki için, mükemmel bir diüretik çay olacak. Genel olarak, kayın ağacı yaprak vücuttan akışkan çıkış olarak verilmesi için bir araç vardır. buna dayalı birçok çay tarifleri vardır nedeni budur.

Ama diüretikler ürünleri gibi çim her türlü kullanımı sadece doktora danıştıktan sonra olabilir dikkati çekiyor.

sıvı çekmek için ipuçları

Aslında, yardımcı ürünler aşırı sıvı ve toksinlerin, oldukça çok vücuttan atılmasına. Hesap bireysel koşulları dikkate vücudunuzu uyan bir şey bulmalıyız.

Diüretik gıdalar:

  1. kabak suyu,
  2. Bal ile birlikte kartopu,
  3. bal ile kızılcık,
  4. chokeberry,
  5. irgi çilek,
  6. böğürtlen,
  7. yulaf tohumu,
  8. kuru kayısı.

Bu ürünlerin tümü iyi bir idrar söktürücü etkiye sahiptir. Bu kullanımda taze veya dondurulmuş yanı sıra decoctions olabilir.

Tüm tedavi bir uzmanın sıkı gözetimi altında yürütülen gerektiğini bir kez daha belirtmekte fayda vardır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.