Sanayi

Dikiş aksesuarları ve Üreticileri küçük çiviler Yarı otomatik. Düğme dikiş makinesi ve Özellikleri

otomatik olarak gerçekleştirilir dikiş aksesuarları ve imalat için yarı otomatik dikiş makinesi emek yoğun üretim işlemlerini tacks. Bu ve diğer faaliyetlerini gerçekleştirirken hareketli doku önceden belirlenmiş ve kumaş kıskaçları ve donanımı kapsar özel tasarımı, mekanizmasını yürütür.

adımında Çalışma makinenin ön kısmının önünde oturur. kıskacı veya pugovitsederzhatelya kaldırma için o sol pedalın tıkladığında ve makineyi açmak için - sağda. Yeni yarı otomatik kontrol odnopedalnoe, t., E. pedalı alçaltılmış veya kelepçe pugovitsederzhatel ve aynı zamanda makinede dönülür.

endüstriyel işlemlerde yarı otomatik dikiş makinelerinin kullanılması önemli ölçüde, verimliliği artırmak tedavi kalitesini artırmak ve yorulma çalışma azaltabilir.

Düğme dikiş makinesi

Stand iki iplik kilit dikiş olmadan dört delik ve iki düz düğmeleri dikmek için tasarlanmış Düğme dikiş makinesi. 14 delikler - Ana mil hızı 1500 devir / dakika, düğmeler, iki delikli dört delik iğne delikleri 21 ve düğme ile dikilir. Çap dikiş düğmeleri 15-35 mm delik düğme 3-5 mm arasındaki mesafe. Uygulamalı thread:

7.5 teks HZH2 pamuk inceliği; HZH2 8.5 tex; HZH2 11 tex (GOST 6309-73); Bir 11 iğneli 100-120 (GOST 7322-55) №.

makinesi iğnesinin bir krank mekanizması vardır, düşey sapma, sarma mekanizmasının, çapraz makine platformu mafsallı çubuğun olup olan sapmalar, mekik merkezi döner bobin, kumaş ve bir düğme haricinde iğne sadece makine platformunun boyunca hareket ettirilebilir.

düğme dikiş Süreçleri. Eğer ürünü yerleştirilir ve bacaklar pugovitsederzhatelya insert düğmesi arasında altındaki sol pedalı çubuk, pugovitsederzhatel yükseltir bastığınızda. Eğer bastığınızda bir zincir aracılığıyla damper pedal makinede açıktır. İğne saptırma çapraz makine platformunun girdiği ve ilk iki delik düğmeleri dikin. 10. delme iğnesi sağa saptırılır ve operatöre doğru düğme hareketleri ile birlikte kumaş sonra. Daha sonra, tekrar platformda sapması alır ve ikinci iki delik boyunca düğmeleri dikiş. 19. delme iğnesi durur çapraz makine platformu saptırılır ve bir delik sabitleme iki yaptıktan sonra. Düğme dikiş makinesi otomatik olarak iğnenin üst pozisyonda kapanacaktır.

İğne otomatik olarak kapatılır iki zımbalama makinesi deler sonra dikişi sadece iğne enine yer değiştirme için iki delik ile gerçekleştirilmiştir.

Makine işleri ön kısmına monte edilmiş ve endüstri tablo üzerinde yükseltilmiş bir yarı-silindirik bir platform sahiptir.

Üst ipliğin. contalar arasındaki bobin encircle Dişli birinci gerilim düzenleyicisi rafinerileri döngü niteprityagivatelnoy yay, sağ, deliği iplik alma yüklenir, yukarıdan aşağıya ön levhası üzerine monte tel iplik kılavuzunun döngü içinde gerçekleştirilir contalar arasındaki ilave bir gerilim regülatörü iğne çubuğunun ucunda yuvaya sokulur ve iğne deliği tarafından çalıştırılan çalışma yön.

İğne, iğne çubuğu deliğe monte edilmiştir ve ayrıca durdurma vidası sabitlenmiş. Kurulum uzun oluk operatörü dönük olmalıdır iğneler.

Teknik ve temel ayarlamalar. Sol pedal pugovitsederzhatel tıklayarak kaldırdı ve aktif şeffaf ekrana taşındı ekseni makinenin alt önünde tutulur. Şeffaf ekran düğmesini iğne deliğine doğru olmayan bir doğrultu ile fragmanları düğme ve iğneden çalışma lezyonlar kişiyi ortadan kaldırmak için güvenlik önlemleri amacıyla kullanılır. Düğme, iki bacak ve bir odak arasına sokulur. E. Bu üç destek puanı alır. Kurulum düğmeleri sağ ön delik iğnenin hareketinin hattına göre yönlendirilmelidir. podkladyvaniem sonra Araba baskı ayağının altına ürünleri içerir.

bir düğme ile birlikte iğne ve doku (veya başka bir malzeme) hareketinin geri hareket ettirmek için makine programlama cihazında, fotokopi çalışma yukarı yer almaktadır. Hareket dokuyu - Onun dış iğne oluk sapmalar ve iç yönetir. İki delik fotokopi ile düğmeleri dikerken dış oluk bir düğme dikmek sağlayan başka, tarafından değiştirilmesi gerekir unutulmamalıdır. Bu durumda malzemenin hareket ettirmek için bir mekanizma devre dışı bırakılmalıdır. Bu durumda, vida çubuğu boyunca zayıflatılmış doku manşonu hareket uzunlamasına yer değiştirme ayar değerinin yapmaktadır. rozetler ve vida ve kol boyuna hareketlerinin dayanak noktasına kadar yaklaşmak taşırsanız, kumaş ve düğme bünyesinde yani olacaktır. E. hareketini almak olmaz. Genel olarak, uzunlamasına hareketi ve kumaş düğmeleri ayar değeri gerçekleştirildiğinde paralel delikler düğme arasındaki mesafe, zaman 10 ve 11. iğne delikleri arasında bir platform boyunca kumaş hareket eder.

delikler düğmeleri arasındaki mesafe olarak iğne çapraz makine platformunun sapma şiddetini düzenler. Bu ayarlama, yatay kolun yarık boyunca vida saplamalar hareket ile gerçekleştirilir. Somun vida piminin gevşetme sonra çalışma denecek taşımak için, iğne sapma azalır. iğne sapma büyüklüğünün doğru ayarlanırsa, yani., E. iğne düğmesi deliklerin kenarlarını dokunur, iğne delikleri göreli konumunu ayarlamak için gereklidir. İğne sağ çeper delikleri düğmeleri kabul Örneğin, iğne saptırma sola çevirmek uygun olduğu; Bu zayıflatır ve itme vida uzunluğunu arttırır.

Düğmelerin çapını değiştirirken sekmeler ve dayanak arasındaki mesafeyi düzenler. Bunu yapmak için, vidaları gevşetin ve platformun boyunca odağı taşımak. o bacakları ve artış odak arasındaki çalışma mesafeden taşınırsa. cıvatasını kontrollü doku sekmelerinde basınç. O berbat olursa, yaprak yay baskısı ve buna göre, kulakları artar.

alt ipliği sarmak için sarıcı bir raf araba gelgit kollu üzerine monte edilmiştir. pulları arasındaki bobin kuşatır gerilim düzenleyici üzerine iplik sarma önce.

katı serbest ana şafta döner, makinenin ana mili ve bir lisans monte çalışma: Makine iki makara vardır. kasnak ve bu güvenlik gereksinimlerini sağlamak için tahrik kayışı Hem menteşeli kapağı kapatılır.

Temizlik ve makinenin yağlama. Makinenin çalışma parçalarını temizleyin tüm makineleri öğütmek aynıdır; Bunu yapmak için, cephe öncesi tahta çıkarmak ve flip-aşağı mekik kutusu kapakları paneli. Yağ mekanizmaları çekimleri yağlayıcı ile manuel olarak gerçekleştirdi. yağlanması için tavsiye endüstriyel yağ.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.