MaliKişisel Finans

Kanıtlanmış yolu hızla para kazanmak için

Kötü değil kazanmak için çalışmak, ancak önemli alımlarını ve giderleri ertelemek mümkün değildir? Ne zaman bir kaç ay tatil ve hiçbir tasarrufları ne yapıyorlar? Ya da, belki, acilen arabayı değiştirmek ve yeterince yok ayrıca yeni Finans satın almanız gerekir? Değil amaç, yöntem, ne para kazanmak için nasıl hızlı bir. ayrıntılı olarak fon kaydetmek için bir strateji düşünün.

Akıllıca nasıl geçirmek öğrenin

kredi ve taksitlerini kaçının, özellikle bu ilgi ile krediler için de geçerlidir. Ürün veya hizmet bugün kullanmaya başlamak ve ödeme fikir - yarın baştan çıkarıcı, ancak pratikte 3-4 yıl zaten içinde iki kez yaptığı satın alma için ödeme risk. Biliyorsun asla para kazanmak için nasıl Eğer rasyonel Kazanılan para harcamak öğrenmek kadar çabuk. Hemen maaş aldıktan sonra örnek için, sizin gerekli aylık ödemeler ödeme kamu hizmetleri, İnternet ve telefon. Yani, bu giderlerin sonra hala bir ay boyunca yaşamak zorunda kalacak olan para etkileyici bir miktar kalmıştır. moda peşinde durdurun, bunun sizin için kârsız ise, son teknoloji veya markalı giysiler satın almak gerekli değildir. Sadece gerekli şeyleri satın hazırlanmış bir listesi ve sınırlı bir miktarda mağazasına gidin. Eğer kendimi suçluyorum uzun süre boş cüzdan ve irade ile eve dönecek, herhalde "rezerv" Paranızı getirmek asla.

birikebilir Nasıl hızlı para: İş ve gecikme

bir madeni para kutusunun giriş veya bir banka hesabı açma (ikinci düzenleme daha güvenilirdir). Herhangi bir nedenle, evde tasarruflarını tutmak hatırlamak istediğiniz Ama eğer her durumda harcamak değil. Bugün bile sen bin ruble çıkarıp ve bir hafta içinde kesinlikle geri gelecek eğer - hiçbir şey olmuyor. Bu ana prensip hızla tasarruf olmasıdır. Biraz para kenara ayarladıktan sonra, onun varlığı unutun. Ayda, aynı gün içinde eşit miktarda mali rezervlerini doldurmak için arzu edilir. Eğer tek siparişlerin parça işçilik yaptıktan sonra olsun maaş, rasyonel her doldurma çanta belli bir yüzdesini ertelendi edin. Popüler bir soru: "normalden daha büyük bir meblağ için kumbara dolmaya mümkün mü?" Bunun cevabı kendiniz bulmak zorunda. bir ayda sen ödülü almış, o da (plansız gelir gibi) ertelenmesi ve unutun veya eğlence veya başka aşırılıkların para harcayarak kendinizi teşvik edebilirsiniz edilebilir. İlk seçenek daha akılcı çünkü her ne pahasına kontrolünde sıkıca sizi erteleme ihtiyacı ikinci durumda ilgili ve herhangi bir "hediye" ve ücretli tatil kendinizi mahrum olduğunu.

Pratik ipuçları ve püf noktaları birikimi

çabuk para kazanmak için en popüler yollarından biri, açılmasını gerektiren bir mevduat hesabı ikmal imkanı ile. Eğer büyük miktarda birikir ise, para işi ve diğer, daha üretken bir şekilde yapabilirsiniz. Ancak, şüpheli finansal şirketlere iştirak etmek gerekli değildir, sen dolandırıcıların paralarını transfer riski vardır. Ayrıca bu aşina değilseniz, kısa vadeli menkul yatırım için hiçbir mantıklı. Hiçbir durumda hızla para kazanmak için, ve bir rüya erteleyerek olduğunu kimseye söyleme nasıl arkadaş ve tanıdıklar sormayın. zamanla geri gelmezse, onun kumbara dışarı kimseye bir kredi veremeyiz Hatırla, planların çökebilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.