ModaGiysi

Spor malzemelerinin incelikleri: dikkat, boks şortları!

Her sporun kendine özgü ekipmanı vardır. Bir jimnastikçinin formu, bir futbolcu ve bir hokey oyuncusu ile karıştırılmamalıdır - bir binicinin formuyla. Böylece boksörler bireysel bir kıyafet tarzına sahiptir ve örneğin, Tayland boksu formunda geleneksel klasik kıyafetlerden biraz farklı olacaktır.

Neden şort?

Spor brifingleri ve boks şortları birçok bakımdan benzer. Bunlar yaklaşık aynı uzunlukta. Üretimleri için malzeme saten, polyester, saten vb. Gibi ipeksi ve dayanıklıdır. Ve bu, ve bir başka kıyafet, sporcuların ayaklarını kaldırmaya yetecek kadar özgürdür. Bununla birlikte, spor külotları olağan elastik bant sayesinde vücuda tutulursa, kutu şortlarına geniş bir elastik ve aynı zamanda özel bir teknolojiye göre dikilmiş sağlam bir kemer bulunur. Bu kemer, basın mükemmele tutar, kasları sıkar, sporcunun ses tonunda kalmasına yardımcı olur. İç organları sıkmaz, ağrılı veya hoş olmayan hislere neden olmaz. Için şort Boks, tüm karın kaslarının çalışmasını en iyi şekilde genişletmek ve koordine etmek için bir fırsat sağlar; bir savaşçı mükemmel bir şekilde vücudunu kontrol edebilir, her kayı iyi hissedebilir.

Korkaklar önünde spor şortunun bir diğer önemli avantajı da birinci tarzıdır. Kemerde toplananlar, dibe doğru genişler. Kenarlarda özel kesim yapılır. Bu tasarım sayesinde boks bacaklar atletin hareketini sınırlamaz, ayağı ile kolayca çalışabilir, bu da dövüş sırasında son derece önemlidir.

Şort alırken, doğru seçiyoruz!

Farklı boks sporu üreticilerinin sunduğu tüm zenginlik ve çeşitlilik ile boks için en nitelikli ve konforlu olanı seçmek her zaman kolay değildir. Boyuta göre değişen ve boyayla biten birçok nüans hesaba katmak gerekiyor. Bu nedenle, komple bir kiti veya parçalarını ayrı olarak satın aldığınızda, birkaç kural kabul etmeniz gerekir:

  • Klasik veya şort Tay boks için şort Mutlaka "solunan" kumaşlardan, kuvvetli ve kaygan bir efekt olarak dikilmelidir. Bu tür malzemeler, dövüş sırasında aşırı terlemeyi önler, vücudun nefes almasını sağlar. Güçlü olduklarında, kavganın zor anlarında kırılmazlar. Vücut boyunca kayarken cildi herhangi bir yere ovmayacaklar ve rahatsızlık verici sansasyonlara neden olmazlar. Ayaklarının etrafında kolayca sarılmış olan, halkada "dans eden" boksu engellemezler.
  • Geleneksel, daha etkili ve parlak renkler yanı sıra Taylandlı boks için şort satın alın. Bunlar göze çarpar ve bir sporcunun bir çeşit tanıma markası olarak hizmet eder. Derin doymuş sesler, heyecan, zafer arzusu, konsantrasyon, konsantrasyon, duruş gibi bazı psikolojik ruh hallerine neden olur. Sporda kazayla sonuçlanacak bir şey yoktur ve çoğu zaman bu ya da zafer sadece savaşçının kusursuz çalışmasından değil aynı zamanda spor kıyafetinin ve niteliklerin rengi ve kalitesi gibi "önemsemezlik" lerden oluşur. Bir başka önemli faktör - form çabucak bozulmuş ve sık yıkanmaya ihtiyaç duyuyor. Kumaşlar, elbette yıpranır ve dökülür. Ancak parlak renkler, renklerini daha uzun pastel renkte tutar. Ve eğer gerçek markalı ekipmanların fiyatlarını göz önüne alırsanız, faydalar açıktır.
  • Stili unutmayın. Uyluk bölgesinde, pelvis, perineum, aynı ebatta bile farklı genişlik ve uzunlukta olabilirler. Unutulmamalıdır: boksör şortu orta boy olmalıdır, örn. Çok uzun değil, çok kısa da değil. Vücudun kendi oranları seçimde belirleyici bir rol oynamaktadır.

Bitiren dokunma

Birisi bir boks formunu üreticinin markası tarafından yönlendirirken, biri giyiminin sadeliğini ve rahatlığını hesaba katar, kimse başka kriterleri alır. En önemlisi belki de kişisel rahatınızdadır. Form bir "ikinci cilt" olarak hissedilirse, bu sizin!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.