HobiDikiş

Dekupaj kutular - atölye

artık mümkün Eski öğeler çok daha güzel orijinal görünümüne fazlalaşması böylece değiştirmek için. Örneğin, uzun yıllar bayat kutu çiçek, pul veya diğer süslemeleri ile dekore edilmiş lüks tabutta, dönüşebilir. yapmak öğrenin Oymacılık kutularını kolaydır. Sonuç seçilen renklere bağlıdır.

kutu, akrilik boya, fırçalar, Oymacılık için peçete, PVA tutkal, aşağıdaki malzemeler gerekir karton tabutun çalışmak için akrilik parlak vernik. Eğer taraftan gereken her şey, şimdi dekapaj kutuları bak. sizin için Usta sınıfı!

Adım 1: kutu boya akrilik boya ile 1 ya da 2 kat. Akrilik karışım kalınca ise, ekşi krema ortalama kıvama gelecek şekilde su ile seyreltilmelidir.

kutu kuru iken Adım 2. çiçeklerle ve küçük hayvanlar gibi peçeteler tasarımların, kesip. İpucu: haiz kavisli biter kısa bıçakları (tıbbi) ve çivi ile keskin bir makas ile çalışmak en iyisidir.

Boya kuruduğunda Adım 3. kutusuna görüntü üzerinde düzenlenmiş olan bir yol deneyin. Daha sonra ped 3 parçaya ayrılır ve sadece üst tabaka alır.

Adım 4. 1 oranında su ile seyreltilmiş birçok PVA tutkal merkezden kenarlara doğru görüntü birinin üst uygulayın: 1 arasındadır. Hızla yaptık, ama dikkatle, aksi bez gözyaşı edilmelidir.

Adım 5. nazikçe kırışıklıkları ortadan kaldırarak görüntü yumuşatmak için parmaklarınızı kullanın.

Adım 6. Kalıntı tabakalar peçeteler ya da pamuk ped fazla tutkal kaldırın. Aynı şekilde, geri kalan rakamlar kutusuna tutkal ve kurumasını sağlamak için.

Adım 7. Ceket elde edilen akrilik kutu parlak vernik tabakası 3, üç ve kurutma bırakın (üç saat, en azından) 'dir.

Bu şekilde, karton Oymacılık kutuları yapar. Ancak, bu teknik kağıt ürünlerine değil, aynı zamanda ahşaba sadece geçerlidir. İşe ihtiyacı: ahşap, küçük nozhdachka, astar, fırçalar, akrilik boyalar ve peçete dekupaj tutkalı, makas, akrilik çivi bir kutu. Şimdi sağ Oymacılık ahşap kutuları nasıl inceleyelim.

Adım 1. ince zımpara ile otshlifuem ahşap, düzgün bir yüzey oluşturur.

Ağaç kaba, pürüzlü ise primer ile ince bir tabaka ile kaplanmış Aşama 2., kuru verir.

Adım 3. akrilik boya ile kutuyu Boya ve kurumaya bırakın.

Gelecekteki kutu kurumadan iken Adım 4., peçete dışında rakamları kesti.

Adım 5. boya sopa durdurduğunuzda, ürüne sahne deneyin.

Ayrı bir üst tabaka kadın bağları için 6. adıma zamkla sabitleyin. yırtılmasını önlemek için hızlı ve dikkatli bir şekilde kenarlara görüntünün ortasından promazyvat unutmayın. kurumaya bırakın.

Aşama 7, istenirse, bazı elemanları eklemek için ek çizimler ya da akrilik boya uygulanabilir. Bu güzel, dekupaj kutuları daha parlak yapacaktır.

Adım 8 Kapak akrilik boya ile kutu ve bu kadar!

Bu yöntemler Kendinizi tüm tanıma favori konuyu değiştirmek için izin verir. Kutunun tasarımı büyük ölçüde seçilen desen bağlı olabilir. bugün peçete çok büyük seçilmesi: çiçekler, hayvanlar, balıklar, kuşlar, ormanlar - hepsi bu hayal için sınırsız kapsamı açılır. Ver arıtma Rhinestones veya boncuklar, şeffaf veya renkli taşlar, deniz kabuğu üzerinde sabit superglue. Dekupaj kutular - güzel bir kutu mikrofon altından bir işe yaramaz kutu açmak için mükemmel bir yoldur.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.