ÇirkinlikIç mimari

Dekoratif paneller - iç "vurgulamak"

hemen her yılında iç stil olmak dekoratif paneller "uyum" olabilir. taşlarla, doğal bileşik, alçı veya diğer malzemelerden yapılmaktadır. Fakat her durumda, onlar kökten görünümünü dönüştürerek, zaman zaman, odasında dekor neredeyse bir unsuru haline ve.

iç dekoratif paneller (örneğin, özel bir sıva ile duvarlardan birinin tüm yüzeyi ve sadece bazı yerlerde, harika desenler "çiçek", ya da eğer ilginç şekiller hizaya) duvardan tamamen ayrılmaz görünebilir. Bu durumda etkinin sadece çarpıcı elde!

Duvarların "yükseltme" yapılacaktır önce bile, bu hesaba bazı nüansları almalıdır. Yani, dekoratif paneller başka hiçbir iç dekorasyon olduğu yerde tüm daha etkileyici bakacağız unutulmamalıdır. Bu açıkça yabancı unsurlar tarafından aşırı olmamalı duvar, özgünlük vurgulamak için bir fırsat vermek ve bireysellik panel olduğu anlamına gelir. Bu duvar niş yerleştirilebilir şimdi moda. Bu durumda, arka ışık optimal toplu desen vurgulamak hangi şimdi, olabilir de alakalı olacaktır. Ve duvarlarda bile sütunlar ve çıkıntıların can bu şekilde süslemek için!

Nasıl bir panelin stili seçmek için? bir dizi ders, aslında, sadece sizin hayal gücünüzle sınırlı olabilir. Sen Hint ya da Mısır motifleriyle, duvarlarında yeniden oluşturabilirsiniz oryantal süs eşyaları, etnik ya da klasik tasarımlar yanı sıra minimalist modern grafik.

Dekoratif paneller sıva ve kabartma (dokulu malzeme kullanımı), basmakalıp vardır. Bazen bu seçeneklerin bir arada yapıyor. Doğru yaklaşım ile huşu içinde dondurmak için misafir zorlayarak, tasarımın gerçek şaheserler üretti!

Dekor elemanları çeşitleri hakkında biraz:

  • küçük ve büyük, alışılmadık şekiller ve geometrik olarak düzenli, düz ve hacim yanı sıra renklerin her türlü: taştan yapılmış paneller çok çeşitlidir. Ancak, bunlar, dayanıklı ve güvenilir şüphesiz.
  • özel sıva yapılmış yaygın dekoratif paneller. Onlar renkli ve tek renkli hem de. kıvırcık ve kolay bölümlerle paneller halinde bölün. Tutarlılık ve dekoratif uygulamak için bir yöntem, yapısal sıvalar birimi ve hafifçe sert kaplama oluşturmak, hem de olanak sağlar.
  • Şık bugün ve poliüretan panelleri. Onlar çok kolay monte renkli ve boyalı vardır. dekor geri kalanı ile onların uyum sağlamak için, numuneler bronz renk tonu, gümüş ya da altın, fildişi ve doğal taşlardan doğasında renklerde boyanmış verir. Genellikle yaşlanma (craquelure) özgün efektleri oluşturmak.

Hatta modern dünyada çok fazla hendmeyd takdir edilmektedir. dekoratif yapma kendi elleriyle panelleri, ancak çok kolay değildir. Iş profesyonel olmama, yeni parçanın iç "fit" çok zordur. Bir çizim kavramını düşünün yaratık başa malzeme ve teknikleri almak önemlidir.

Gerçekten sanat dekorasyon şaheseri yaratmak istiyorsanız, basit yollarla kendi el deneyebilirsiniz:

  • Kağıt paneller: ön-ıslatma bir kontrplak kağıda yapışmış kuru çay ya da kahve buruşuk kağıt, cilalanması.
  • kumaştan yapılmış paneller: bir alt-tabaka çerçeve üst keyfi farklı dokuların segmentleri yapıştırmak obtyanut, daha sonra çiçekler (veya kuru çiçekler, yapay) ekleyin. Daha sonra bu splendour lak (tercihen saydam) ortaya çıkarırlar.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.