ÇirkinlikIç mimari

Iç Daima Genç Empire stili

Bu iç muhteşem İmparatorluk tarzıdır - onsekizinci yüzyılda hakim, ama çok daha lüks ve daha az anlaşılır klasikçiliğin devamı. O heybet ve anıtsallığını gösterir.

iç Empire stili - klasik formları tarafından büyüklüğünü göstermeden, Napolyon Bonaparte'ın kez klasik titizlik tarzının sonucudur. Parlak kırmızı, mavi ve beyaz renklerin kullanımı ile karakterizedir. altın ile beyaz en sık kullanım zenginlik ve refah sembolize eder. Süsler oval, daire, meşe dalları sınırlarını, altın veya gümüş kıpkırmızı, kızıl veya mavi arka plan ile brokar yıldızlı olun. iç Empire stili - bu düzenlilik, barış ve sıkı simetri var.

İmparatorluğun tarzında duvarları

Eğer iç İmparatorluğu stilini kullanarak oda düzenleme ise, duvarlar parlak ipek kumaşlar, yıpratıcı bir duvarın etkisi yaratmak zorundayız. Sen kullanabilirsiniz tekstil duvar kağıdı. Buna ek olarak, duvarlar pervaz, pilastrlar, kemerler, sütunlar, bas-kabartma çeşitli süslenmiştir.

Empire tarzında Tavan ve zemin

Birçok durumda, tavan tasarımı büyük kristal avize çevreleyen pervaz kullanarak, süsler eklenen altınla alçı yapılmış. Odanın bu bölümü, genellikle beyaz veya fildişi.

Seks çıkarmak her zaman zordur. maun özellikle değerli türler kullanılmış ve karmaşık bir desen ortaya koydu. mermer mozaik kullanılabilir. altın, bronz, kristal, mermer ve gümüş: iç Empire stili pahalı doğal malzemelerin kullanımı ile karakterizedir.

Anıtsal ve rafine mobilya

Pahalı ahşap oymacılığı, hayvan pençeleri, korniş ve dolapları bitirmek için pilastrolarla anımsatan yaldız, bacaklar,: mobilya sadece tüm ihtişamı ve bu tarz lüks vurgular unutulmamalıdır.

Pencerelerin Dekorasyon ve kapılar

perdeleri çeşitli maskeli Empire stili pencereleri dekore edilebilir Fransız perdelerle. Kapı genelde duvara aynı renk boyalı veya mobilyaların arkasında gizlidir.

Aynaların Kullanımı

Birçok aynaların varlığı - bu görkemli tarzda iç oluşturmayı sağlayan bir önkoşuldur. Onlar yerlerde çeşitli olabilir: masif mobilya arasında yatak, vb Vogue büyük Empire stili altın çağ zemin aynalar ve çok küçük, döner, giyinme masaya mutlaka mevcut.

dekoratif elemanlar

kollar, kron, kılıçlar, miğferler - Süs elemanları gücün sembolleridir. Belki oda tasarımında silahların kullanılması.

Modern iç Empire stili

Bugün Empire tarzında tamamen ev veya apartman iç satın insanlarla tanışmak zordur. O da soğuk ve iddialı görünüyor. Ama geniş oturma odasında iç oluşturmak için arzu yaygındır. Empire - tarzı tasarım. Onun kanunlarına tamamıyla kendisi ilişkiler ve uyum çok dikkatli gerektirir. Bu tarzda iç oluşturma, bunu imparatorluk lüks ve klasik titizlik birleştirir unutmamalıyız. Dekor zapt ve etkileyici hem olmalıdır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.