ÇirkinlikIç mimari

Ne koridorda için duvar kağıdı seçilir? İpuçları ve püf noktaları

başkasının evine Stepping, öncelikle koridorda dikkat edin. gri ve ilginç tasarım doğru bir izlenim vermez ve çok parlak negatif duyguların bir fırtına neden olabilir katılıyorum. Sorumlu bir yaklaşım elzemdir duvar kağıdı seçimi koridorda için. Alıcılar genellikle merak yüzden koridorlar, genellikle küçük ölçekli olan ve gerekli ışığı eksikliği: "koridor için duvar kağıdı seçin ne" Bu yazıda cevap vermeye çalışacağız.

apartmanda koridorda için duvar kağıdı - türünün seçimi

Koridor - Bu toz alan ve sokak kir. Bu nedenle, en iyi seçenek - su direncinin derecesi bakımından farklılık yıkanabilir duvar kağıdı, satın almak. Bir temizlik maddeleri ve diğer korkmayan de bütün diğerleri ise, bunun tersine, pozitif bir kaba fırça taşıyan, Nemli bir bez ile yıkanması tavsiye edilir. Su direnci belirlemek için, etikette filigran dikkat etmek yeterlidir. Uzmanlar, aşağıdaki tavsiye duvar türleri : koridor için boyanabilir duvar kağıdı, vinil, cam, mantar ve sıvı. Tekstil ve kağıt duvar kağıdı sadece dekor parçası olarak uygulanabilir.

Ne renkte koridorda için duvar kağıdı seçilir?

tutkal hangi renk üzerine Özgül kısıtlamalar koridorda duvar kağıdı, her şey sahibinin istekli bağlıdır, ancak pratik ipuçları bir çift henüz mevcut. Öncelikle, aydınlatma düşünmek gerekir. Oda iyi yanıyorsa, sorun olmaz, ama oda karanlık ise, buradan çok çalışmak zorunda. Bu durumda, doymuş ve parlak renkler almak gerekir. Bu görsel alanı büyütmek için yardımcı olacaktır. Onların arka plan ışığı solmaya beri İkincisi, çok parlak aralığını seçmek için tavsiye edilmez.

Ne süs koridorda için duvar kağıdı seçilir?

Şekil sihirli özelliklere sahiptirler, bu kusurları gizler, aynı zamanda avantajlı avantajları vurgular sadece. Örneğin, meşru geometrik desenler veya şeritler hemen hemen herhangi bir kusur bunun üzerinde duvara düzensizlikleri ve epizodik gizlemek renk etkileri üretecektir. ilk etapta, koridor için duvar kağıdı seçin ne yapmayı planlıyorsanız, boyutunu not edin. görsel parlak desenler görsel alanını artırmak, tam tersine, koridor ve küçük desenleri azaltmak unutmayın. Dekoratif sıva, kumaş, karo, deri veya ahşap taklidi dokulu duvar kağıdı olacak salona bakmak uygun olacaktır. Eğer karo fotoğraf veya resimlerin alanı planlıyorsanız, o zaman gidecek -colored duvar kağıdı.

duvar

Aslen salonun arka yapıştırılan duvar kağıtları, üzerinde bakacağız. Soğuk panoramik renkler alanını genişletmek ve sıcak tonlar yüzeyini değiştirdi. Sonuç koridor boyunca konfor ve uyumu verecek ilginç bir tasarıma aldığı Duvar küçük boyutu ise bir tarafta onlar, bir çerçeve içine alınabilir.

Nasıl duvar kağıdı seçmek için koridorda için?

Güzel ve serin duvar kağıtları fotoğrafları her zaman bir satın alma yapmak için gidiyoruz mağazasında en danışman görebilirsiniz. Sonunda, bu önemli şey koridorda duvar kağıdı seçin ne değildir olduğunu belirtmekte yarar var, ama onlar dekor diğer unsurlar ile birlikte nasıl: zemin, kapı, mobilya ve tavan. uyum her yerinde en önemli şey hüküm sürdü.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.