Ev ve AileEvcil

Colorado kediler. Bunlar nelerdir?

Colorado kediler ... Hayır, hiçbir hata, yani birçok sevimli kabarık hayvanları. Hiç böyle bir hayvan duydunuz mu? Prensip olarak, adı popüler fazla olması kabul edilir ve uzmanlar memeliler İngiliz kedilerin belirli bir alt türe bağlıyor.

Bölüm 1. Colorado kediler. tabby Grubu Dünyada var olan bu hayvanlar o kadar çoktur ve bunların her benzersizdir. Ama gruplar halinde birleştirilebilir hangi işaretler vardır. Herhangi İngiliz kedi (fotoğraf üzerinde), prensip olarak, kayıtsız kimseyi terk etmeyeceğine katılıyorum, ama bu hangi renk görüntü benzersiz mevcut olduğunu ve dedikleri gibi onlar, bir grup ya da tekir tekir aittir.

XII yüzyılda Hindistan'da sakinleri çok para mal İngiltere ipek kumaşlar, getirildi. "Tabbis" - Onlar karmaşık bir desen tasvir edilmiştir bulunmaktadır. Bu inanılır ondan o ve adı "Tekir" oluşturulur.

Aslında, her kedinin belirli desen taşıyıcı olduğunu ve başlangıçta bütün bunların tabbikam isnat edilebilir olduğu ortaya çıktı. "Agouti" faktörünün mevcut çünkü Ama bu olmaz. Yani renkte resmin görünümünü etkiler. Moody faktörü ve bir çizim açmak için göze alamaz, daha sonra hayvan düz bir renk olacaktır. Bunun çarpıcı onayı - muaryaschie kediler. Başlangıçta, onların kürk açıkça kısa sürede çocuklar büyüdükçe kaybolur görünür lekeler veya çizgiler vardır. Gerçek tabbik sadece "aguti" olacak eğer başarılı.

Bölüm 2. Colorado kediler: tabbikov özellikleri Tekir kediler grubu boyama bulunan çeşitli faktörlere göre ayırt edilebilir. Bunlardan biri işliyor. Resmin arka planını oluşturan koruyucu tüyler, samur boyalı zamandır. Ve geri kalanı doğrudan oluşur ve ana tamamen boyanmış renkli, çekmektedir.

Hayvan Alnından bok böceğinin mevcut işareti olmalıdır. Yüzeyde, bu desen mektubu "M" andırmaktadır. kulağın arka yüzeyine bir kedi açıkça parmak izi anımsatan parlak nokta, ayırt Ve eğer o zaman kesinlikle tabbik önce. içine inme göz veya burun - desenli kedi bir diğer özelliği ana rengine renk.

Şimdi şekil hakkında, eğer tabii ki mevcuttur. O mutlaka belirli öğelerini içermelidir. göğüs sitesinde "gerdanlık" olarak adlandırılan en az üç kapalı şeritler, görmek ve bacaklarda ve kuyruk üzerinde olabilir - halkaları. göbek üzerinde kesinlikle noktalar iki çift satır olacak ve yanaklarda - bukleler. Temizle doymuş desen ana rengin arka plan ile kontrast olmalıdır. Başka durum - saç köklerine aşağı, derin boyamak.

Temel olarak, tüm desenli kediler turuncu, bakır veya altın göz rengi. İstisnalar yeşil gözlü gümüş tabbiki edilmektedir.

Bölüm 3. Colorado kediler: şekil yapısı Kedilerde, Harlequin desenli tekir iyi tanımlanmış bir şekle sahiptir. göz ucuyla çalışır Sürekli çizgi, yanaklarda bir desen oluşturur. boyundan omuzlara uzanan şeritler, bir kelebek biçiminde bir deseni oluşturmak arkalık boyunca da paralel çizgiler bulunmaktadır. Boyun ve göğüs sayısız kolye üzerinde ve ayaklarda - Ana rengin renk halkası. çevreler ve lekeler - - karın kalça üzerinde.

Kahverengi tekir paltosunu desen siyah doymuş renk olmasıdır. Bakırcılık kahverengi boyalı bir hayvandan alınan çene ve ağız alanı. Burun siyah bir sınır ile sıklıkla tuğla kırmızısı renktir.

tam da sahip olduğu sıradışı renk kedilerin Bu ırklar, abartısız, tüm gezegen Ruslar ve vatandaşlar arasında çok popüler.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.