SağlıkMüstahzarlar

"Artrodarin" Tabletler: kullanımı analoglar, yorumlara talimatlar

Osteoartrit - Birçok yaşlı insanlar acı bir çok tatsız bir hastalıktır. Bu uzun süreli eklem ağrısı ve aşırı kırılganlık ile karakterize edilir. Bu hastalığı tedavi edilmediği takdirde, kemiğin kademeli incelmesine ve yıkıma yol açacak, nedenle hastalığa çalıştırmak için önemlidir. osteoartrit için etkili bir tedavi ilaç "Artrodarin" olarak kabul edilir. Kullanım talimatları, hasta referansları, analoglar ilaçlar - makalemizde daha ayrıntılı olarak bu konuları dikkate deneyin.

Yapı ve Kompozisyon

Bu ilaç kemik yok olma süreci geciktirici, bir anti-enflamatuar ajan etkilidir. Bu ayrıştırma işlemi neden metaloproteinaz sentezini durur. aktif madde "Artrodarin" talimatı Diyaserin çağırması anlamına gelir. Yardımcı maddeler laktoz monohidrat, magnezyum stearat, koloidal silikon dioksittir. jelatinden yapılan beyaz opak kapsüller şeklinde hazırlanmasını çeker. Burada kapak onların yeşil renkte yapılır. Onlar sert ve yoğun olan, ancak onları açarsan, kapsülün bir sarı renk içinde görebilirsiniz. İlaç belirli bir kokusu vardır.

Kapsüller bunlar da karton kutular içinde paketlenir blister ambalajlar içinde temin edilmektedir. İlaç sadece reçete ile eczanelerden salınır. Tabletlerin raf ömrü 3 yıldır. Bu sefer kesinlikle yasaktır sonra bunları kullanın. Paket 1 10 tablet üç kabarcıklar içerir. İlaç pek ucuz çağrılabilir. bölgeye bağlı olarak, böyle bir paket 1200-2000 ruble hastaları mal olabilir.

Endikasyonları

Bir kural olarak, uzmanlar, birincil ya da ikincil, osteoartrit tedavisi için ilacın reçete. Kendi kendine tedavi bunu doktorunuzla danışmak gereklidir imkansız olduğu anlamına gelir. kullanım için "Artrodarin" kitabı önemli eklem harabiyeti sürecini yavaşlatır, anti-inflamatuar bir ajan anlamına gelir. Aynı zamanda ciddi kemik yaralanmaları sonrasında önleme eğitimi osteartrozov olarak kullanılır. Genellikle diğer analjezikler ve steroidal olmayan anti-enflamatuar ilaçlar ile birleştirildiğinde ilacın etkinliğini geliştirmek için.

yan etkiler

tedavide yan etkiler ortaya çıkması kullanımı için "Artrodarin" talimatı demektir ne yapıyor? Ilişkili belirtilerin sıklığı nadir olduğunu yazılır. Bununla birlikte, zaman zaman hasta halen farklı şiddette alerjik reaksiyonlar yakınırlar. Kural olarak, bu ilacın herhangi bir bileşenine karşı hastanın aşırı duyarlılık nedeniyle. Böylece, laktoz genellikle alerji neden olur. tespit zaman alarak durdurmak ve bir doktora danışmak gereklidir.

Çalışmalar ayrıca ilaç başladıktan sonra, hasta sindirim sorunları görünebilir olduğunu göstermektedir. Zaten gastrointestinal sistem hastalıkları muzdarip riski Çoğu insan. Hastalar giderek kusma içine gelişir bulantı, onların eziyet karın ağrısı ve kalıcı ishal hissediyorum. bu semptomlar eğilimi zaman hazırlık yapılması, fakat büyük ölçüde dozajı azaltmak değildir. Nedenle bağırsakları uyaran diğer ilaçlarla hapları birleştirmek mümkün değildir. Bu yalnızca bu yan etkileri kötüleştirebilir.

kapsül kullanımı, aynı zamanda önemli ölçüde idrar rengi etkileyebilir. Onun rengi genellikle sarıdan koyu kahverengiye değişir. Doz azaltılması ve bu sorunu çözmede yardımcı olur.

Kontrendikasyonlar

kuvvetle boşaltım sistemi organlarının çalışmalarını etkileyen ciddi araçlar, bir çare "Artrodarin" dir. Onun uygulama koşulu engelli karaciğer veya böbrek kötüleştirebilir. Bu nedenle, sadece doktorunuza danıştıktan sonra bu ilaç ile tedaviye başlamak için. Aynı zamanda kan testleri, dışkı ve idrar almak en iyisidir. İlaç kesinlikle yasaktır hangi ana kontrendikasyon, gebelik olduğunu. Herhangi hekim genellikle fetüse zarar verebilecek olasılığı düşüktür daha koruyucu madde atar edin. Genç bir çocuğun sağlığı üzerinde olumsuz bir etkisi olabilir gibi, "Artrodarin" ve emzirme kullanamaz. Buna göre, 18 yaşın altındaki çocuklara kapsül alarak aynı zamanda yasaktır.

Önlemler kronik böbrek yetmezliği veya hastalıktan muzdarip insanlar için ilaç reçete. Alt bağırsak sistemi uyarımı olan hastalarda ilaç almayın. Dozunun azaltılması ya da siz ilacın bir veya birden fazla bileşenlerine aşırı duyarlı olan algıladığında tabletleri kullanarak durdurmak gerekir. antrahionovym (müshil) aşırı duyarlılığı ilaç reddetmek için bir neden olabilir anlamına gelir.

ilaç "Artrodarin": kullanım talimatları

hareket ilaç için, uzun süre kullanmak gereklidir. Kural olarak, uzmanlar tercihen sabahları ve akşamları, o günde 2 kez alarak ve sadece ağır bir yemekten sonra öneriyoruz. Chew ve kapsül kesinlikle yasaktır çatlak. Onun içindekileri boşaltmak ve sadece bu ilaç hızla kana alır ve etkinliği büyük ölçüde azalacaktır nedeniyle olan taneleri yutmak imkansızdır. Kapsül su az miktarda içmek gerekir. Ayrıca "Artrodarin" talimatı onlar ilacın emilimini azaltan aynı zamanda antiasit almak tavsiye edilmez.

Kapsüllerin uzun süreli kullanımı karaciğer enzimleri ve periferik kan etkinliğini izlemek için düzenli ihtiyaç analiz eder. negatif bir eğilim, doz azaltmak veya tamamen ortadan kaldırmak ilaç. Benzer önlemler alınır ve böbrek fonksiyon bozukluğu, vardır. Tedavinin ilk etkisi, bir kural olarak, kullanım başladıktan sonra 2-4 hafta içinde bellidir. Genellikle doktorlar 4-5 ay boyunca alarak öneriyoruz.

aşırı dozda ilaç belirtileri

Düşük aşırı dozda ilaç olarak Zararsız "Artrodarin" talimatı çağırır. Yorumlar ilaçların aşırı kullanımı zayıflık hissi vardır ve ishal yoğunlaştırır söylüyorlar. Eğer ilaç durdurmak eğer belirtiler kaybolur. Doktor ne zaman reçete ciddi doz aşımı semptomatik tedavisi.

İlaç "Artrodarin": muadilleri

bunu göze alamaz hastalar, buna bir alternatif aramaya başlar böylece Bu ilaç pek ucuz çağrılabilir. Kural olarak, benzer mevcut yapıyla fon eczaneler. Ancak, keyfi olarak ilacı değiştiremezsiniz, doktorunuzla danışmak gereklidir. Biz en popüler değiştirmeleri "Artrodarina" listesi:

 • "Diafleks Rompharm" - hemen hemen aynı bileşime sahiptir, ancak 2 kat daha ucuz değer.
 • "Diatrin" - diye yan etkilerin oluşma çok daha yüksek bir olasılığa sahiptir.
 • "Artroker" - yüksek bir değere sahip, benzer bir ürün.
 • "Movageyn".

İlaçla ilgili olumlu geribildirim

Böyle pahalı ilaçları satın almadan önce, hastalar genellikle bu yolla işlem görmüş olması gerekmektedir başkalarının değerlendirmeleri açın. Kullanıcılar aktif kullanmadan deneyimlerini paylaşırlar. Etkili tıp denilen tabletler "Artrodarin" kullanım klavuzu. Yorumlar da yararlılığını teyit etmektedir. Internet kullanıcıları göre, ilaç aşağıdaki avantajlara sahiptir:

 • Birkaç uygulamalar tıp eklem ağrıları hafifletir sonra, onların sertliğini azaltır;
 • Uzun Tabii önemli ölçüde örneğin, eklemlerin hareketliliğini arttırır, hastalar merdivenlerden aşağı veya serbestçe dizleriniz bükük ile arabada oturup kendi başlarına şimdi olduğu bildirildi;
 • Uzun süre kaybolmaz uyuşturucu tedavi etkisi aldıktan sonra;
 • Hastalar para aldıktan sonra açıklanan yan etkiler büyük ölçüde gerçekleşmez unutmayın;
 • ilaç vücut üzerinde ciddi etkileri yoktur, bu yüzden birkaç ay sürebilir.

İlaçla ilgili Olumsuz yorumlar

Ancak, bazı insanlar ilaç sevmiyorum. Ne yazık ki, vücudumuzun işlemine farklı tepki, bu nedenle tüm hastalar uygun olacak hiçbir ilaç yoktur. tedavide bu aracı kullanmış hastaların bir kısmı nedeniyle bulunan aşağıdaki eksiklikler için kullanmak tavsiye etmiyoruz:

 • o eklemlerde ağrı hızlı rahatlama için uygun değildir bu yüzden ilaç tedavisinin etkisi, sadece birkaç hafta var;
 • Kapsüller oldukça büyük, bu yüzden onları çok uygun değildir yutmak;
 • İlacın yüksek maliyet, bu nedenle tüm hastalar uzun süre onları tedavi etmek gelemez;
 • Aldıktan başlangıç anlamına sonra midede bulantı ve ağırlık neden;
 • Antibiyotik alıcı belirgin dışkı hızlandırır ise, ishal görülmektedir.

Etkili ama son derece pahalı bir araç ilaç "Artrodarin" denebilir. kullanımı analoglar, kompozisyon ve yorumlara Talimatlar - bunlar bu makalede ayrıntılı olarak tartışılmıştır sorunlardır. Osteoartrit - Ciddi bir hastalık. düzgün veya çalıştırmak için hiç tedavi ileride aynı sakatlık yol açabilir komplikasyonlar, orada olacağından emin olun. "Artrodarin" kemik kaybı sürecini yavaşlatır, ama danıştıktan sonra ve doktorunuzun sıkı gözetimi altında alınmalıdır. Ayrıca sadece onun izni sonrasında olabilir analogları ile değiştirin.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.