SağlıkMüstahzarlar

"Novopassita" analoglar. "Novopassit": kullanımı analoglar, yorumlara talimatları ve serbest formu

Stres, anksiyete, uykusuzluk, anksiyete - bunlar, modern toplumun kaçınılmaz bir arkadaşlık vardı. 21. yüzyılın Hiperaktivite neredeyse herkes karşı karşıyadır. Böyle olumsuz durumları ile başa çıkmak için sakinleştirici almaya önerilmektedir. Bu grup tıp "Novopoassit" ayrılıyor. Sonuçta, ilacın bileşimi - benzersizdir. Bu nasıl çare alınır? Hiçbir patolojiler altında yararlı etki güvenebilirsiniz? Ve analoglar "Novopassita" olmadığını var?

kısa açıklaması

guaifenesin ile şifalı bitkilerin bir arada - Hazırlık "Novopassit" kombine Sedasyon ilginç bir yapıya sahiptir. Bu nedeniyle ilacın yüksek verimlilik için budur.

İlaç otlar, yararlı etkileri teyit edilmiştir zamanı içeriyor:

 • valerian;
 • Aziz sarı kantaron;
 • melisa;
 • şerbetçiotu;
 • tutku;
 • alıç;
 • mürverdeki.

guaifenesin ile birlikte bu tür bileşenler birçok nörolojik bozuklukların semptomlarını hafifletmek, huzur restorasyonuna katkıda bulunur.

Biz vücut üzerinde etkileri hakkında analogları "Novopassita" ele alırsak, tamamen böyle tezahürleri ortadan kaldırabilir tek araç olduğunu belirtti edilmelidir:

 • "Yönetici sendromu" - sabit bir zihinsel stres;
 • Sinir kökenli ishal bozuklukları.

Buna ek olarak, ilaç çok kabartmalar akut kaşıntılı dermatozlar , belirtileri kolaylaştırır menopoz sendromunun.

Bu formunda ilaç üretti:

 1. Tabletler. Yüzeyleri özel bir kaplama ile kaplanmıştır.
 2. Şurup. Biraz bulanık sıvı bu. Onun rengi - kahverengi. Şurup karakteristik koku belirgin. Depolama sırasında küçük bir çökelti düşebilir.

Biz analogları "Novopassita" konuşursak çoğunlukla "Pers" tıp önerilir. Ancak, bu tamamen doğru olmadığını unutmayın. Orijinal araç olarak aynı bileşime sahip ilaçların beri basitçe yok. ilaç "Persen" ilaç "Novopassit" farklı olarak, ki burada guaifenesin, orada sadece bitkisel bileşenleri içerir. Sonuç olarak, orijinal aracının gövdesi üzerinde etkisi ilacın "Persen" çok daha güçlüdür.

Endikasyonları

Hasta için uygun tedavinin seçilmesi Çoğu doktor (nörologlar, psikoterapoyt), tıp "Novopassit" reçete.

aracın kullanma Endikasyonları:

 1. sinirlilik, anksiyete, yorgunluk, dikkat dağıtıcı, korku, zihinsel bitkinlik, hafıza bozukluğu eşlik hafif Sinir zayıflığı.
 2. Uyku bozukluğu.
 3. Sinir gerginliği neden olduğu baş ağrısı.
 4. Migren.
 5. Menopoz sendromu.
 6. Yüksek nöromüsküler uyarılabilirlik.
 7. Distoni.
 8. Fonksiyonel gastrointestinal hastalıklar: dispepsi, irritabl bağırsak sendromu;
 9. Dermatozlar, kaşıntının eşlik: ürtiker, seboreik veya atopik egzama.

Ancak, bu aracın amacı göstergelerinden geniş değil sadece kaynaklanmaktadır. ilaç etkili bir araç olarak kanıtlanmıştır. Bu durumda, güvenlidir. Ayrıca bağımlılığı çağrıldı değil.

İlacın dozu

Her zaman doktor ilaç "Novopassit" uygulaması ile kabul edilmelidir.

Tabletler veya şurup dikkate talimatlarında verilen tavsiyeler alarak, alınacak:

 1. İlaç 12 yaşında döndü Yetişkinler ve çocuklar için tasarlanmıştır.
 2. Günde 3 kez 1 tablet almalıdır. Şurup seçilirse, o zaman tek bir doz - 5 ml (veya 1 çay kaşığı ..).
 3. araçların kullanımı 8 saatlik mola önerilir arasında.
 4. Gerek duyulursa, yukarıdaki yarısında dozunu artırmak için izin verilir.
 5. Sindirim tıp için tercihen bazen yiyecek alınmalıdır.
 6. Duygusal yük üstlendi bir kişi, tek olaydan önce 20-30 dakika için bu yollara başvurmak gerekir. Bu durumda, 1-2 tablet bir veya 5-10 ml şurup alır.
 7. Çözelti kullanılan seyreltilmez edilebilir. Ayrıca içeceklerde şurubu (çay, meyve suyu) seyreltmek için izin verdi.

"Novopassit" ilacı almak için özel talimatlar vardır. Henüz 12 yaşında olan çocuklar için, bu planın diğer birçok anlamı vardır. Ama bazen doktorlar yine çocuklar için reçete. Böyle bir karar, sadece hekim tarafından alınabilir. Dozaj araçları tamamen bireysel yüklü. Genellikle, 0.5 ya da 0.5 saat tabletlerdir. L. şurubu.

yan etkiler

aşağıdaki negatif semptomlar tedavi sırasında oluşabilir:

 • baş dönmesi, sersemlik, uyuşukluk, yorgunluk, dikkat azalması;
 • bulantı, ishal, kusma, mide ekşimesi, kabızlık;
 • döküntü, kaşıntı;
 • konvülsiyonlar, kas zayıflığı.

Kontrendikasyonlar

İlaç bir koşul vardı hastalarda kullanılmamalıdır:

 • miyasteni gravis;
 • aşırı duyarlılık;

Çok dikkatli bir şekilde gastrointestinal sistemin ciddi anormallikleri olan insanlar için ilaç reçete. 12 yaşından küçük çocukların tedavisi için ilaç tavsiye edilmez. Bunun tek istisnası doktor randevusu olduğunu.

İlacı aldıktan hastalar, hızlı tepki ve artan dikkatine ilgili faaliyetleri terk tavsiye edilir.

İlacın maliyeti

eczanede azından bir reçeteli ilaç "Novopassit" olmadan satın alabilirsiniz. İlacın fiyatı üretici, ambalaj ve salma formları bağlı olarak değişir.

aşağıdaki gibi ilacın ortalama maliyettir:

 1. "Novopassit" hapı. 30 hap Ambalaj 460 ruble hakkında hastayı mal olacak.
 2. "Novopassit" şurup. şişe (100 ml) başına fiyat 197 ruble.

fonların analoglar

Peki, bu araç değiştirilebilir? En önemlisi, ilacın aynı aktif maddeyi sahip yapısal analogları sahip olduğu gözlenmiştir. o ürünü değiştirmek için gerekli hale nedenle, asla doktor ele almak tavsiye edilir. Sonuçta, Novopassita' analogları vardır "insan vücudu üzerinde benzer bir etkiye sahiptir.

Bu ilaçlar şunlardır:

 • "Biotredin".
 • "Afobazol".
 • "Tenoten".
 • "Pers".
 • "Kindinorm".
 • "Sedavit".
 • "Ataraks".
 • "Sakin ol".
 • "Merkez-B."
 • "Knott".
 • "Amitriptilin".
 • "Sibazon".
 • "Menovalen".
 • "Dormiplant".
 • "Gerbastress".

Ancak, sadece bir analog almak için bu bir uzmana gerek hatırlanmalıdır.

Ne, "Novopassit" veya "Afobazol" iyidir?

Böyle bir görünüşte basit bir soru ile karşı karşıya kalan bu ilaçlar kompozisyon ve kullanım endikasyonları farklılık farkında olmalıdır.

"Novopassit" tıp anksiyete, ajitasyon ve diğer psikolojik belirtiler ortadan kaldırmak için tasarlanmıştır. ifade ilaç "Afobazol" sinir patolojilerin tezahürlerini durdurmak sağlar. Buna ek olarak, bu tür kalp krizi, basınç dalgalanmaları gibi fiziksel belirtiler, ortadan kaldırır.

Böylece, ilaç yapmak için ne zaman seçerek "Novopassit" veya "Afobazol", dikkate anksiyete eşlik tezahürleri almalıdır. Sakinleşmek istiyorsanız, anksiyete, korku kurtulmak gerginliği rahatlatmak, ideal bir seçenek ilk ilaç olacaktır. somatik semptomlar durumunda daha fazla ilaç "Afobazol" kullanmak için tercih edilir.

tıpla ilgili Görüşler

böyle ilaçları doktor ve hasta "Novopassit" olarak, ne dersiniz? Doktorların Yorumlar ilacın yüksek verim doğrulamaktadır. Uzmanlar, uyuşturucu mükemmel kabartmalar uykusuzluk, gece korkusu olduğuna dikkat. Bu etkili, saldırganlığı ortadan kaldırır sinirlilik rahatlatır, stresli durumlarda yatıştırır.

Bu durumda, uyuşturucu kullanımı için güvenlidir. Çünkü bu hastaların genellikle ilaç "Novopassit" atanır. doktorların Yorumlar aracı hızla sinir uyarılabilme ortadan PMS semptomlarını hafifletmek mümkün olduğunu göstermektedir. O, mavi ile baş edebiliyor depresyon belirtilerini azaltır, ışıktan stresi hafifletir.

Hastalar ayrıca bu ilaç oldukça etkili buluyorum. Birçok kişi vücut üzerindeki yararlı etkileri takdir. Uyuşturucu mükemmel kabartmalar sinirlilik, stres, anksiyete olduğunu vurgulamak. Ancak bunların çoğu uyku hali gibi böyle istenmeyen etkilere işaret ediyor.

faaliyetlerinin doğası gereği, sürekli psikolojik stres içinde olan insanlar, hemen hemen her zaman aracı ile onları taşımak savunuyorlar. Bu, herhangi bir zamanda ilaç almak ve onurlu hoş olmayan durumları ve stresleri tahammül sağlar.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.