HobiDikiş

Kağıttan elleriyle Şekil doğum günü

Eğer çocuğunuzu hatta onunla sürpriz yapmak istiyor musunuz? Kendi elleri yapılmış Şekil doğum günü, mükemmel bir tatil süslemeleri olacak. birçok yönden mümkün olun. Ortak çalışma bebekle vakit geçirmek için eğlenceli ve eğlenmek için harika bir yoldur.

düz tasarım

Kendi elleriyle Şekil doğum günü kağıt veya kartondan yapılabilir. Bu maddeler, iyi dekorasyon için bir temel olarak uygundur. Ürünü çevrelemek için gerekmiyorsa, imalat kolay yolu kullanırlar. Bu amaçla, yeterli görüntü sayfasını çizmek ve kontur bıçak veya makas ile kesmek.

Bu rakam tasarımı için destek bulmak veya kurulu "bacak" arka yapmak, dikey konabilir. Buna ek olarak, bu tür bir dekorasyon, askıda dantel, şerit veya bant üzerinden geçilecek iş parçası, bir veya daha fazla delik yapmak kolaydır.

hacimli ürün

Daha sonra düşünmemeye, yatay düzlemde dekorasyon güçlendirmek için nasıl, elleriyle doğum günü için rakam sahnelenecek yanal düzlem, doğrudan yapılabilir. yuvarlak bir tabana sahip veya masa ürünleri koymak için (3, 5, 6, vs.), bir yatay platformu sağlamak için önerilir. Ayrıca, fonksiyonel, lateral düzlem ve dekoratif özellikleri vardır. Bu hacim tasarımı her zaman daha mütevazi düz daha süslü, muhteşem bakacağız.

Buna ek olarak, burada ışıklandırmayı eklemek kolaydır. Bu aşağıdaki temelidir:

 1. karton veya ağır kağıt rakamı seçilen iki boşlukları üzerinde çizin.
 2. kalınlık numaralarına karşılık gelen bir bant genişliğine hazırlayın.
 3. tabanına yapışkan bant ile Tutkal yan kısmı (iki boşluk basamak). Yapışkan bant eldeki değilse, karşılıkları sağlar ve PVA kullanmak için bir kağıt şerit üzerine mümkündür.

Eğer bir tasarım oluşturmak için herhangi bir yol gerekli anlamaya Hangi herhangi seçin. Dekore ve düz ve hacimsel ürün farklı yöntemler olabilir. Yani dekor güzellik ve dekorasyon üzerine yapılan bir izlenim yaratır bu.

Ne büyüklükte bir rakam do

senin dekor boyutunun seçilmesi amaçlanan nesne veya malzeme ve zaman miktarı üzerinde çalışmak için hangi amaç için ya bağlı olacaktır. Popüler iç bir festival atmosferi yaratmak için harika süslemeler vardır. Bunlar 50 cm boyunda ve metre olarak yapılır. Bu tasarım kanepede, yerde koymak veya odanın uzayda asılabilir. Eğer bir festival tablo dekor koymak istiyorsanız, değer daha küçük bir rakam yapıyor. Kötü bir fikir - numaraların çelenk veya kart şeklinde. Eğer oluşturmak için zaman ve arzusu varsa, çeşitli boyut geçişleri farklı seçenekler denemek için.

tasarım fikirleri

Düz veya oluklu kağıt, - en kolay yolu süreç malzemeye en uygun fiyatlı ve kullanımı kolay. Farklı renk ve hatta basit bir levha ofis yazıcının malzeme işleme yöntemlerinin birleşimi farklı dekor yapmanızı sağlar. Peki, nasıl olabilir bir temel süslemek için:

 • dekor Quilling.
 • Ekleme toplu bir şekilde iç aydınlatma.
 • kareler veya oluklu dikdörtgenler Yapıştırma, şeritler halinde kesilir.
 • bükülmüş bobinler veya gül şeritlerin kullanın.
 • krep kağıt renkleri Sahne.

yönteminin seçimi zaman ve kağıt miktarına bağlıdır. Muhteşem çalışma kabartmalı dalgalı renkli kağıt ve metalik, parlaklaştıncılar, kullanılarak elde edilmiştir.

Genellikle bez kullanın saten kurdeleler, düğmeler, boncuklar, payetler, boncuklar, renkli koni tabanına yapıştırılmış. Etkileyici çerçeveye dişin hassas şeffaf hava versiyonlarını bekliyoruz. Onların seçenekleri tamamlayıcı, hazır fikirleri alın tatil için muhteşem bir dekor yaratmak!

bebek için seçenekler

Elleri doğum gününde numarası "2" kağıt şeritler, hatta hamur veya mum şeklinde yapılmış olabilir. Küçük olanlar için bebek koparmak veya kemirmek mümkün olacağını küçük ayrıntıları kullanmak daha iyi değil.

İyi kullanım oluklu kağıt. alt-tabaka için çimen ve yapıştırıcı katmanlar şeklinde çentikler ile kutuların bir çok kesme kolaydır kaynaktan. renkler veya tek renkli versiyonunun bir gökkuşağı şeklinde Uygun fikir.

Biraz bir hediye

Eğer kızlar için kağıt dışarı elleriyle doğum günü için bir rakam oluşturursanız, fırfırlar herhangi bir fikir kullanabilirsiniz, çiçekler gölgeler pembe. bunun bir düz renkli kağıt varsa, güller obkleyte temeli.

Aşağıdaki yapacak kadar böyle bir basit ve güzel unsurlarını yapmak için:

 1. kenarından merkezine spiral bir daire kesin.
 2. ön formun ortaya çıkan sıkıca döndürün.
 3. yapıştırıcı ile elde edin.
 4. Obkleyte boş rakamlar çiçekler yaptı.

Başlangıçta farklı çap ve spiral ve değişim genişliği çevreler alırsanız boyutlarda kontrast üzerine dekor çeşitli alabilirsiniz. güller yarıda yerleştirilen boncuklar veya iğneler ile dekore. Onlar gül tabanına bağlı ve kafaları dekoratif bir rolü gerçekleştirmek. Bu gibi çiçek da oluklu kağıt şeritler elde edilir. Ayrıca güzel çıkıyor.

oluklu kağıt yatay şeritler birçok katmanı tutkal - başka etkili ve hızlı kızlar için bir seçenek imalatı. Bu etek veya elbise fırfır veya fırfırlar etkisi yaratacaktır. Eğer kırmızı veya mor için açık pembeden renklerin bir derecelenme kullanırsanız, çok güzel bir dekorasyon olsun.

Erkek olursa kendi elleriyle doğum Şekil

Genç beyler için, tabii ki, çiçekler ve fırfırlar kullanır ve böylece güzel ama sade bir dekora almak için izin veren bir yöntem seçmeyin. uygun renk paletini (sadece hayır pembe) kullanın. Dekorasyon (uzun sürmüyor) oluk kareler bir çok temel olabilir. İkinci düzenleme - yapmak için oluklu kağıt renkleri. Bu tabakalar halinde birden fazla yaprak bağlamak bir akordeon gibi hepsini bir araya koyun ve ortasında bağlantılıydı ve katmanları dağıtmak için yeterli. karanfil gibi Bu çiçekler.

Onlar Terry yüzeyinin etkisi yaratacak çok sayıda taban üzerine yapıştırıldı. mavi veya yeşil kağıt Out o çocuk için uygundur. En makinelerinin görüntüleri ile dekore edilebilir, daha sonra dekorasyon tam bir kızın benzemiyor edilir.

Büyük çocuklar için ne yapılmalı

Üç yaşından büyük çocuklar, zaten kağıttan tatil süslemeleri yapmaya kendilerini meşgul olabilir. Örneğin, kendi elleriyle doğum gününde numarası "3" yapılabilir Quilling teknikleri. Bir çocuğun en basit unsurları kendiniz bükmek mümkün olacak. Bu zor olursa, bunu kendin yap, ve küçük yardımcısı basitçe tabanına işlenmiş parçalar yapıştırmak edelim.

Bu şekilde, süs eşyaları tümüyle bükülmüş halkalar, yaprak, çiçek ve petal monte yapı opak kağıt substratı (düz veya toplu) ve delikli rakamlar, yapılmış.

Eğer hayal uygularsanız, örneğin, bu yöntem erkekler için öyküler uydurur makinesi, motosiklet, tekne bir sayı veya çocuğun hayatının başka özellik girmeniz kolaydır.

Onun doğum günü için kendi elleriyle "4" rakamı daha sofistike teknoloji ile ortaklaşa yapılabilir. kütle parçaları yapıştırıcı için çerçeve karton ya da ağır kağıt. ampuller veya geleneksel Noel çelenk önünde yuvaları bırakın ve Dağı içeride. Yani, bir yığın haneli arkadan aydınlatmalı üretirler.

Kendi elleri farklı şekillerde yapılabilir Yani doğum rakam. Her tatilde kolayca yeni bir süs yapabilirsiniz.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.