HobiDikiş

Birkaç sırlar, nasıl bir elastik bant ile zemine bir etek dikmek için

Çeşitli mevsim maksi etek fashionistaların arasında popüler olmaya devam etmektedir. Garip ama zemine etek herkese uyar: Düşük ve yüksek, sıska ve çok iyi, mükemmel bir uyum elde etmek için, doğru çözüm bulmak için önemlidir. kadın giysileri ve farklı doku ve renk kumaşların seçimi bol ait şeylerin terzilik kolaylığı göz önüne alındığında, daha çok kız dikiş temellerini öğrenmek eğilimi neden görmek kolaydır. Sonuçta, elleriyle uzun etek, çıkıyor, birkaç sırlarını olsa hala var, çok zor değil olun. İşte onlar hakkında ve kesilmiş tüm olası hataları ortadan kaldırmak için, bilmek istiyorum.

Nasıl bir etek dikmek için bir elastik bant ile zemine ve yapmanız gereken? İlk olarak, gerekli kumaş, iplik, elastik ve dikiş makinesi. İkinci olarak, arzu. O, bir dikiş yapmak üst sakız üzerine dikmek için kumaş bir parça koparmak daha kolaydır, sadece bir şey olabilir gibi görünüyor. Bu seçenek zaman ne de beceri ne gerektiren, çok basittir. Ama her zaman vardır bir "ama" - Bu etek sadece sıska uygun, ancak muhteşem formların sahibiyseniz, o zaman ulaşamaz güzel ağzına ile iniş olacak. Yani soru "doğar Nasıl bir etek dikmek için o dolgun patenci veya bir kızda uyumlu görünüyordu ki, bir elastik bant ile veya orijinal kemer ile zemine?" Bu soruyu cevaplamak için, bize nispeten kolay ve herhangi bir şekil yalan aynen dikilir uzun etek, kesmek için birkaç seçenek düşünelim.

Seçenek 1 - etek-sun

Birisi etek güneş Fat Lady bakma, ve risk dolayısıyla değmez ve kumaşın iki uzunluklarda çok para harcayacak söyleyerek itiraz edebilirler. Eğer dikmek Ama eğer sakız üzerinde bir etek-güneş cezası ile en ince şifon gelen, ancak astar parlayan değil, astar uzunluğu, muhtemelen pek bir mini yapmak, bu seçenek itiraz muhtemeldir. Bu kesim için ince şifon iki semicircles ve yumuşak iki semicircles etek kumaş astar. hacim iniş hattı etek tarafından yarım daire ortasında eteğin kesme üst dekore. Bu kesim, eteğin aşağıdan yukarıya doğru bir onay alan uzunluğu tanımlanması, bu uzunluk her yerde aynı olması gerekir. Daha sonra, yan dikişler ve etek astarı üst ters çevirin. detayların hem sonra birlikte yanlış tarafları toplayın ve lastik bir bant ile kayış ense dikin.

aşağıdaki gibi bir elastik bant ile kayış:

  • 4 cm boyutlarında ölçülmüş kalça, serbest obleganie ilave edildi;
  • kumaş uzunluk ölçümü + 4 cm ile 8 cm arasında bir dikdörtgen kesilir;
  • bu dokuma şerit, uzunlamasına ikiye katlanmış (alt içinde) ve katlama çizgisi 3 cm açmak;
  • işlenecek parçanın içerisine uyum çizgisi kenar kesme zamkı ve bunun vdevayut açısından (kullanım sırasında kıvrılmasını sakız, boyut olarak dişeti dokusu germe kayışı boyunca dikiş için gerekli olan);
  • kesitli bantlar dikilmiş ve işlem vardır.

Seçenek 2 - düz etek yere

Yukarıda belirtilen elastik bant düz kesim, zemine bir etek dikmek öğrenmek için. Eğer sıska şeklin sahibi değilseniz Ama, sadece hafif bir eğim ile, bir yamuk şeklinde, başka bir deyişle, yukarı doğru hafifçe eğimli kesintilerle, iki adet etek kesip daha iyidir. Bu sakız etrafında aşırı kıvrımlar kaldırmak için yapılır. ve kayış eklem: Daha sonra, dikiş işlemi, ilk uygulamada olduğu gibi aynıdır.

elastik bir bant ile zemine bir etek dikmek nasıl bazı nüansları ele olması, kolayca işe geri almak ve tüm işlerin sonu moda yeni elbiseler şeklinde büyük bir ödül gelecektir emin olabiliriz.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.