Ev ve AileÇocuklar

Nasıl bir sapan İpuçları seçme

Bir aile eklenmesini bekleniyorsa, mutlaka küçük adamın yeni dünyaya gelenler konforlu ve rahat olmasını sağlamak için önceden hazırlanmak için çalışacağız. Ne yazık ki, pek çok modern ebeveyn beşikler, merkezleri ve farklı çocuk çeyiz çok sayıda beşik, iyi Puset seçer, ancak hatta slinglerin yönünde bakma. Ve boşuna! Bu aksesuar anlamlı ebeveynler için hayat daha kolay hale getirebilir. Ve bebek onunla mutlu olacağından emin.

Hala ne olduğunu bilmiyorsanız, bu makalenin içeriğini mutlaka okuyun. İçinde en popüler kumaşlar, stilleri açıklamaları bulacaksınız, sen çok sayıda fotoğraf göreceksiniz. Ayrıca pratik öneriler olacak, nasıl bir askı seçme anlatır. Birçok ebeveyn deneyim anlaşılacağı Bu aksesuar o - kesinlikle sadece sıradışı ek ve bir oyuncak. Aslında, tekerlekli sandalye için mükemmel bir alternatif olabilir. Ama en değerli özel çocuklar içindir bulabilirsiniz. özel anneler gelince.

Neden sapan?

Modern yaşamın yüksek temposu, kendi koşullarını belirler. Her kadın doğumdan sonra ev kadınları rolü kabul eder. Bazıları onun sevdiği şeyi yapmak, seyahat etmek ve geliştirmek için, çalışmaya devam ediyoruz. Ya bebeğinizi beslemek için eller serbest ve her yerde fırsat daha iyi ne olabilir? Belki artık hayal gerekiyor.

Bu umutları sapan anne açar bulunmaktadır. Bu bir bebek taşıdığını ellerini tutmak değil sağlayan ve içinde bebek çok daha uygundur. Biraz yolcu aç, anne sorunsuz onu beslemek anlamına farkeden. Tabii ki, onun elbiseleri meme erişimi kısıtlamak yoksa. Kumaş güvenilir meraklı gözlerden en gizli örtbas. Eğer bir çocuk için bir askı seçmeden önce, bu özellik sizin verilip alakalı düşünün.

Doktorlar ne diyor?

Kalça displazi, arka küçük mükemmel destek yavru kuş, anne sütünün annemin kalbinin sesini, yerli koku ve kullanılabilirliğini yatıştırıcı önlenmesi - Yukarıdakilerin hepsi rolünü küçümsenemez. Tüm dünyada Pediyatristler kuvvetle taşıyan bu bebeği önerilir. bir askı nasıl seçileceği ile ilgili sorular hamile kadınları, doktorlar büyük bir zevkle cevap. doğum öncesi kliniklerde birçok büyük şehirlerde, doğumevi ve çocuk klinikleri genç anneler danışmanları deneyimli babywearing ve emzirme, destek merkezleri kurdu. Tabii ki, onların yardımıyla kolayca en uygun seçeneği seçebilir. Bu mümkün değilse Ancak, kendileri tüm inceliklerini anlamak gereklidir.

Birlikte yetişkinler için çocuk hekimleri ve doktorlar ile. değil kolay bir iş - Bütün anneler ayı ve sağlıklı çocuk doğurmak olduğunu biliyoruz. Ve mutluluk ödemek için bazen eklem problemleri ve birçok kronik hastalıkların alevlenmesi var. Bir çok genç annelerin genellikle bel ve omurga ağrı şikayetçi. Bu nedenle, cerrahlar mutlu babywearing için karşılama moda bulunmaktadır. Kumaş eşit omuz, sırt, bel ve kalça arasında yük dağıtan bir gerçektir. Bu parçaların her biri çok düşük ağırlık zorundadır. Sadece onun kollarında bebeği giymek daha unspeakably iyidir. Cerrahlar doğru askı seçerseniz, herhangi bir ilaç vermeden kas-iskelet sisteminin birçok hastalığın kurtulmak için inanıyoruz.

nasıl değil öğrenmek için ...

Bir çok genç anne hakkında bilgi edinmek için zaman var neyi sapanlar bebekler için. Nasıl onları en iyi seçilir? Ne yazık ki, beceriksiz tavsiye ve bright advertising bazen bize böylesine kötü bir oyun oynar. Hatta saygın çocuk dergilerinde ve çocuklar için mal iyi mağazalarda sıklıkla kesinlikle çocukları giyemezsin görmek. uygunsuz sapan başlıca belirtileri:

 • kaplama olması, köpükleri.
 • payı dikey bir düzenleme ve atkı iplikleri ile kumaş.
 • Sentetik malzemeler.
 • bükülmüş tel yüzüğü.
 • Gerilebilir örgü kumaş, örgü kumaş.

Neden herşey yanlış ve zararlıdır? cevaplar basittir. Alaşım halkaları oldukça etkileyici ağırlıkları kaldırabilecek ve açık hasar görebilir ve çocuk sıvışarak. Köpük yastık yükselmek ve bunların pratik kullanımı söz konusu değildir. Eğer amaç için uygun olmayan bu kumaştan bir askı yapmak buysa, sadece kendi işlevlerini gerçekleştirmek için mümkün olmayacaktır.

Biz de kangurular hakkında konuşmalıyız. Belki de bu bir çocuk için yapabileceğiniz en kötü şeydir. Onun pozisyonu için anormal fizyolojisinde, o rahatsız edici ve bazen korkutucu oldu. çocuk külot üzerinde asılı gibi. Ve velilerin omuzlarına fazla baskı var. Bu konuda çalışmalar bir yıldan fazla tutulan edilmiş, daha şaşırtıcı böyle "Cicco", "Mazerkea", "Aprica" ve diğerleri gibi çocuk ürünlerinin en iyi üreticilerinden bir ürün yelpazesine arasında böyle perenosok varlığını görünüyor. Ama güvenen kullanıcılar ambalaj tamamen neergonomichnogo bebek taşıyıcısı üzerine yazılır cazip sözcüğü ERGO, cazip vardır. Ben reklamcılık inanayım? Belki daha iyi böyle tartışmalı aksesuar fikri terk ve sağ askı nasıl seçileceği düşünmek.

dokuma kumaş askı olarak mı?

askı için en popüler malzeme - diyagonal örgü ile bir kumaş, denim yapısal olarak biraz benzer. Lifler onun maiyeti, pürüzsüz, ücretsiz hareketli. Bu taşıyıcı ve yolcunun gövdesi şeklini alarak, biraz germek için kumaş sağlar. Nedeniyle bu tür özelliklerine, sapan kıvrımlar uzuv tarafından transfer edildi değil, ciltte iz bırakmaz, basmayın.

Web'de kompozisyonuna çok farklıdır. Piyasadaki bugün olduğu tüm listelemek için zordur. Ama bir askı seçme nasıl bilmiyorum edenler, siz resimlerinde çok farklı katkı maddeleri olduğu gerçeğine dikkat edilmelidir. Onlar özel nitelikler askı takmak:

 1. Pamuk. her mevsim için uygundur en yaygın malzeme.
 2. Bambu - nefes güzel şeyler. "Kamyon" için ideal olan ağır yolcu sürmek de.
 3. Keten - harika kaldırma kumaş, hoş yaz aylarında bile giymek.
 4. İpek - malzeme çok dokunmaya, güzel serin. düşük ağırlığı ile bebekler için uygundur.
 5. Yün - yumuşak kumaş, kış için mükemmel, ama küçük taşıma kapasitesine sahip.

Tabii ki, tüm bunlar değildir. Eğer sert çalışıyorsanız, lifler ısırgan ve hatta kenevir ile MPE malzemeyi bulabilirsiniz. Hatırı sayılır popüler örme askılar. Ama onlar sadece çocuklar yaşamın ilk birkaç hafta için uygundur. Ve triko deneyiminde çocuk gereklidir taşımak. Genellikle ikinci veya üçüncü bebeği oldu anneleri haline gelmektedir.

Sling-atkı

Belki de bu en yaygın türüdür. Uzunluğu 5-7 metre, 50 ila 80 cm arasında bir boyu olabilir. Bazı üreticileri özel eşarplar yapmak bez parçası. Ama pratik kullanımını açıklamak oldukça mümkün değildir ve arzu öne.

eşarp farklı şekillerde giyilebilir. COC, TBM, CPS: Eğer öğrenmek seçerseniz, kesinlikle aşağıdaki terimleri hatırlamak zorunda. bunların ne anlama öğrendikten sonra, Üzülmeyin, tek seferde anlıyoruz. Bu ve "bir cep çapraz", "cebinde haç" en popüler rulo adı böyle "sırtında haç." İlk iki doğum kırıntısı den kullanılabilir. bebek yürümeye tarafın bakarak daha iyi 7 ayda arkasına, yapılan bir değişiklik annesinin göğsüne şekerleme için daha ilginç olacaktır.

Nasıl bir sapan-atkı seçilir? dikkatli bir şekilde nefes ve lekeler için kumaş kontrol, dikişler dikkat, iyi bilinen üreticileri güven. Dış kusurlar performans özelliklerini etkilemez, ancak değil ondan sonra, satın almadan önce öğrenmek için arzu edilir.

halkalı

sargı ile rahatsız sevmiyorum olanlar için, böyle bir seçenek için idealdir. Yeni doğan koltuğu ve altı aylık bebeği koymak mümkündür. Ama yaşındaki uygun olması pek mümkün değildir kırıntıları giyerler.

Bir seçmeden önce halkalı sapan, niteliksel ve kullanışlı köpüksüz ekler üzerinde hatırlıyorum. Bu 2.5 ila 3.5 metre arasında, iki halka dikilmiş olan uçlarından birinden boyutunda kumaş parçası. kaynağın kalitesini ve halka büyük ve dökme olmalıdır gerçeğine dikkat edin. iş yapıldığı gibi, bunlardan biri, viraj ve saniyede serbest bırakılması serbest kuyruk iplik yeterlidir. Tabii ki, bu halkalı askısı kullanmasına eğer tüm yükü sırt ve tek omuz düşecek düşünmekte yarar var. satın almadan önce, bu seçenekle memnun olup olmadıklarını düşünüyorum.

kendine güvenen biniciler için: Mayıs-sapan ve ergo sırt çantası

Bebek 6 aylıkken olduğunda, Mayıs-askısı veya sırt çantası ergonomik giymek başlayabilir. Kanguru ile bu mükemmel taşınabilirliği karıştırmayın! Bunlar oldukça farklı yapılır. Mayıs ayında, sırt çantası veya bebek ebeveyn gövdesine çizilmiş, gamachok gibi kıçını prosazhena, omurga üzerindeki yükü ve pelvis değildir. Bu güvenle taşımak giyiyor.

kendi aralarında, onlar çok benzer. Sadece fasteksy ve Mayıs-sapan ile askıları tutan bir sırt çantası - örgü açıyla kumaş sapandan dikilir ipli. Seç sapan sırt çantası o kadar kolay değildir. temel kuralları hatırlayın:

 • Sert sırt - kötü sırt çantası ana özelliği.
 • Doğal kumaşlar tercih vermek için arzu edilir.
 • fasteksy dikkat edin. Onlar güçlü olmalıdır.
 • Geniş bant - rahat ve uzun giyen anahtarıdır.

"Shorty" hakkında birkaç kelime

Doğru çocuk perenosok en popüler ve yaygın türlerinden üç kabul var üstünde. Ve yeni doğan için doğru askı nasıl seçileceği anlıyoruz. Ama bu kadar çok ilginç şeyler vardır! Çok üzgünüm bu aksesuarın faydalarını takdir Pek çok ebeveyn, onların çok renkli hayvanları ile ayrılmak ...

Bir acele değmez! Örneğin, Kang kimin bebeği bile bu ebeveynler 2-2,5 yıl döndü ve bazen daha, yardım etmek mükemmel olabilir. diğer ikisi ise bu sapan-eşarp küçük boyutlu, omzunda iki uç bağlama, - kalçasından. Bu taşıma medeniyet bir bulgu değil, birçok antik halkları tarafından kullanılmıştır. Ve Güney Amerika ve Asya'nın uzak bölgelerinde yaşayan kabilelerin bazı Kang ve bugün çocukları.

Bir başka popüler "bücür" - Rebozo. Bu atkı alttürüdür, ama onun boyu oldukça küçük - 2,5-3,5 metre. Çok farklı şekillerde çeşitli rüzgar da mümkündür. Bir Rebozo bir bebek giyen doğuştan olabilir inanıyordu, ancak zaten sadece biraz dinlenmek için annemin kollarından biniyor, koşma, oturma eminiz yetişkin çocukların ebeveynleri arasında böyle bir sapan teorilerden en popüler olanı. Bu sapan-eşarp boyutunu seçmek için nasıl sorusunu gündeme getirmektedir. Farklı aksesuarlarla ölçme, bir cevap aramaya en iyisidir. Eğer böyle bir fırsat yoksa, normal dokunun bir parçası ile çeşitli yara deneyin. birkaç parçadan dikilmiş olup olmadığı önemli değildir. Rağmen tabii ki, en etkili uydurma markalı eşarplar olurdu.

üreticileri

Bugün, pazar çeşitli hediyeler bebekler için askılarla. Bu nasıl tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak seçilir? En ünlü üreticilerinden üretimini görmek için değer. Aşağıdaki tabloda bir askı seçmeden önce gezinmek yardımcı olur.

isim

Ülke prozvoditel s

fiyat segmenti

TTX çizim Özellikleri

"Ellevill"

Norveç

ortalama

Jakar, yük kapasitesi, desen çok çeşitli

"Hoppedits"

Almanya

Ortalama, pahalı

Ortalama kapasite, klasik desenler, limitler

"Didimos"

Almanya

Ortalama, pahalı

İlk biri. Olağandışı desenler, yük kapasitesi, mükemmel kalitede

"Girasol"

Almanya

sevgili

en iyilerinden biri. Parlak, yüksek kaliteli boya, çizgili, sıradışı desenler, çizimler büyük bir seçim

"Lennilamb"

Polonya

bütçe

doku yapıları, yüksek aşınma direnci, farklı parametreler

"Osha"

İngiltere

ortalama

Çok güzel eşarplar kaliteli

"Bebiloniya"

Polonya

ortalama

İlk eşarp, güzel tasarım, kaliteli için ideal

özel askılar

Bazı üreticiler bu aksesuarların benzersiz koleksiyonları üretirler. Onlar bir askı nasıl seçileceği hakkında bir soru sordu sadece genç bir anne ile ilgilenen olması olası değildir. Ama konu olanlar, bez $ 1,000, hatta daha şeridi ödemek için nasıl anlar. şey sınırlı sürümleri üretilen çarpıcı tasarımlar bir dizi olmasıdır. Bu sözde sınırlar.

Ama başka bir yolu yoktur. Ünlü yapımcı "Vatanay" tarafından Sling "Pamir" - Bu çarpıcı bir örnek. Bunlar üzerinde elle yapılan bir tezgahta. Balkanların vahşi bir yere büyük annesini yapar. yaş ve benzeri görülmemiş titizlik nedeniyle, metresi askı yılda sadece 3-4 oluşturmak için yönetir. Bu nedenle, birkaçıdır. Sonuç olarak, bunlardan birinin fiyatı binlerce avro ulaşabilir.

Bu atkı yukarıdaki fotoğrafta görüldüğü olmasıdır. Belki de gerçekten paradır. Ya da belki bu hikayenin tamamı - artık bir yetkili pazarlama daha.

tarzında Aksesuarları

Birçok anneler için sorun değil sadece Sling tercih ne yatıyor, ama aslında ne giymek. Bu nedenle, hatırı sayılır popüler askı çanta, sırt çantaları ve diğer birçok aksesuar, kendisi taşıyan aynı kumaştan yapılmış veya tonda iplikten örme.

Eğer unutulmaz ve canlı görüntü oluşturmak istiyor musunuz? Komple eldivenler küpe, ayakkabı, eşarp. Ve kırıntıları üzerinde Eğer tayt veya atkı ile aynı renkteki örgü bere üzerinde deneyebilirsiniz. Soğuk sezon için özel bir sapan ceket olma mükemmel bir seçimdir. Her zamanki giysi bakıldığında, bu bebeği kapsayan özel bir insert sahip olması ile farklılık gösterir. en uygun seçenek - Hamilelik sırasında bir ceket satın almak. büyüyen karın sonra da mükemmel bir konumdadır.

konuya da Yıldız

Birkaç yıl boyunca şirketin "Ellevill" yüzü şarkıcı Natalia O'Shea oldu. bir sapan kızı Nina Onun neşeli ve şık görüntüler tüm dünyada anneler ilham veriyor. Bebek zaten yeterince büyük ve uzun bir süre için bağımsız hareket edebilir, ama Natalya genç annelerle deneyimlerini paylaşmaya devam ediyor. O mutlu bebekler için bir askı seçmek konusunda tavsiye verir.

Oğlu Evelyn Bledans de özel bir çocuk doğdu Simon, parlak çizgili askıda yaşamın ilk ayı geçirdi. Groupies aksesuar da Anfisa Chekhov ve Maria Kozhevnikova vardır. Bunun ve yabancı ünlüler kayıtsız: Brad Pitt ve eşi Andzhelina Dzholli, Dzhuliya Roberts, Gwen Stefani ve diğerleri.

Topluluk Sling Media

seyahatten hoşlanırım Aktif insanlar, hobileri için zaman ayırın. Bunlar genellikle bir askı seçme hatta doğumdan sonra yüksek oranda yavaşlatmak yoktur. Eğer uygun takip karar verirseniz, şehirde yaşamak slingonositelyami yakından tanımak için emin olun. Birçoğu iletişim kurmak ve deneyimlerini paylaşmak amacıyla düzenli aralıklarla toplanacaktır. Zaten yeterince idman var olanlar, öğrenmek ve yeni başlayanlar yardımcı olur. Onlar boyutunu seçin, askı rüzgar yardım kalitesini ve tasarımını belirleyebilir.

Kasabanızdaki böyle bir kulüp henüz buysa, belki de sen kaynağında durmak mı? Hiçbir şey babywearing sonra rahat bir eşarpla onların değerli yavrular taşıyan, şimdiye yürümeye çalıştı kayıtsız kimse, bırakmaz bir bulaşıcı hastalık, aradı.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.