ModaAlışveriş

Ne yuvarlak yüz uyum için kapakları. Yuvarlak yüz için modeller kapakları

Doğru seçilmiş headdress Soğuk havalarda sıcak sadece can değil, aynı zamanda onun sahibi çok daha çekici hale getirmek için. Başarıyla doğal onuru sahibini vurgulamak ve dikkatli aksesuarı seçilmelidir eksiklikler uzak bakmak için. Birçok bu yuvarlak yüz için kapaklar almaya inanmak - çok zor, imkansız bir görev, ama o kadar değil. Sonra, nedenlerini açıklayacaktır.

Özellikler tür modeller

elmacık kemikleri ve çene düz ve yumuşak ve yüz uzunluğu hattı genişliğine hemen hemen eşit olan - bunlar yuvarlak yüzün ayırt edici özellikleridir. Bu form, genç ve "Doll" bazı verir, flört ve güzel görünüyor. başlık seçimi konusunda Bununla birlikte, burada dikkatli olmak gerekir. görsel izin yüzünü çekin ve her halükarda daha yuvarlak şekil yapmak olmaz bir model seçmek için gerekli.

moda modelleri

için modeller Caps , yuvarlak yüz stilistler tavsiyesi üzerine, çok sıkı-uydurma olmamalı, yüksek veya orta bir uyum var. Bu büyük bir uzun taban plakasını sarkan ya da küçük bir boyutu zhokeyka siperliği ile olan alır olabilir. açık alnı - ana kural Bu şapkaları takmak etmektir. görsel yüzü daha uzun hale yüz ve üst şapka üst kısmını açın ve oval bakacağız. Asimetrik modeller de yuvarlak yüz için çok iyi Caps.

Bir diğer popüler seçenek - yanaklar kenarlarına daraltmak için. Bu amaçla model için en uygun: kulak-kanatlı bir kap, uzun kulaklı, şapka, atkı ve şapka vardır, yine belli bir alaka elde edilir "boru" olarak adlandırılan. İlk model şu anda çok geniş bir popülerlik sahiptir. Seçimi örme şapka yuvarlak yüz için, akılda tutmak oldukça mümkündür. O da farklı uzunluklarda kulaklarıyla, onsuz bir siperlik ile, kürk yapılacak olur ve.

LIC veya zarif çene altında ilave bir miktar oluşturmak, yüz ve boyun çevresine sarılan atkı boru, görsel olarak yüz uzanır ve onun tam yanakları kapsar. Şal - Rus halk tarzı hayranları için bir seçenek. Bu kısmen gizleyerek, yuvarlak yüz için idealdir. Yuvarlak yüz için başka moda stil kapaklar - cap-luk (bir bone yanı sıra davlumbaz veya kaputu denir).

Ayrıca yüksek taç olan bir örgü kapağı kullanabilirsiniz. Örneğin ve Panama ya da dar alanları ile şapka biçiminde ortalama yüksekliği taç. Ya da uzaktan zırh Rus kahramanlar, yani bunlardan biri ve muhtemelen bir Kızıl Ordu budenovka benzeyen bir kap-kask olabilir. Bu stil kulakları olan, ve onlar olmadan üretilebilir. Eğer kürk ürünleri tercih ederseniz, en iyi seçim, bir kap-ve Kubanka kap-demeti olurdu.

seçerken ne önlemek için?

Zaten anlaşıldığı gibi yuvarlak yüz, sen dergilerde gördüğünüz bir fotoğraf için Bayan şapkalar, çok çeşitlidir. onlar özgünlüğü ile tamamlayan, avangard görüntüsünü do - Aynı anda Olağandışı kesikler karıştırılmamalıdır. kafasına yakın klasik örgü, bu kızları yaklaşım yok, çünkü herkes gibi bir şapka seçemezsiniz. Yuvarlak kürk hacmi kapaklar olası süsleme yuvarlak yüz vardır. Yani, hangi seçeneklerin bir yuvarlak yüz şekli için başarısız şunlardır:

  • kaş aşağı alnı örten Caps, küçük form örme.
  • Bu tipik halini alır.
  • Shaggy kürk şapka büyük hacimli.
  • Caps "Tablet", "kek" - retro tarzında düz şekil şapkalar.
  • Her zamanki şapka bir alternatif - kürk kulaklıklar, kollukları, görsel bir kişi genişletin.

sığmayan bir model seçmek isteyenler için ipucu

Yuvarlak yüz için yukarıdaki kapaklar sığmadı. Hala gerçekten bu tarz modeli giymek istiyorum veya şartların şu anda sadece olası bir aşınma böyle ise, o saçlar veya düz patlama birkaç ipliklerini serbest bırakılması gerekir. Bu kısmen yüzün "yuvarlama" istenmeyen etkisini yok eder.

Nasıl diğer gardırop öğeleri ile kapağı birleştirmek: ipuçları kızlar

Yuvarlak yüzler için Bayan şapka ideal birkaç diğer parametrelerin doğru hesapla gardırop tamamlayacak:

  • büyüme;
  • Şekil tipi;
  • giyim renk ve stil.

Yuvarlak bir yüzü, düşük koltuk yüksekliği ile kombine varsa, büyük hacimli ve şapka seçmek gerekmez. başlık da genel tarzı ve dış giyim ile birleştirilmelidir. Sıkı ceket veya yağmurluk ile kapağı, küçük kürk kap, klasik bir bere birleştirilir. kürk veya deri ekleri ile ilginç şapkalar - bir aşağı ceket veya ceket "Alaska" fit kulak kanatları, bir koyun derisi ceket için. makalemizde bulabilirsiniz fotoğraflar bunlar yuvarlak yüzleri, için Örme şapkası bunları örme büyük olması gerekir ya da orijinal bir süs veya bir resim vardı edecek, evrensel bir seçenektir.

renk kapaklar

, Küllü yeşil ve kırmızı parlak soluk - - şeftali, Açık Kahverengi olarak pastel renkler, - biz renklerin konulu dokunursanız, esmerler sarışın, mor, soğuk renkler için daha uygun özellikle mavi ve yoğundur koyu kahverengi ve parlak yeşil. Siyah ve beyaz modelleri herkes için genellikle.

Şapkalar kapaklar ne tür uygun yuvarlak yüz dayanmayan sadece seçilmelidir. Ayrıca hesaba ikamet, sıcaklık koşullarının bölgenin özelliklerini almak gerekir. hipotermi olduğunu ve farklı hava koşulları için şapkalar birkaç model olması daha iyi olurdu başın Aşırı ısınma olarak tehlikelidir.

Vücut oranı ve büyüme

Bir elbise seçerken, aynı zamanda vücut oranları ve büyüme konusunda unutma.

Bir kız kırılgan ise yuvarlak yüzler için Caps, her durumda hantal ve kürk olmamalıdır, bu komik görünüyor. Hem de biraz örgü kap içinde büyük bir kadın olarak.

ile uyum bulunmalıdır yüz hatları kapaklar hamiline. kapakların açık geometrik şekli burun, gözler, dudak zarif çizgileriyle bayanlar uymaz. Canlı avangart elbiseler klasik özellikleri ile kız giyen için uygun değildir.

Yuvarlak yüzler için Caps da artış odaklanarak, seçilmelidir. Geniş kenarlı şapkalar , yüksek büyüme olanlar - ve yüksek model küçük kız ve küçük ve minyatür modeller giyemem.

Yuvarlak yüzlü kadınlar şapkalar kapaklar ve şapkalar geometrik kesim uygun. lapels ile, büyük viskoz - bu tür ürünler şekli daha oval uzun olmasına yardımcı olabilir. Bir siperlik sahip büyük modelleri, büyük ve hatta daha iyi asimetrik dekoratif öğeler olduğunu, özellikle de aynı görevi gerçekleştirmek için tasarlanmıştır.

Son olarak, küçük

Demek ki kapaklar uygun yuvarlak yüz ne ile anlıyoruz. basit kurallar gözlemek ve, sen şeklini ayarlamak ince, daha dar hale kişi doğal onurunu vurgulayabilirsiniz seçim sırları başvurmadan.

Ama kapak sadece görsel olarak yapmak gerektiğini unutmamak gerekir oval yüz tarzı ve renk düzeninde üst giysi yaklaşım genel yolu ile ve daha uzun, ama aynı zamanda uyum içinde, hem de değil saç bozmak ve iyi seçilmiş makyaj kapatmayın. Bu nedenle, tavsiye en iyi kaynak yaparken yuvarlak yüz için modellerin seçiminde bir ayna ve kapaklar şeklinde görgü kendi duygusu halen de tek. o zaman tüm bireysel özellikleri ile en ideal seçecek, bir şapka çalışırken, bu hatırlayın.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.