ÇirkinlikAraçlar ve ekipmanları

Metalin ne tür, el makası?

Şu anda, metal kesme makasları gibi bir araç olmazdı hiçbir marangoz vardır. Bize bu cihazı ele alalım. Onların temel amacı - Çeşitli metal kesme ve metal profillerin uygulamasıdır. Şu anda orada işin belirli bir türü için farklı cihazlar çok çeşitli olmakla birlikte, metal kesimi için manuel makas en güvenilir. Şimdi bu farklı malzemelerden yapılmış ve bunlar monolitik olmak için uzun bir süre durdu. aracının tanıtıcısı en özel PVC malzemesinin üzerine kaplanabilir, metalden imal edilmektedir ve çeneler kesme için kullanılan çelik alaşım. Yani metal makas kılavuzun anda mevcut halde, özellikle kullanılmış olan bu cihazlarla karşılaştırıldığında, hafif olmasıdır. Bir metal kesici takım verilerine sırasında insana maksimum konfor sağlar ve çaba koymak için ihtiyacı ortadan kaldırmak üzere sap şekilde yapılır.

Aracın Çeşitler

Şu sırada, metal el makasları sıradan ve bir manivela ile olabilmektedir.

Ortak düzenekler ile ilgili olarak, bunlar, dövme işlemi ile tek parça yapılan bir kesme yüzeyine sahiptir. Bu yöntem uygulandığı zaman kesme kuvveti gösterge sapın uzunluğu ve kesme kenarının oranı tamamen bağlıdır. Makas bir sap ve bir kesme kafası ile donatılmış bir şanzıman ile bağlantı. Bu parçaların her biri iyi sonunda ek bir manivela çaba oluşturmasına izin monte ediliyor. Bir araç kullanıyorsanız bu tür fiziksel çabalar çok az. Bu enstrümanlar fonksiyonlarına göre sınıflandırılır:

• Bunlar doğrudan ve düz kesim olabilir. Bu araç kolayca sadece itmek gerekir bunun için metal malzemelerin çeşitli ile başa çıkmak için yardımcı olacak bir uzun bıçak vardır ve her şey kesilecek.

• Ayrıca sadece evrensel bir araçtır makas, bir çift vardır. Bu cihazlar, sürekli geçiş kesme metal ürünler, hem de küçük kontürler veya yarıçaplarının kesme kullanılabilir vardır. Bu gibi bir metal makas elle büyük ölçüde ortasında bir tabaka olarak ve kesici kenarı kenarlarda da iş kolaylaştırabilir.

• küçük yarıçaplı kesilmesini gerçekleştirmek için, özel yeterince kullanmak kıvırcık makas. Onların bıçak çarpıcı forma sahiptir ve ihtiyacınız şeklini kesip yardımcı olur.

Sol ve sağ

Muhtemelen makas hem sağ hem sol olabilir, bu konuda bilmiyordum. Bazı Sol-Handed Makas özellikle sol elini kullananlar için tasarlanmış inanıyorum, ama bu durum böyle değil. Bu araçlar sol ve sağ kesim metal kullanılmaktadır. Her hırdavatçı, seçebilir ve bu el çelik makas, (135 840 ruble.) Kabul edilebilir ve herkes gelemez hangi fiyatı satın alabilirsiniz.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.