Ev ve AileAksesuarlar

Silikon mutfak eşyaları - mutfakta vazgeçilmez yardımcısı

Hangi kadın lezzetli ve özgün yemekleri ile ailenizi şımartmaya sevmez? Özellikle internette herhangi gurme memnun edecek kadar çok müsait tarifleri vardır. Bir proses mutfak başyapıtları sopa ve sıkıcı yıkama yemek pişirmek için kullanılan tüm mutfak eşyaları ile ilişkili olmayan hazırlamak ve bitmiş yemeğin size silikon mutfak eşyaları gibi yeniliklerin yararlanabilir, sıradışı ve çok lezzetli görünüyor. sahip olduğu eşsiz özellikleri, kolay ve kullanışlı bir pişirme sağlanır. Birçok kesinlikle, silikondan yapılmış çanak ne tür ilgilenen ve aynı zamanda nasıl seçmek için ve nasıl iyi bakacağınızı. Tüm soruların cevapları - aşağıda.

Silikon Tencere nedir?

Sıvı silikon aletleri üretimi için kullanılır. son kimyasal reaksiyonlar tabi tutulması ile silis onu alır. Elde edilen malzeme, alerjik reaksiyonlara neden olmaz ısıtma üzerine zararlı maddeler ve hoş olmayan kokuların yaymaz, (yüksek sıcaklıklar yanı sıra dondurma dayanabilir) etkili olan sıcaklık özellikle dirençlidir esneklik ve plastikliğe sahip, yapışmasını önler. Kalite özelliklere sahip bu listeyi okuduktan sonra, malzemeden mutfak eşyaları satın almaktan kaçınmaya zordur.

mağazalarda rafların üzerinde, kek, kurabiye ve kekler pişirmek için silikon kalıp her türlü çok sayıda bulabilirsiniz. Ayrıca silikon yapılmış bıçakları, kap sahipleri, fırçalar, paspaslar, süzgeçler üretti. Ancak, pişirme için silikon mutfak eşyaları tüm aralığı arasında popülerdir. Bu çok kolay tatlılar pişir olmasından kaynaklanmaktadır. Kalıplar, dayanıklı benzersiz bir görünüm, bu hamur yapışmaz var ve bitmiş yemeğin zahmetsizce çıkartılabilir.

Silikon mutfak: seçim kuralları

Silikon tencere seçerken ana kural farkındalık olduğunu. Her şeyden önce ambalajın üzerindeki bilgileri okuyun. CE veya FDA, ürünlerin gıda üretiminin standartlarını karşılamak anlamına gelir: O aşağıdaki kısaltmalar katıldı olması arzu edilir. ambalaj herhangi bir bilgi yokluğunda ise bir altı ürün ile uğraşıyoruz çünkü, rafta geri bir ürün göndermek için çekinmeyin.

İkincisi, yemekler yayılan koku değerlendirir. tatsız, sert görünüyorsa aynı koku olacak o ya da yemekler pişirilir, çünkü kimyasal, o zaman bu ürün, mutfakta olmamalıdır.

Geçen kuraldır - Satın alma eksik etmeyin. tanımı gereği, sadece kaliteli malzemeler kullanarak doğru teknolojiye yapılan Silikon sofra takımları, ucuz olamaz.

Nasıl silikondan yapılmış eşyaları bakımı için?

Bakım silikon mutfak son derece basittir. Kullanımdan sonra ılık su ile durulanır ve kuru bir havlu ile silin için yeterlidir. Önemli olan - aşındırıcı maddeler ile silikon mutfak aletleri yüzeyini temizlemek için kullanmayın.

Eğer ciddiye silikon pişirme olanakları satın düşünüyorsun, o zaman şu tavsiyesine dikkat. silikondan yapılmış İtalyan kaplar (örneğin, Silikomart) piyasada iyi kendisi kurmuştur. Bu yüzden satın alma ile çok mutlu olacağım olduğunu seçerek, kalite, güç ve dayanıklılık bir kriter olarak kabul edilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.