ÇirkinlikInşaat

Yazlık evler Modül binalar soba, bir veranda ve duş ısındı

Kulübe Bungalov ins yaz tatili için gerekli bir katkı olabilir. Bununla birlikte, inşaat dikkate çalışma bazı özelliklerini almalı önce. Bir veranda, duş yapımı, hem de bir fırında olmadığını belirlemek için önemlidir.

verandalar inşaatı Özellikleri

Yapım başlangıç belirlenmesi gerekir önce bile sipariş kerede veya veranda sonuçta inşa edilecek. Dachnaya yalıtımlı kabinler rüzgar mutfağa karşı korumak için bir veranda sahip olmalıdır, bu bileşenin, tasarım uygular uzayda olmak veya dinlenme tutabilir. Eğer inşaat işlerinde yeterli deneyime sahip değilseniz, sundurma ana binanın yapımından sonra yüklemek için daha iyidir. sonra - O inşaat bağlamak değil bir kutu ve bir veranda, inşa etmek daha kolay olacaktır.

Isınma kulübe

Dachnaya yalıtım geç sonbahar için kullanılabilir kabinleri. Bu ısıtma enerji tüketmek zorunda değildir. zemin altında yalıtım alanı üretecek aksi sistem elemanları otsyreyut ve zamanından önce harap olacak, yeter. vakıf ayağı arasında boşlukların sorunu çözmek için bir şey ile doldurulmalıdır, bu olabilir , kırmataş levhalar ya da tuğla savaş açtı.

duş kabinleri düzenlemenin Özellikleri

Kulübe yalıtımlı kabinler duş ile donatılmış olmalıdır, bu sıcak su gerektirecektir. sıcak su sistemine sahip yüklü kazan veya fırın, bu sadece rahat değil, aynı zamanda güvensiz zaman çözüme başvurmak gerekli değildir. Yaz aylarında su ısıtma güneş panelleri için kullanabilirsiniz. Bugün nispeten hesaplı fiyata satın alabilirsiniz.

kanalizasyon sisteminin inşaatı

Kabinler, evler kanalizasyon sistemine sahip olmalıdır ısındı eğer duş inşaatı, su almak gerekir çünkü. Ayrıca komşularının sahip olanlar en fazla mesafe korunmalıdır için geçerlidir lağım çukuruna veya fosseptik su temin sistemi, hem de konut binaları, sıhhi ihtiyaçlarına göre. Diğer şeylerin yanı sıra, giriş sıhhi varil için belirli bir yer sağlamak için gereklidir. Mümkünse, ile kabin yapımında Vidanjör kullanabilirsiniz 4 mücavir alan için komşularıyla işbirliği yapabiliriz. duş yazlık yalıtımlı kabinler fosseptik açıklanan tipte düzenlemesini kapsar teknolojisi üzerine inşa edilecek ise, yüksek maliyetler eşlik eder yeraltı drenaj sistemini çalıştırmak için ihtiyaç olmayacaktır.

Villa kabinleri kalkanının inşası Özellikleri

Portatif binalar evler geleneksel panellerle oldukça sık sıraya ısıttı. Bu yöntem en basit olarak hizmet vermektedir. Çerçeve daha uygun olacağı yere monte edilmelidir, ama bundan sonra form kutusuna olmalıdır tek bir yapı içinde yıkmak gerekir. Eğer sunta, OSB veya kontrplak levhalar kullanılarak zemin ve duvar kılıfını bırakmaya gerek içinde. kapıları yüklemeniz gerekir sonra, pencere ve çatı hafif malzemeler kullanılarak montaj sistemi. Bu konuda biz o kabinler hazır varsayabiliriz. çok kısa ömürlü olduğu için bu tür yapılar genellikle sadece bir sezon için kullanılmaktadır. fırın ile yalıtılmış Bungalov Cottage CIP paneller kullanılarak inşa edilebilir. Fırının içinde yükleme gerekirse, taban boyutları kendisini her bir yanı üzerinde 20 cm fırının tasarım daha yüksek olmalıdır, çelik levhanın korunmalıdır. Gerekirse yanında fırın ve ateşe dayanıklı malzeme ile kaplanmış olması olan yakın aralıklı duvar takılmasından önce korumak için. olarak vakıf donatmak için gerekli değildir bu yüzden çok fazla ağırlığa sahip olmaması gerektiğini, model fırın hesaplamasından gereklidir seçin. Buna ek olarak, tasarım örtüşme kabin üzerinde aşırı bir baskı olmamalıdır.

log ve kereste inşaat yürütülmesi

Böyle tasarımlar çok prezentabl bakmak, ancak yapımında oldukça büyük bir miktar ödemek zorunda kalacak dikkate almak zorundadır. Daha sonra banyoya altında bir tasarım dönüştürmek istiyorsanız, o zaman bu seçenek sadece bir şeydir.

yapımı için metal kullanımı

fırın ile yalıtılmış Bungalov Cottage metalden inşa edilebilir. Bu seçenek kaynak makinesi ile çalışma becerilerine sahip olanlar sanatçılar için uygundur. Bu tür yapıların inşaat temel oluşturmak gerek olacak sırasında, yapının beton bloklar üzerinde kurulacaktır. Eğer ihtiyaç içinde kaybolur bir süre sonra kabin yapımı sonra, inşaat kolayca sökülebilir, kaldırılabilir. Bu durumda, bir baz olarak, bir güç devresi kabın kullanımı. çerçeveler ve köşe yazılarda olacaktır tüp profilli 80 x 80 x 4 mm. üst ve alt kaplama 60 x 60 mm bağlı parçaların yapılmalıdır. Sen, ilgili boyutların markalarını kullanabilirsiniz. duvar pencere ve kapılar için açıklıklar olan ahşap çerçeveler, yüklemeniz gerekecektir.

ahşap kulübe yönelik temellerin inşaatı Özellikleri

Portatif binalar ahşap oldukça uzun bir zaman içinde inşa edilmiş bir teras ile dağ evi ısındı, yaklaşık 1 ay harcamak zorunda kalacaklar. antiseptikler ve su itici karışımları ile tedavi edilecek kullanmadan önce tüm unsurları. yapım aşamasında Lay kolon taban girintili değildir. Yüzeyde kirişler 150 x 150 mm yapılmış destek çerçevesi monte etmek gerekir. Bu taç düşürecektir. Bu alt ray çerçeve yüklemeniz gerekir. Çukur çevre üzerinde 1.5 m yakalanmasıyla tabanı altında kazmak gerekir. Çukur bir geotekstil yatıyordu ve kum 10 santimetre pedi dökmek gerekir. kutuplar teslim edildikten sonra, yastık toprak yüzeyine kadar doldurulmalıdır. Tipik olarak, kabinler uzun süreli kullanım için ülkemizin topraklarında inşa edilir, bu sürecin gerekli ilginin verilmesi gereken nedeni budur.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.