ModaGiysi

Koyun postu Trendy yelek - Sezonun trendi

Aktif ve şık kadın ve soğuk havalarda soğuk sezonunda erkekler favori için giyim üretimi için hemen hemen tüm moda evleri ve markaların en güncel eğilimler hakiki koyun derisi bir yelek oldu. Paris'te ne de Milan ya da Londra ya da New York ne sezon "sonbahar-kış" nin show önde gelen modacılarına hiçbiri bu süper acil öğeler olmadan olmamıştır. Aşık kolsuz bir moda ikonu ve televizyon yıldızı, stilist ve tasarımcı Reychel Zoui olduğunu. Ona dolap bir takım şeyler vardır.

Tabii ki, bu sizin için iyi bir model pick up zamanı. Neden bunu yapmak için çok gereklidir? Pöstekimi yelek için birçok nedeni Dolabında göründü vardır.

İlk. moda

Sen moda yükseklikte hep vardır, ama kürk dushegreyka daha bu sezon daha popüler bir şey yoktur. Bu köpek ya da arkadaşlarınızla bir toplantıyla yürüyüşe, kulüp ve partilerde giyilebilir. Bütün bu giysi yere ilginç görünüyordu ve ilgisini hayran çekmek - En fazla, tarihte ve bir moda etkinliğinde gitmek egzersiz veya favori niteliğine gezintiye mümkündür.

İkinci. görüntü

Koyun postu Yelek etrafında yüze. Sarışınlar, esmerler veya kızıllar, ince, spor ya da lezzetli, genç kızlar ve yetişkin bayanlar - Bu moda aksesuarı Kraliyet dekorasyon gibi görünecek her kadına. alçakgönüllülükle herhangi kusurları sayarlar, bu avantajlı olası tüm şekiller onurunu vurgulayan Bindirme. Eğer yolu her durum için genel bir rahatlama sağlar, dışarı çıkmak ve için ona ayakkabı, kemer veya bel bandı, çanta ve takı Picking, bir yönlü ve uygun yaratacaktır.

Üçüncü. stil

kürk yelek koyun derisi koyarak, bir lüks kürk dayalı bireysel ve benzersiz tarzı kendi vurgulamak. Bir kadın bu kadar fazla ne süslemeleri, onun zarafeti, zarafet ve enfes tadı vurgulamak?!

Dördüncü. pratiklik

Başka neden - yıllarca sürecektir yüksek kaliteli kalemlerin pratiklik. etnik tarzda Giyim her zaman olmuştur ve popülerliğinin zirvesinde olacaktır. kumaş, kesim ve stilini değiştirmek ve halk klasikleri değişmeden kalabilir. Diğerleri sadece aksesuarları, çanta, ayakkabı, pantolon ve etek olacaktır. Koyun postu Yelek hemen hemen değişmeden ve hala taze ve modern kalacaktır. Hatta size tank top veya demode yorgun olduğunu hissediyorum kez, yine de aile ve ev işlerine tatil için rahat, rahat ve sıcak giysiler olacaktır.

Beşinci. fiyat

yalnızca bu, matematikle ilgili ise moda markası tarafından bile tank top, çok makul bir fiyata sahip garanti süresi koyun kürk yapılan ürünler çorap yaklaşık yedi yıldır. Daha azıyla Yüksek kaliteli koyun derisi yelek kadın marka terfi, ama farklı bir giyinme ve klasik kesim ile bir pazarlık çağrılabilir.

Altıncı. rahat, sıcak, rahat

Kürk - soğuk hava için mükemmel. Kolsuz kesim hareketlerinizi zarar vermekle kalmayıp, kürk güvenilir donmaktan korunmalıdır. Yün kazık, vücudunuzu masaj yorgun kaslarınızı dinlenmek, sinir uçlarını uyarmak ve böylece kan dolaşımını ve uyku geliştirmek için memnun olacaktır. insan vücudu üzerinde koyun kürkü yararlı etkileri çok çalışmalarla kanıtlanmıştır.

Hangi modeller bugün tasarımcıları sunuyoruz?

Eğer tat ve bütçesi üzerinde seçeneği seçebilirsiniz.

 • Trendy yelek koyun derisi yorumlama antik: boyun armholes ve havai cepleri ile kesilmiş elmas kürk parçaları olarak toplanan sanat yapılan yorgan. pantolon veya şort, kısa etek ve deri detayları uydurma - Bu varyant "kaya" tarzında görüntüye, daha doğrusu, biraz acımasız ve formda görünüyor.
 • Orijinal yelek tarzı koyun derisi dede. Bu uzun bir kürk kenarı ile tabaklanmış koyun basit bir kaba dikişli yakın bağlantı kesilmiş parçaları vardır. onun belirgin dış kusurları ve beceriksizlik rağmen, hassas ve kolayca uzun elbiseler, dar etek ve pantolon kalem benzeri daralmış ve düz, hatta ücretsiz kesmek ile oluşturulmuş bir para cezası oluşturmak için yardımcı olur.
 • Fantezi yelekler, dışarıda kürk uyarlanmış. Bir bitirme gibi minik kelepçeleri ve süs koyun derisi koyu renk standı. Böyle bir seçenek kıyafet kuralları sürekli bir iş gardırop ile, işin garibi, bakacağız. Diğer kombinasyonlar onun biraz ağırdır.
 • Genç ve dişil çözelti - dışında monte dushegreyka yürütülen kürk ve elmas biçimli uyarlanmış adettir. Modelin vurgulamak hacmi dlinnovorsny vortnik-raf. giyim neredeyse herhangi bir kombinasyonu için Evrensel şey.
 • Kavramsal çözüm - Bir yelek kolsuz kat şeklinde. Çok çözümlerle zarif giysi. renk sığan hemen her konuda Kombine.
 • avangart çözümü - kollar için yarıkları olan bir kürk parça halinde uyarlanmış kolsuz bluz. Eğimli, düzensiz şekil kadınsı ve kırılgan hale getirir. Yapılacaklar donatılmış bir silüet ve hafif dokuları bakacağız.
 • Moda Trendleri - yelekler diz neredeyse ulaşan uzun bir kazık ile Koyun postu. Bu, hemen hemen şekil gizler ve hantal hale getiren bir kompleks giysilerdir. Bu bir balıkçı yaka üzerine, giysi altındaki olmadan çok ince kız ve yıpranmış uyuyor, ama kemer altında.

Zaten sevgili için bu teklif moda bilmeli artık seçimlere karar verdik. Geçerli moda gelen erkek koyun derisi kürk yelek satın alabilirsiniz:

 • zarif ve şık genç adam için uzun bir şekerleme ile.
 • detayları ile askeri tarzı kamuflaj.
 • kürk parçalarının Klasik kesim.
 • Ya da sportif bir tarzda kapitone.
 • mont, kolsuz şeklinde kesin.

Kendini sev, hakiki Koyun postu, evrensel kullanışlı, pratik ve şık yelek Kendine ve adam sıcak ver.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.