ModaGiysi

Kaması ve platformu: neyi nerede ve onları giymek için?

tek bir ses Modern stilistler görüntü ayakkabı ile başlar söylüyorlar. Ona başka her şey kaydedebilirsiniz. Ve gerçekten de, taklitten deri botlar veya yıpranmış ayakkabılar Külkedisi bir durumuna geri prensesi dönmek edebiliyoruz. Tersine, fırsat ayakkabılar için uygun yüksek kaliteli, Kişiliğinizi vurgulamak ve size konfor sağlar. Buna ek olarak, bir bütün olarak kıyafeti ile kombine "aşağı" olmak çok önemlidir. Hatta en güzel ve pahalı kaması ve platformu için uygundur bir blazer ve babetler ile saçma bakacağız katılıyorum lüks elbise ya da tam etek "öldürmek".

Biz topuklu koymak

Stiletto ayakkabılar platform üzerinde uzun süre ve hemen kazanmış büyük popülerlik için mağaza raflarında ortaya çıktı. Bu tip ayakkabı birçok avantajı vardır. Birincisi, sen, şeklini ayarlamak daha uzun bir silüet ve bacaklarını yapmanızı sağlar - uzun ve ince. İkincisi, yüksek topuklu bir çift yavaşça kaldırıma kalça, topuk yüksek sesle tıkırtısını sallanan zaman onların sahibinin yürüyüş inanılmaz seksi yapmak ve erkek başları sonra kendilerini açın. Platform ek stabilite sağladığı için arada, onları yürüyüş, kadar zor görünse de değildir ve eşit ayak üzerindeki yükü dağıtır. Kaması ve platformu (dolayı onun kıvanç tekrar) yürümeye sırasında daha az hasarlı ayak olması gerçeğiyle iyi.

Biz kıyafeti seçmek

Yani, bir moda satın almış topuklu ayakkabılar ve onlar için giysi almak ne düşünerek geniş açık gardırop önünde duran düşünce? Yeni ayakkabılar klasik kalem etek ve elbiseler-dava ile güzel bakacağız çünkü ilk, klasiklerin mutluluk severler olacaktır. Doğrudan ve dar pantolon da çalışır. gömlek,: bu durumda "top" seçilmesi sadece hayal gücü ile sınırlıdır ipek bluz, sıkı ceketler ve hatta bir sweatshirt. Onların muhteşem formunu vitrin arıyorsanız, cesaretle tozluk ve tunik yüksek topuklu ve platformu birleştirir. senin kıyafeti zorlu bulabilir, bu durumda, çok kısa olmadığından emin Ancak dikkat edin. Başka kazan-kazan durumu - skinny jeans, sıska ve hacimli kazak büyük örme. Yaz aylarında bahçesinde? Bu favori ayakkabı vazgeçmek zorunda anlamına gelmez! Uzun şort ve bir ipek gömlek ile bunları giyin. Sonbaharda zarif trençkot, omuzlarında atabilir deri ceket, bu ayakkabılar her şey için uygundur, çünkü bir ceket ya da hafif bir ceket! Bu sezon resmin Ostromodnyh -, kot pantolon, bir erkek arkadaşı soluk bileklerine, zarif ayakkabıları ve parlak üstündeki sıvadı.

renk tayfı

ayakkabısının rengine hakkında birkaç söz söyleyelim. yoksa bu konuda bir fikir birliği yoktur. Birisi ayakkabı elbise rengine uyacak gerektiğini düşünüyor, bazıları dış giyim tezat gerektiğine inanıyoruz. sizin için doğru nedir, kendiniz karar verin. Aynı çanta için de geçerli, sen uyum içinde kesinlikle onu almak veya tezat oynayabilirler.

Ayakkabılarını ne uymuyor?

Ama ne kaması ve bu spor tarzı ait herhangi bir giysi makale ile yani sen, platformda giyilmemelidir. Geniş pantolon, cepler ve perçinler, abartılı mont ve kaban dolu bol kot pantolon - tüm bu tamamen farklı bir ayakkabı gerektirir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.