SağlıkGörme

Cafà Fransa (puan): yorum sürücüler

İstatistikler acımasızca tüm trafik kazalarının% 77 gibi üzerine parlak güneş, sis, kar, alacakaranlık ve gibi doğal olayların sebep olduğu yolda, kötü görüş kaynaklanır belirtiyor. D. yanı örneğin farklı bir doğaya müdahalesi, hafif yaklaşan farlara kıyasla Bunu bağlı olarak ışıklı işaretler ve d. vurgulamaktadır.

Bu nasıl oluyor?

Özellikle sadece sonuçlanan güneş, sürücünün kör gözlerle, düşük konumda güneşin parlak ışınları, karayolunda hakkında tam bir genel kaybetti, ama cesetleri hızla lastik. Aynı etki ve asfalt parlamayı ve diğer yüzeyler oluşur. Böylece keskinliği, şekil ve nesne renginin rahatsız algılanması, görüntü kontrastı azalır bozulur. Bütün bunlar göz retinaya ters ters uzun süre maruz rağmen görsel yorgunluk şiddetli semptomlar eşlik eder - sık kırpması, üstünkörü bakışta, gözlerde keskin ağrılar, ağırlık hissi, vs ...

Geceleri, sürüş ile ilgili temel sorun, düşük kontrast olduğunu. Bunun nedeni - gecenin spektrumu ve mavi ışığın akşam ışığı üstünlüğü. yaklaşan farlar gelen aşırı ve göz kamaştırıcı gözleri ışık ekler.

Cafà Fransa - sürücüler için özel gözlük!

Yukarıdaki durumların her türlü derdine Gerçek derde deva sürücünün gözlük Cafà Fransa'dır. Yorumlar sürücüler gerçekten lensler polarize bu aksesuarların kullanımı görünürlüğü önemli iyileşmeye katkıda bulunur ve dolayısıyla sürüş güvenliğini iyileştirmek olduğunu göstermektedir. Bunların etki prensibi polarizasyon gözlükleri esas olarak yansıyan polarize ışık budama vardır. Fotoğraflar aşağıda gözlük ve onlarsız bir gece yolun görünümünü göstermektedir.

Değişiklikler ve noktaların aralığı CAFA Fransa

Kahverengi ve sarı lensler - Böyle modifikasyonlar mevcut Cafà Fransa (puan) olduğunu. gözlük görsel paraziti ortadan kaldırmak ve net günlerde ve kötü hava görünürlüğünü artırmak - Yorumlar sürücüleri tamamen aksesuarları üreticileri kendi türdeki her işlevselliği eşleşen fikirlerini desteklemek. Her değişiklik için, parametreler ve şekil için bir aksesuar en uygun alıcı seçmek için izin erkekler, kadın, spor serisi yanı sıra unisex bölünmüş gözlük birçok modelleri, vardır. edinim süreci çok basittir. Eğer aksesuarı sürüş için yeri doldurulamaz olduğunu elinde - Örneğin, bir perakende veya çevrimiçi mağaza sürücü noktaları Cafà Fransa onlar hakkında olumlu yorumlar onur CF 8206, ödenen para, ve tüm seçti.

net günlerce Nokta

Bir kutuplaşma ile (kahverengi veya gri) karanlık lensler gözlükler, parlak güneş ışığı altında kararan parlamaya karşı korur ve göz yorgunluğu önlemek kazandırıyor. Buna ek olarak, modern otomobillerin birçok sürücü ön cam pano üzerinde bir yansıması olarak, bu tür sorun tanıdık. Ve inanılmaz bir mücadele böyle Cafà Fransa (puan) bulunuyor. Yorumlar tamamen bunu doğrulamaktadır. Hatta arabanın ön cam tüm kusurları parlak güneşi göstermek için "seven": .. Bu nedenle vb kapıcılar, çizik, gres filmi, toz, terleme, tarafından giyilen, bir baş-kuvvetli vurgular, ancak sadece bu sıkıntılara sürücü noktalarını Cafà kaldırabilirsiniz fransa. Bu dayanışma içinde sürücülerin incelemeleri.

Bu kayda değer, bağlı "beceri" puan bant genişliği retina rodopsin duyarlılığı sorumlu kurtarma durumu göz dokuları gibi reseptör teşvik etmek için bir gevşeme eylemi ile spektrum. Bu özellik karanlık merceklerle tüm ürünleri CAFA Fransa sahiptir ve özellikle de gözlük Cafà Fransa CF8511 Motorsiklet. Yorumlar kamyoncu gözler bile bin kilometre için sürekli operasyon sonrası yorgun hissetmiyorum söylüyorlar.

İmalatçı aynı zamanda balıkçılık ve avcılık bu serideki gözlük kullanılmasını önerir.

hava ve günün karanlık kez Seçenekler

Sarı lensler gözlükler vb böyle sis, kar, yağmur gibi, hem de yağış sırasında, bulutlu ve karanlık gökyüzünde, gece sürme sürüş ve için tasarlanmıştır. D. karanlık gökyüzü radyasyon spektrumunun olarak mavi-beyaz ışık bir overabundance filtreleyerek dağılımı için en hassas, sarı lensler ile güneş gözlüğü CAFA Fransa netlik ve yolun görüntünün kontrastını arttırmak, bunlar esasen farlar, aydınlatma, reklam tasarımları, ıslak asfalt gelen parlamayı emer ve karşıdan gelen arabaların kör farları önler.

Sayaç yüksek kirişler ve hatta "Xenon" - Bütün bu darbeler sürücü gözlük Cafà Fransa üstlenecek. Bu aksesuar ile gece yolculuğu denemek için şanslı herkese incelemeleri, bu gerçeği teyit etmektedir. Ayrıca, sarı lensler ile gözlük, güneşin varlığı etkisi (sarı-turuncu renkli) yapay yaratılış sayesinde, sırayla, sürüş sürecinde yararlı etkileri olduğu başarısız olamaz, çevre, ruh ve algı geliştirir.

Neden Cafà Fransa güneş gözlüğü?

erkek hem de kadınlar için - tüm çerçeveleri ve sabitleme parçaları, hafifliği ve yüzey işleme ürünleri CAFA Fransa güvenilirliği sayesinde tüm sürücüler için rahat ve güvenlidir. Bol çeşit polarize gözlük Cafà Fransa uygun boyutunu ve şeklini seçmek için her sürücünün verir. Bu cihazın Yorumlar sahipleri kendi durumunu gösterir. Bir ürünün ortalama maliyeti Rusya'da ortalama vatandaş için oldukça pahalıdır 1200 ruble vardır. Örneğin, yorum çok olumludur sürücünün Cafà Fransa CF 8511, 999 ruble perakende maliyetini gözlük. Bu hesabı bu aksesuarı getirebilir faydaları içine almaya hala eğer, fiyat% 100 haklı olduğu açıktır.

Cafà Fransa vs Konvansiyonel güneş gözlüğü

CAFA sarı lensler Fransa yorum karanlık lensler ile gözlük sürüş açısından, doğru bir şey olarak, bir kural olarak, tarif ile gözlük Ama eğer gibi sorular bulabilirsiniz "daha sıradan güneş gözlüğü kötü?". Güneşin önce noktaları sürüş CAFA Fransa'nın gerçek faydaları ne olduğunu anlamak için, aşağıdaki karşılaştırmalı tabloyu takdim:

CAFA Fransa'yı Puan

Konvansiyonel güneş gözlüğü
Güneş radyasyonunun kararan evet evet
morötesi ışımaya karşı% 100 koruma evet Her zaman değil
parlama ve yansımaları Engelleme evet hayır
Renk ayrımcılık gelişme evet hayır
ortadan kaldırmak uyku hali evet hayır
Göz Yorgunluk Önleme evet hayır
far parlama Etkilerinin Azaltılması evet hayır
Malzeme ve renk lensler, sürüş için en uygun evet hayır
periferal görme bölgesi arasında kısıtlama olmaksızın ergonomik çerçeve evet Her zaman değil
artan güvenilirlik evet hayır

Sen Cafà Fransa (puan) kurşun farkı, görüyor musunuz? Birçok kullanıcı incelemeleri onları giydikten sonra artık güneşte götürmek değil düşünülmektedir, aynı zamanda diğer üreticilerin gözlük sürüş seçeneği dikkate almak söylüyorlar.

düşünmek

Bu makaleyi, ilgilenen CAFA Fransa ürünler okuduktan sonra ise - güneş gözlüğü, onlar hakkında yorum, o zaman gözlerin onların yolda emniyet ve dikkat ederek düşünmek zorunda. Bu doğru! Hatta eski çağlarda insanlar olsa o günlerde, kendi hareketinin güvenliği hakkında endişe ve benzeri "Karşı şeride", "fiş" ve kavramı yok oldu. D.

Arkeolojik kazılar bile eski Mısır zamanlarda, Tutankhamun kör güneşten savaş arabalarının bisikletçilerin gözlerinizi korumak ilkel cihazlar var olduğunu göstermektedir. Bunlar olan iki ağ-ince bir levha zümrüt katıldı. Sadece Firavun ve ona kişiye yakın olanları - Böyle pahalı inşaat, ancak, bir kaç göze olabilir. sakinleri gibi basit boyalı papirüs yüz tabakasının üst kısmını kaplar.

Ayrıca, modern Fransa CAFA sürüş noktalarının en eski prototip biri Far North icadı sakinlerinin antik siteleri vardır. Bir geyiği binmek engeller "kar körlüğü" karşı korumak için, onlar gözler için küçük yarıklar ile ağaç kabuğu ya da hayvan derisi ilkel gözlük yapılmıştır.

Neden bu tarihsel gerçeklere ifade eder? Evet, gerekli olduğu için bir sonraki odak almaya. Modern insanın daha az yoğun tedavi içinde hareket etmek antik insanlar güvenli maksimum yol olarak ortaya çıktıysa biz modern medeni insanlar, bunu yapmayın neden o? Çok basit - onlar hakkında değerlendirmeleri okuyun, Cafà Fransa (gözlük) satın alın. Ve sonra onun "demir at" binmiş tadını çıkarın.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.