SağlıkGörme

Arpa tedavi? Neyi tercih etmek: ulusal deneyim, ya da geleneksel tıp?

Arpa - olan saç kökü bir iltihap gözünde. Genellikle aniden meydana gelir ve kendisi 4-5 gün sonra geçer, ama günlük hayatta bir sürü sorun getirebilir. Biz insanlarla iletişim, işe gitmek gerekir ve yüzünde böyle bir "güzellik" varlığı karşılıklı anlayış ve gözlerine bakmak arzusu katkıda bulunmaz. Eğer harekete geçmek ve öğrenmeden önce arpa tedavi edilir, ne onun kökenli doğasını belirlemek için gereklidir. sokakta Biraz soğuk algınlığı veya soğuk bir odada uzun zaman oldu? Bazı reaksiyon için soğuk onu ve tecelli.

Kim böyle "bir hediye" etti, ilk başta size, hafif kaşıntı, hafif bir kızarıklık hissetmek şişer ve göz başladığını söylüyor. Eğer bu noktayı kaçırmak ve arpa tedavi altına daha fazla bilgi edinmek için başlamıyorsa, tüm göz kapağını yüzebilir. Ağır vakalarda, gözün içinde kusur kendiliğinden kaybolur zaman kabullenmiş bir beklemek gereklidir.

görüş bilimsel bakış açısından, böyle bir olay stafilokoklar neden olduğu inflamatuar bir süreçtir. Doktorun önerileri enfeksiyonları, göz merhemleri formunda antibiyotiklerin çeşitli tedavisinde kullanma eğiliminde ortadan kaldırmak için, düşer. Bu durumda, soru hemen ortaya çıkar: Eğer arpa halk hekimliği neyi tedavi etmek ve olanlar aynıdır bildiğinde, alınan tedbirlerin sonucu elbette, çok daha etkili olduğunu ve zarar neden hayır? Doktorlar bu sorunun cevabını bulamadım, sadece göz tükürmek ya arpa etrafında iğneyi hareket olabilir, ve pencere çerçevesinin sokup, örneğin, gibi dokuzlu yöntemleri taşımak eğiliminde ve iltihap gider. Eleştirilere rağmen, ve aslında yardımcı olur. Ve basit bir rahip olmayan kimse tedavi ne arpa sorusu için, hemen kaybolur. Onun tercih edeceğini düşünüyor musunuz: bir antibiyotik veya etkili büyülü ayin? Hayır, size tıbbi tedaviyi reddetme değil çağırıyorum. Birincisi, tüm insanlar mucizelere inanmaz, ve ikinci olarak, arpa nedeni böyle bir kist gibi daha ciddi başka hastalık, olabilir. doktor kontrolünden Eğer böyle inflamasyon ortaya çıkmasına yatkındır, özellikle gereklidir. Sonuçta, hastalıkla bazı durumlarda hastaneye verir ve işteki gözlerde şişlik "parlaklık" olmaz.

doktorlar ve iyileştiricileri arasında çıkan bir yöntemde: pamuklu bir bez kullanılarak iltihaplı zelenki yere uygulanması. Zamanında Bunu yaparsanız, tüm arpa atlamak yoktu ve hala olursa, çok hızlı bir şekilde geçecek. Bu arada, yüzden daha nasıl tedavi sorusunu çözmek mümkündür çocukta arpa. Hiçbir zarar, ama kesinlikle terapi bir iltihaplı kesenin yönlendirilir göreceksiniz.

Eğer antibiyotik kabul etmiyoruz zaman Bu durumda, doktora göremiyor veya hafif deyimiyle, gibi, yüzünden cilt üzerinde belirli işaretlere Zelenka kullanın tükürmek ve pencere çerçeveleri şeklinde garip yolları size güven telkin yoktur başka yöntem vardır tedavisi. en bakalım arpa nasıl davranacağını evde. otlar ve antienflamatuar özelliklere sahip her türlü bitki, hastalık için kullanılabilir: kadife çiçeği, leylak, defne yaprağı, aloe, papatya gelen losyonlar olun. Ama en önemlisi - bu bir çare, ve önleme değildir. Temiz hava, mizaçlar yürümek, vitaminler yiyin - ve bu makalede dile getirilen konular ile ilgilenen asla olmayacak.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.